פיתוח בסיסי נתונים בהתאמה אישית

פיתוח בסיסי נתונים בהתאמה אישית

ישנן שתי טעויות תפיסתיות שאנשים עושים בנוגע לפיתוח בסיסי נתונים בהתאמה אישית. הטעות הראשונה אותה עושים חלקם של האנשים היא הטענה שאין צורך בפיתוח תוכנה וניתן פשוט לקנות תוכנת מדף לכל מטרה. הטעות השנייה היא האמונה השגויה שפיתוח תוכנה אינו מיועד לעסקים קטנים אלא רק לחברות ענק אשר יכולות להרשות זאת לעצמן. אלו הן שתי טעויות נפוצות וניתן לומר שהן מגבילות. מי שחושב כך פשוט עוצר את עצמו ואת העסק שלו מלעשות צעד אחד קדימה.

הבעיה בתכנת מדף היא שהן מוצר כללי המיועד לענות על צרכים כלליים ולא להתמחות בשום דבר. הרשו לי להסביר זאת בעזרת דוגמה מתחום אחר, בואו ניקח לדוגמה את צמיגי הרכב. ישנם צמיגים מיוחדים המיועדים לתנאי חורף בהם הכביש רטוב ואפילו מכוסה קרח ושלג. צמיגים אלו תוכננו על מנת לאפשר את הביצועים הטובים ביותר בתנאי נהיגה אלו. הם ממש לא מתאימים לנהיגה בתנאי קיץ הדורשים צמיגים משלהם. אך ישנם גם צמיגים לכל מטרה, הם לא הכי טובים בתנאי החורף ולא הכי טובים בתנאי הקיץ אבל הם בסדר לכל עונות השנה. כזו היא גם תוכנת המדף, היא לא הכי מתאימה לעסק שלכם אבל היא ״בסדר״. אך לעומת זאת אם תבחרו לעבוד עם תוכנת בסיסי נתונים שפותחה במיוחד עבור הצרכים שלכם, תקבלו מוצר שהוא הרבה יותר מ״בסדר״. אתם תקבלו מוצר שמתאים לכם, לעסק שלכם, כמו כפפה ליד או כמו בגדים שנתפרו לפי הגזרה שלכם.

כאשר מפתחים את התכנה עבור העסק שלכם מתבצע קודם כל ניתוח של העסק ושל הצרכים שלכם. זהו הבסיס שמבטיח שהתכנה תתאים לכם בצורה המושלמת. כל רעיון עסקי שיש לכם, כל דבר שאתם רוצים ליישם יכול לבוא לידי ביטוי בתכנה ולאפשר לכם לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. מי שעובד עם תכנות מדף לא נהנה מהתאמה מלאה והרבה פעמים עושה שימוש מקביל בכמה תוכנות בו זמנית על מנת לענות על כל הצרכים שלו. זהו לא מצב רצוי, זה רק יוצר עבורכם יותר כאוס והרבה מאוד עבודה מיותרת.

הטעות השנייה היא לחשוב שפיתוח בסיסי נתונים בהתאמה אישית הוא דבר אשר עולה מיליונים ומתאים רק לחברות הגדולות. פיתוח בסיסי נתונים בהתאמה אישית הוא פיתוח המותאם לצרכים שלכם ולכן גם עלות הפיתוח מתאימה לצרכים וליכולות שלכם. יש להסתכל זאת כעל השקעה המחזירה את עצמה בסופו של דבר.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הפצת SMS
בעידן של היום אין ספק כי הפצת SMS נחשבת לאחת השיטות היעילות והמדויקות ביותר, על מנת ליצור קשר עם לקוחות...
קרא עוד »
מאי 16, 2022
דפי נחיתה לעסקים
דפי נחיתה הם דרך מצוינת להביא מבקרים לאתר. הם דרך מצוינת להביא את המבקרים שלך לאתר ולהמיר אותם...
קרא עוד »
יול 21, 2022
שלבים בפיתוח אפליקציות
אין ספק כי אחד התחומים אשר תפסו תאוצה ועוד צפויים להתפתח ולהשתנות בעקבות כניסתם של הסמארטפונים לפני...
קרא עוד »
מאי 09, 2016