הקמת אתר סחר – איך עושים את זה בצורה נכונה

הקמת אתר סחר

אחת הדרכים של עסקים, מכל סוג שהוא, להגדיל את סך הרווחים שלהם היא באמצעות בניית חנות אינטרנט, אתר סחר. מדובר באתר אליו יכולים להגיע גולשים, בשביל לבצע רכישות והזמנות של מוצרים ושירותים שונים. 

הקמת אתר סחר חייבת להתבצע בצורה מקצועית ויסודית, הן בשביל שהאתר יוכל לשרת את קהל הגולשים והן בשביל שהגולשים ירצו לחזור אל האתר ולבצע עסקאות שונות. אם האתר לא ייבנה בצורה מקצועית וטובה, אזי שהגולשים עלולים לעזוב אותו ולחפש מקורות אחרים בהם ניתן לרכוש את המוצר. ברגע שזה קורה, מאוד קשה להחזיר את הגולש שוב אל האתר, וכך מאבדים לקוחות. 

הקמת אתר סחר מתבצעת על פי פרמטרים ומאפיינים שונים. התהליך חייב להתבצע בצורה מסודרת על פי הדרך בה העסק מאפיין את עצמו, את קהל הלקוחות שלו והצרכים שלהם. באופן כזה ניתן לייצר פתרונות יעילים ומתאימים עבורם, כך הם יוכלו ליהנות מחוויית גלישה ושימוש באתר. 

אילו מאפיינים צריכים להופיע באתר סחר

ראשית, יש לוודא שהאתר מציע את המוצרים והשירותים בצורה נכונה, ברורה, ומפורטת. כל גולש שנכנס לאתר, צריך לדעת בדיוק מה מציעים לו, מה כולל כל מוצר ופרט, ומה ההבדל בין המוצרים השונים. 

שנית, הגולש צריך למצוא קלות את המוצרים שהוא מחפש או קבוצה של מוצרים על פי מאפיינים מסוימים, מתוכם הוא יוכל לבחור את המוצר הרלוונטי עבורו. לשם כך, יש לייצר אופציות חיפוש רלוונטיות לגולש. 

שלישית, האתר צריך להכיל מידע אמין, רלוונטי וחשוב לגולש. יש לאפיין מה בדיוק הגולש ירצה לקבל ואיזה מידע יכול לשמש אותו. 

ארבע, אחרי כל זה יש לייצר אמצעי אבטחה (כמו בתהליך פיתוח אפליקציות) שיאפשרו לגולש לבצע רכישות בצורה נכונה ובטוחה, ללא חשש. 

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מחפשים עבודה בהייטק ?
[caption id="attachment_192" align="alignleft" width="353"] המשרה הבאה שלך מחכה לך ברשת[/caption] רובנו כבר יודעים שעבודה בהייטק...
קרא עוד »
נוב 16, 2016
נגישות אתרים באמצעות תוסף נגישות
כל מי שמעוניין לבצע הנגשה לאתר שלו, חייב לדעת כי קיימות שתי דרכים עיקריות לבצע את המשימה. האופציה...
קרא עוד »
אוג 18, 2018
איך להתפרנס מהבית בתור חיילים?
כולנו יודעים שהמשכורת הצבאית היא אפילו לא דמי כיס. אין הרבה מה לעשות עם המשכורת הצבאית ואם ההורים לא...
קרא עוד »
ינו 25, 2016