מה עדיף – מקדם אתרים פרילנסר או חברה לקידום אתרים?

מקדם אתרים פרילנסר או חברה לקידום אתרים

רוב העסקים מגיעים לנקודה בה הם מבינים שהם צריכים עזרה בקידום העסק שלהם, מתוך דפי האינטרנט השונים. בין אם ברשתות החברתיות או באתר האינטרנט של העסק, העסק צריך קידום ושיכירו בו. כך, מגיעים גם להחלטה על קידום אתרים (כמו שמציעים באתר https://qplay.co), אך במה כדאי לבחור? מקדם אתרים פרילנסר או בחברה לקידום אתרים? 

תכלס, מה עדיף? פרילנסר או חברה לקידום אתרים?

חברה מול יחיד

כשאתם מפקידים בידי איש מקצוע את אתר האינטרנט שלכם, אתם למעשה מפקידים את העסק שלכם בפלטפורמה האינטרנטית. משמע, אתם רוצים שאיש המקצוע הטוב ביותר יעשה את העבודה עבורכם. ומה יותר טוב מצוות של מקדמי אתרים היושבים בחברה לקידום אתרים ומגיעים מדי בוקר בכדי לקדם את העסק שלכם.

תוצאות בשטח

אל תבינו לא נכון, מקדם אתרים מקצועי שהוא פרילנסר יכול לעשות עבורכם עבודה מצוינת, אך התפוקה שלו תהיה איטית יותר מאשר חברה לקידום אתרים בעלת כלי חיפוש ומידע מתקדמים שיכולים לקדם את העסק שלכם במהירות וביעילות. פרילנסר, שעושה את העבודה לגמרי לבדו, ייתכן וייקח לו יותר זמן לתת לכם את התוצאות שאתם מעוניינים בהם. 

רמת זמינות

כשאתם עובדים מול חברה לקידום אתרים, אתם עובדים מול מספר אנשי מקצוע, כאשר לכל אחד מהם קיים תפקיד שונה בעבור קידום האתר שלכם, אתם מקבלים מענה מידי מאחד מהם. באשר לפרילנסר שמקדם את האתר שלכם, קחו בחשבון שהוא מקדם עוד כמה עסקים חוץ מכם ועל כן רמת הזמינות שלו עשויה להיות נמוכה דיו לשביעות רצונכם. 

בשורה התחתונה שלנו,

בשאלה מה עדיף לקידום העסק שלכם? לגמרי עדיף חברה לקידום אתרים על פני מקדם אתרים פרילנסר וזאת רק משום שהתמורה שתקבלו בעבור להשקעה בחברה לקידום אתרים תהיה גדולה יותר ומהירה יותר. 

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
NET מדוע המקצוע כה מבוקש?
בשנים האחרונות ישנם אנשים רבים שמחפשים אחר מקצועות מבוקשים בהייטק וזאת בעיקר בעקבות התחום שהולך...
קרא עוד »
אוק 16, 2016
שיווק עסקים קטנים באינטרנט – אילו אמצעים עומדים לרשותכם?
עסקים קטנים מאופיינים לרוב בכך שאין להם כסף רב להשקיע בהוצאות השיווק. כאשר מרבית התקציב של העסק הולך...
קרא עוד »
מאי 21, 2016
איך תדע אם אתה צריך תמיכה מקוונת למחשבים במשרד
כל חברה, כך ארגון וכל עסק קטן או גדול עושה שימוש במחשבים; אפילו עסקים של אדם אחד כמו עורך דין או אדריכל...
קרא עוד »
פבר 15, 2017