שעוני נוכחות – האם זה עדיין רלוונטי

בעידן הטכנולוגי והחכם, אנחנו חייבים לעשות סדר בכל מה שחדש, שעון נוכחות עדיין רלוונטי יותר מתמיד. שעוני הנוכחות המתקדמים מאפשרים לנו לנהל את הכניסות והיציאות של העובדים בצורה יותר מאורגנת וחכמה. אם עד היום רשמתם את שעות העבודה על נייר או באקסל, הגיע הזמן לעבור לשעון נוכחות.

מהו שעון נוכחות ולמה הוא עדיין רלוונטי

שעון נוכחות היא מערכת וירטואלית שמתקשרת עם הרכיב המוחשי במציאות. שעון הנוכחות מעניק לבעל העסק לרשום את פעילותיהם של העובדים בצורה פשוטה ונכונה. במטרה לעשות סדר ולמנוע התווכחויות ופיטורים מצד העובדים, נצטרך להשתמש בשעון נוכחות. בהרבה עסקים יש מחדלים וזיופים של שעות העבודה, ולכן, יותר מתמיד שעון הנוכחות מהווה גשר בין העובד לבעל העסק. בזמני הכניסה, שעון הנוכחות מאפשר לעובדים לרשום את הכניסה באמצעות כרטיס העובד, או באמצעות טביעת האצבע.

שני טיפים מובילים לבחירת שעון נוכחות

שעוני הנוכחות תורמים רבות לעסקים בישראל, לחברות בע"מ, ולארגונים גדולים. אם אתם ארגון שמכיל מאות לקוחות, אתם חייבים שעון נוכחות למען הסדר והשקט הנפשי בארגון. הנה שני טיפים מובילים לבחירת שעון נוכחות:

  1. יכולת טביעת אצבע – במטרה למנוע זיופים וכפילויות בשעות, רצוי שתבחרו בשעון שמאפשר כניסה רק באמצעות טביעת אצבע. כפי שאתם יודעים, הרבה מאוד עובדים משתפים פעולה במטרה להרוויח עוד כסף מצד העסק או החברה. לדוגמא: חבר שנמצא בבית, יכול לבקש מהחבר השני שנמצא בעבודה להעביר את הכרטיס במקומו. מלבד זאת, בחרו בשעון נוכחות שמתממשק למערכות מידע נוספות, המאפשר לצפות בכניסות והיציאות בצורה נוחה גם מהמחשב הביתי והעסקי.
  2. יכולת זיהוי פנים – באותו ההקשר, חברה שמנוהלת בצורה נכונה חייבת להשתמש באמצעים למניעת כפילויות בשעות העבודה, כפילויות רבות ושקריות שוות כסף. "זיהוי פנים" היא יכולת נהדרת שיכולה לסייע לכם לאמת את הכניסות והיציאות של העובדים, ובכך למנוע טעויות שעלולות לגבות מחיר כבד.

בחברה או בארגון גדול, ישנם שלל מחדלים וטעויות אנוש שיכולות לערער ולפגוע בארגון או בחברה. למעשה, ישנם חברות שמתמחות במזעור הנזקים ומונעות את השתלשלות האירועים כמו חברות למניעת סיכונים. שני הפרמטרים שציינו יהפכו את הארגון והחברה שלכם למסודרת הרבה יותר.

לסיכום – בשורה התחתונה

לסיכום, שעון נוכחות דיגיטלי או פיזי, מעניק שקט נפשי לארגון ולחברה. גם עבור העסקים הקטנים ביותר, אשר מכילים 2-5 עובדים, זה פשוט נכס אדיר. בימים של היום, בתקופות המשתנות, שעוני הנוכחות המתקדמים עדיין הופכים למצרך רלוונטי לחברות וארגונים. באתר ZBM תוכלו למצוא שלל שעוני נוכחות מתקדמים, חלקם זולים יותר, וחלקם פחות. מקווים שעזרנו!

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל מה שרציתם לדעת על הסמרטפונים הכי שווים שאתם חייבים להכיר
בשנים האחרונות מי שרוצה לרכוש נייד חדש או סמארטפון מתוחכם, אינו חייב לשבור תכניות חסכון וזאת משום...
קרא עוד »
דצמ 28, 2018
איך קשור רופא תעסוקתי למציאת עבודה?
כשאנו רוצים להתקבל לעבודה משרדית לצורך העניין, אנו צריכים לשלוח קורות חיים, לצרף מכתבי המלצה, תיק...
קרא עוד »
אוק 18, 2020
כרטיס סים לגלישה בלבד, גולשים כמה שצריך
כרטיס סים לגלישה בלבד הוא דרך מצוינת להישאר מחובר תוך כדי תנועה. זה מאפשר למשתמשים לגשת לאינטרנט מבלי...
קרא עוד »
מאי 04, 2023