מי יכין לנו סרטון תדמית?

תוכנה לניהול חניונים

אם תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים הרי שסרטון שווה יותר מאלף תמונות… אין כמו סרטון תדמית העשוי באופן מקצועי ואיכותי המסוגל לשקף היטב את כל מה שאנחנו רוצים להביע באמצעותו.

איך בוחרים בחברה להפקת הסרטון?

סרטוני תדמית הפכו בשנים האחרונות לכלי שיווקי הכי אפקטיבי ויעיל בעקבות האפשרות להביא את הסרטון לחשיפה גבוהה במיוחד בקרב מעגל לקוחות פוטנציאלי כמעט אינסופי. למעשה כיום אנחנו מוצאים את סרטוני התדמית כאשר הם מפרסמים מוצרים שונים, חברות מסוימות, שירותים ועוד. מלבד זאת נעשה שימוש בסרטוני התדמית לצרכי הדרכה כמו הוראות הרכבה של מוצרים מסוימים, הם משמשים להסברה טובה יותר על אודות שיטות מכירה, מידע שיווקי ועוד, כאשר האפשרות להמחיש הכל באופן חי ממש מאפשר לכל אחד ליהנות מהסבר מלא וברור אשר כמעט ולא יותיר מקום לספקות או שאלות.

איך בוחרים בחברה שתכין עבורנו את סרטון תדמית?

סרטי התדמית הם סרטים שיהיו בדרך כלל קצרים וממוקדים וחשוב מאוד שהם ייערכו באופן מקצועי בכדי שאכן יועילו וישרתו את המטרה אשר לשמה אנחנו זקוקים לסרטון. לכן חשוב שתבקשו להתרשם מתיק העבודות של החברה ותנסו להתרשם מרמת המקצועיות שלה. מלבד זאת חשוב מאוד לברר כי החברה עומדת גם בקריטריונים הבאים:

  • תסריט בימוי וצילום – חשוב שתסכמו מראש מי אחראי על התסריט מטעם החברה והאם זה כולל את הצילום המקצועי.
  • התאמת תקציב ומה הוא כולל – חשוב שתבדקו כי תוכלו להגיע לסרטון איכותי ומקצועי במסגרת התקציב אותו אתם מייעדים לשם כך. כמו כן חשוב לברר האם התקציב כולל גם תיקונים ושיפורים נצרכים.
  • אפיון – בררו האם החברה מבצעת מחקר מקדים ואפיון של המוצר, החברה וכדומה מול קהל היעד. רק לאחר אפיון מקצועי ניתן ליצור את הסרטון המושלם.
  • עמידה בלוח זמנים – כאשר אתם זקוקים לסרט תדמית הדבר מחייב אתכם בלוח זמנים מדויק בכדי שהסרטון יהיה מוכן בזמן. בררו כמה זמן יארך לחברה להכין עבורכם את הסרטון והאם הם מתחייבים לעמוד בלוח הזמנים באמצעות חוזה.

לאחר שתבדקו את כל הנתונים תוכלו לצאת לדרך…

בהצלחה!

 

בנוסף מאמר זה עשוי לעניין אותך

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מרכזיות בענן
שירותי מרכזיה הם שירותים חיוניים בכל עסק או ארגון כלשהו היום, החל מעסקים קטנים עם כמה עובדים בודדים...
קרא עוד »
מרץ 03, 2021
הדור החדש של הקופות הממוחשבות
הטכנולוגיה מתקדמת כל הזמן ומתפתחת בקצה מדהים ומה שהיה טוב וחדשני לפני עשר וחמש עשרה שנה נחשב היום...
קרא עוד »
מאי 12, 2018
מהו קורס מובייל למתכנתים
עד שהתרגלנו לכך שמתכנתים עוסקים בתכנות תוכנות, מערכות הפעלה ומשחקים עבור מחשבים ביתיים ועסקיים, הרי...
קרא עוד »
מאי 09, 2018