סרטון תדמית

סרטוני תדמית מאפשרים חגיגה והנאה אמיתית מהחיים, בלי להגיע עד ללקוח שלכם ואפילו בלי לדבר אתו ישירות. באמצעות סרטוני תדמית תוכלו להמחיש ללקוחות שלכם את האופן שבו המוצרים או השירותים שלכם באמת גורמים להרגיש. הטכנולוגיות הרבות הקיימות כיום מאפשרות יצירת חוויה ממשית של מציאות מדומה ויצירת תקשורת אינטימית עם הלקוח, גם כאשר הוא אינו יוצר עם העסק קשר ישיר.

סרטוני תדמית

סרטון תדמית נוצר במטרה להציג את העסק לקהלי היעד הרצויים. הסרטון מאפשר ללקוח לחוות את העסק ואת מה שהוא מציע בחוויה רב חושית הכוללת צפייה, שמיעה והתנסות אישית. על ידי שילוב של גרפיקה ממוחשבת, הלקוחות יכולים "להיכנס" לתוך העסק מבלי להיכנס אליו פיזית. הסרטונים מבוססים על טכנולוגיות מתקדמות מסוגים שונים, כאשר כל עסק יכול ליצור את העולם החווייתי שהוא מעוניין להעניק ללקוח. סרטוני התדמית מאפשרים לבית העסק להגיע לכל לקוח בכל מקום אשר יהיה,

מבלי להשקיע הון תועפות בשיווק ובפרסומים חוזרים ונשנים.

סרטוני מוצר

סרטוני מוצר כשמם כן הם – מציגים את המוצר ללקוח ומאפשרים להנגיש ללקוח את המוצר על ידי חוויה רב חושית המקרבת אותו אל התחושה של קבלת מענה לצורך שלו. שלא כמו תוכן כתוב בלבד או אתר אינטרנט הכולל תוכן לסוגיו השונים, סרטוני המוצר מעניקים ללקוח את ההזדמנות לצלול אל תוך החוויה של השימוש במוצר וממחישים לו את הכוח שבהנאה ממוצר זה. 

סרטוני הדרכה ולומדה

בכל תחום בו קיים תוכן בעל ערך, נדרש תהליך של הנחייה. על מנת להעביר לקהל היעד הרלוונטי את הידע בעל התוכן הרצוי, ניתן ליצור סרטוני הדרכה ולומדה המבוססים על סרטון תדמית אשר משלב את ערכו של בית העסק ואת ההצעה האטרקטיבית שהוא מציע ללקוח.

סרטוני אינטראקטיב

סרטוני אינטראקטיב הם בין הפיתוחים האחרונים של הטכנולוגיות המאפשרות הנגשת המוצר או השירות ללקוח באמצעות חוויה ייחודית ההופכת את הלקוח לחלק פעיל כך שהוא מעורב רגשית בסרטון ובתוכנו. המעורבות של הצופה בסרטון מגבירה את המחויבות הרגשית שלו למותג ובכך מעוררת תקשורת עתידית והמשכית לקשר בין הלקוח לבית העסק.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מכירות באמזון – איך עושים זאת נכון?
בכדי להצליח ולבצע מכירות באמזון אתם חייבים לשים לב למספר דגשים עיקריים. במאמר נזכיר את הדגשים...
קרא עוד »
אוק 12, 2016
המדריך המלא להפקת סרט תדמית לעסק
סרט תדמית הוא סרט שנעשה כדי לקדם חברה או מותג. זה יכול לשמש למיתוג, שיווק, פרסום ויחסי ציבור. סרטון...
קרא עוד »
יונ 15, 2023
פתרונות תקשורת מתקדמים
אם אתם מנהלים בית עסק, חברה ארגון או משרד, אתם בוודאי יודעים עד כמה חשובה תקשורת נכונה בבית העסק, החל...
קרא עוד »
נוב 22, 2018