מהי מדפסת UV?

תחום ההדפסות פתח עולם חדש בפני כל מי שהיה מעוניין לייחד את מוצריו, לגוון ולמתג. מוצרים רבים מצאו את עצמם מתקשטים והפכו לאטרקטיביים יותר בזכות ההדפסות שנוספו להם וממוצרים משעממים הפכו לאטרקציות עיצוביות. לאור זאת התפתחו גם שיטות ההדפסה וחומרי ההדפסה. 

מה זה מדפסת UV

שיטת ההדפסה של מדפסות UV עובדת על ידי הזרקת חומר פלסטי נוזלי וייבושו המיידי בעזרת נורות הלד הנמצאות בשני צדי המדפסת. התהליך קצר בהרבה מתהליכי הדפסה אחרים מכיוון שאין צורך בהכנת המשטח לפני ההדפסה ואין צורך בייבוש לאחר ההדפסה. 

מה היתרונות של השיטה

שיטת ההדפסה ב UV מאפשרת הדפסה ישירה ללא צורך בציפוי של המשטח בחומר אחר. השיטה מאפשרת הדפסה על מגוון הרבה יותר רחב של מוצרים, מוזילה בהרבה את העלויות בשל כך ומוסיפה אפשרות להדפסה במגוון רחב של גוונים על גוונים אחרים, בניגוד לשיטות אחרות שלא מאפשרות הדפסה בצבע לבן או מחייבות רק משטח לבן. 

למי מתאימה השיטה

תעשיות נרחבות המדפיסות על מוצריהן יכולות ליהנות משיטת ההדפסה ב UV תעשיות הטקסטיל והבדים, תעשיות הקרמיקה והאריחים, מוצרי פלסטיק שונים ועוד. אפשרות ההדפסה על חומרים שונים והעלויות הזולות מאפשרת למגוון עצום של עסקים, קטנים כגדולים, למתג את מוצריהן. כך גם אירועי חברה, ימי הולדת, אירועים מיוחדים שבהם מקובל לחלק מזכרות אפשר להיעזר בשיטה הדפסה זו ולהוזיל את עלויות המוצרים כמו עטים, בקבוקים, קופסאות ועוד. 

מחירי המדפסות

 הדפסות ה UV מיועדות להדפסה על כמות גדולה של מוצרים ומיועדות לעסקים ומכוני הדפסה ולא לשימוש ביתי. העלויות שלהן הן עשרות אלפי שקלים ויש להתייעץ עם החברה לפני רכישה כדי לבצע התאמה לצרכים ולשימוש לפי הייעוד. מידע נוסף באתר פריטק

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהם היתרונות של עכבר גיימינג?
  [caption id="attachment_252" align="alignleft" width="241"] הגיע הזמן לשפר ביצועים[/caption] במידה ואינכם יודעים זאת, עכבר...
קרא עוד »
ינו 15, 2017
האינטרנט בבית ובמשרד
בעידן שבו אנחנו חיים אף אחד מאיתנו לא באמת יוכל לקחת בחשבון את האופציה של חיים ללא אינטרנט. אנחנו...
קרא עוד »
דצמ 07, 2016
איך אפשר להגדיל את כמות הצפיות לסרטונים ביוטיוב?
יש ערוץ יוטיוב אליו מעלים סרטונים על בסיס קבוע? ובכן, זה לא משנה אם מדובר בשפים שמראים לעולם את האוכל...
קרא עוד »
דצמ 26, 2020