אקסל VLOOKUP

רובנו שמענו על אקסל VLOOKUP, אבל אנחנו נוטים לחשוב עליו כעל כלי לכריית נתונים. אבל יש הרבה שימושים אחרים שאפשר לעשות מכלי זה.

אקסל VLOOKUP הוא כלי פופולרי למציאת ערכים בגיליונות אלקטרוניים של אקסל.

המאמר מסביר כיצד ניתן להשתמש בהם באמצעות דוגמה שהשתמש בה בתהליכי העבודה שלו.

מה חשוב לדעת על אקסל VLOOKUP?

VLOOKUP אקסל הוא כלי נהדר שניתן להשתמש בו כדי לבצע חישובים מורכבים. זה עוזר לך לחשב את הערך של תא אחד או יותר במערך או ברשימה, ולאחר מכן להחזיר את התוצאה כמספר בודד.

ניתן להשתמש בפונקציה VLOOKUP כדי לחשב את הערך של תא נוסחה. אינך צריך לדעת כיצד פועלים גליונות עבודה של אקסל, מכיוון שהוא משתמש בנוסחאות וגיליונות עבודה הם רק אוספים של תאי נוסחה.

רוב הפעמים, אקסל VLOOKUP משמש כקיצור דרך למצוא במהירות ערך בנוסחה. ניתן להשתמש בו למציאת התאמה מדויקת או למציאת ממוצע של ערכים.

הבעיה הגדולה ביותר בשימוש ב-אקסל VLOOKUP היא שלוקח הרבה זמן למצוא את הערך הנכון עבור תא. זה יכול להיעשות תוך שניות, אבל זה דורש מהמשתמש להזין ערך שגוי עבור תאים רבים.

איזה יתרונות נמצא באקסל VLOOKUP?

אתה יכול גם להשתמש בו כדרך להיפטר מהטעויות שלך. לא תצטרך להזין ערכים באופן ידני לתאים. במקום זאת, הם יחושבו ויעודכנו באופן אוטומטי על סמך מקורות נתונים אחרים.

אקסל VLOOKUP  הוא אחד הכלים הנפוצים ביותר ב-Microsoft Office. יש לו מגוון רחב של שימושים והוא נמצא בשימוש על ידי אנשים רבים בכל רחבי העולם.

כאשר אתה צריך לעשות חישוב בתוך גיליון אקסל, אתה יכול להשתמש בפונקציה VLOOKUP כדי למצוא את הערך של תא עם נתונים.

על מנת ליהנות מכל היתרונות שיש לכלי המדהים הזה ולהכיר את כל הפונקציות אשר יקלו עלייך במהלך העבודה, מומלץ להיעזר בקורס אקסל מקצועי בו תקבל הדרכה מקיפה בנושא.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הדפסות תלת מימד: האם כל אחד יכול
מדפסות קיימות בעולמנו כבר עשרות שנים בעזרתן אנו מדפיסים מסמכים, שלטים ועוד דברים פשוטים למדי. ההדפסה...
קרא עוד »
יול 21, 2018
חנות וירטואלית
האם אתם בעלי עסק קטן או חלק מעסק מתחיל? אם אתם חושבים להקים עסק משלכם בקרוב, או שאתם חלק מעסק קטן שכבר...
קרא עוד »
ינו 04, 2022
מהם היתרונות של עכבר גיימינג?
  [caption id="attachment_252" align="alignleft" width="241"] הגיע הזמן לשפר ביצועים[/caption] במידה ואינכם יודעים זאת, עכבר...
קרא עוד »
ינו 15, 2017