הפקת קורסים דיגיטליים להצפת הידע באינטרנט

קורסים אונליין

קורס דיגיטלי הוא חלופה למעשה לקורסים פרונטליים שאולי הכרתם עד היום. אם עדיין לא יצא לכם לרכוש קורס דיגיטלי או לצפות אפילו בקורס דיגיטלי חינמי שמישהו חילק לכם – הרי שאינכם מבינים את חווית הלימוד האמיתית שמרגשת מיליוני אנשים בישראל ועשרות מיליונים ברחבי העולם, ראו למשל קורס לימוד דיבור מול קהל באינטרנט. כאשר הידע הוא אחד המצרכים היקרים והחשובים כיום הרי שניתן להבין את הצמיחה האסטרונומית של כמות הידע באינטרנט.

בניית קהל עוקבים על ידי הצפת הידע באינטרנט

יש כל כך הרבה ידע כמעט בכל תחום וכעת רק ניתן לדמיין איך זה שנראה שכל הידע הזה מאוחסן במקום אחד שנקרא אינטרנט. באמצעות האינטרנט יש לנו גישה כיום כמעט לכל פיסת מידע קיימת וזאת משום שאנשי מקצוע רבים מציפים את הידע באינטרנט ולרוב עושים זאת גם בחינם. בין אם אתם עושים זאת בחינם או מתוך כוונה להרוויח כסף מהידע שלכם – אתם רק תרוויחו מכך לטווח הארוך ולכן גם לכם כדאי לשקול להציף את הידע שלכם באינטרנט.קורסים אונליין

כיצד מפיקים קורס דיגיטלי?

על מנת להפיק קורסים אונליין יהיה עליכם לקחת מצלמה (מקצועית יותר = יותר טוב – אולם ניתן להשתמש כיום גם במצלמת הסמארטפון שלכם). מומלץ להיעזר בחצובה על מנת שהתמונה לא תירעד וכל מה שאתם צריכים זה להתחיל לצלם. אם מעולם לא עמדתם מול מצלמה מומלץ לבצע כמה סרטוני סרק שלא יגיעו לשום מקום ולאחר מכן לעבור לצילום הסרטונים המקצועיים.

הכינו לכם תחילה סיליבוס של הקורס שאתם רוצים לצלם ומשם פרטו מעט יותר על כל חלק כדי להיות יותר מוכנים לצילום הקורס. לאחר צילום הקורס מומלץ להיעזר בפרילנסר או חברה מקצועית לעריכת הסרטונים והעלאתם בצורה מסודרת אונליין. מומלץ להעלות את הקורס לתשתית מוכנה ולהיעזר בכוח של הפלטפורמה כדי להציג את זה בצורה מקצועית ומסודרת. כעת כל שיישאר לכם לעשות הוא לפרסם את הקורס ברבים. אם הקורס יהיה מספיק טוב רבים ישתפו אותו וגם זה יתרום להצפת הידע באינטרנט. צברו לעצמכם קהל עוקבים משמעותי ולא יעבור זמן שאלה אף ירכשו מכם קורס בתשלום.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שכר מינימום
אחד הדברים המשמעותיים ביותר שכל אדם מעוניין לדעת בטרם הוא בוחר לגשת לראיון עבודה במקום עבודה כלשהו...
קרא עוד »
מרץ 21, 2018
קורס קידום אתרים – כל הסיבות ללכת על זה
השנים האחרונות מלמדים אותנו כמה חשוב להחזיק נכס דיגיטלי. כדי שיהיה לכם אחד כזה, מומלץ מאוד לעבור קורס...
קרא עוד »
אוג 27, 2020
מערכת להפצת מסרים
מערכת הפצת מסרים היא אחת השיטות המוצלחות ביותר לקשר רציף ואיכותי עם הלקוחות. החברה בונה רשת של קבוצות...
קרא עוד »
ינו 05, 2021