איך מכינים תוכן לאתרים

תוכן לאתרים

אחד החלקים החשובים ביותר שקיימים בנושא של תחזוקת אתרי אינטרנט, עדכון וקידום שלהם בגוגל, הוא כל מה שקשור לכתיבה ופרסום תכנים באתר. מדובר על חלק מאוד משמעותי אשר צריך להתבצע בצורה מקצועית ונכונה. 

לפני שנסביר איך מכינים תוכן לאתרים, צריך להבדיל בין סוגים שונים של תכנים אותם צריך לכתוב ולפרסם באתר. ישנו תוכן כללי, שמתייחס למידע אודות העסק או אודות מוצרים ושירותים שהוא משווק לקהל הרחב. יש צורך לעדכן את העמודים הקיימים או להוסיף עמודים חדשים, בכל פעם שקיים עדכון שכזה. 

לעומת זאת, יש תוכן מקצועי, מאמרים שצריך לכתוב ולפרסם כל הזמן, בין אם זה באתר ובין אם באתרים תומכים, והוא מיועד לקידום האתר בגוגל. המטרה של תוכן זה הוא לייצר תהודה לאתר ברשת, שיתופי פעולה, לייצר דרכו קישורים שיופנו לאתר ועוד. אלה דברים שחשוב להשקיע בהם, אחרת יהיה מאוד קשה לקדם את האתר בגוגל. 

איך יוצרים תוכן בצורה נכונה

הכלל הוא פשוט, התוכן חייב להיות מקצועי, מעודכן, ורלוונטי לגולש. כשמבצעים ניהול אתרים אין טעם לייצר תוכן שהגולש לא ימצא בו עניין ולא יוכל להשתמש בו. התוכן חייב להיות שימושי, גם אם מדובר על מאמרים פשוטים וסטנדרטיים. כמובן שהוא חייב להיות גם מקורי, שכן גוגל יודע לזהות תוכן משוכפל או מועתק. 

צריך לציין עוד נקודה, ככל שהתוכן יהיה יותר מפורט, יותר איכותי, כך הגולש ימצא בו עניין, בלי קשר לשאלה האם הוא עומד בכללים של גוגל או לא, וסביר להניח שהוא יחזור שוב ושוב לאתר בשביל למצוא בו תוכן נוסף. סביר להניח שזה גם יעזור לקידום האתר באופן כללי. לכן חשוב גם להשקיע בכך שהתוכן יהיה רהוט וכתוב בשפה מקצועית ויפה. 

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה כדאי לדעת על מיקור חוץ?
יעילות, פריון ותפוקה גבוהה הם המפתח להצלחה של כל עסק. אלו הם הדברים המבדלים עסקים מצליחים אל מול עסקים...
קרא עוד »
פבר 08, 2018
סרטי תדמית ההצלחה שלכם בשיווק העסק
    אם יש לכם עסק שאתם מעוניינים לפרסם, יש לחשוב על שיווק יעיל וזול יותר מאשר הפרסומות במדיה...
קרא עוד »
יונ 19, 2017
קידום אורגני לעומת קידום ממומן
בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים בכל העולם הטכנולוגיה אשר משפיעים באופן ישיר על כולנו. בעלי עסקים...
קרא עוד »
דצמ 17, 2019