מה זה קישורים חיצוניים

קישורים חיצוניים: כל מה שאתה צריך לדעת

אם אתה חדש בעולם קידום אתרים, ייתכן שנתקלת במונח "קישורים חיצוניים" ולא ידעת מה המשמעות שלו. במילים פשוטות, קישורים חיצוניים הם קישורים באתר האינטרנט שלך שמפנים לאתרים אחרים. בפוסט זה בבלוג, נדון בכל מה שאתה צריך לדעת על קישורים חיצוניים, כולל כיצד הם יכולים להשפיע על SEO שלך לחיוב או לרעה.

מהם קישורים חיצוניים?

כפי שהזכרנו לעיל, קישורים חיצוניים הם פשוט קישורים באתר האינטרנט שלך שמפנים לאתרים אחרים. לדוגמה, אם יש לך פוסט בבלוג על מסלולי ההליכה הטובים ביותר באזור שלך ואתה מקשר לאתר שיש בו מידע מפורט על אחד מאותם מסלולים, זה יהיה קישור חיצוני.

קישורים חיצוניים חשובים מכיוון שהם מראים למנועי החיפוש שהאתר שלך אמין ואמין. אחרי הכל, אם אתה מקשר לאתרים אחרים, זה אומר שאתה לא מנסה לאגור את כל המידע לעצמך! עם זאת, חשוב לציין שלא כל הקישורים החיצוניים נוצרים שווים. על מנת שקישור חיצוני יועיל לקידום אתרים שלכם, הוא צריך להיות קישור איכותי מאתר איכותי. נדון במה זה אומר ביתר פירוט להלן.

כיצד קישורים חיצוניים יכולים להשפיע על SEO שלך

כפי שהזכרנו לעיל, קישורים חיצוניים יכולים להשפיע לטובה על קידום האתרים שלך על ידי כך שהם מראים למנועי החיפוש שהאתר שלך אמין ואמין. עם זאת, יש צד הפוך למטבע הזה; אם יש לך יותר מדי קישורים חיצוניים באיכות נמוכה המצביעים לאתר שלך, זה באמת יכול לפגוע ב-SEO שלך. הסיבה לכך היא שמנועי חיפוש יראו את האתר שלך כפחות אמין אם הוא מקושר על ידי הרבה אתרי ספאמי. אז איך אתה יכול לדעת אם הקישור הוא באיכות גבוהה או באיכות נמוכה? יש כמה גורמים שכדאי לקחת בחשבון:

דירוג הדף של האתר המקשר: PageRank הוא מדד שפותח על ידי גוגל הקובע את איכות האתר. ככל שה-PageRank של אתר גבוה יותר, כך האיכות שלו נחשבת לאיכותית יותר. אתה יכול לבדוק את דירוג הדף של כל אתר באמצעות כלים מקוונים בחינם כמו SmallSEOTools.com.

מספר הקישורים היוצאים (או ה"יוצאים") בדף המקשר: אם לדף יש יותר מדי קישורים יוצאים (100+), סביר להניח שהקישורים האלה לא כולם באיכות גבוהה. הסיבה לכך היא שהדף מפזר את "מיץ הקישורים" שלו דק מדי על ידי קישור ליותר מדי אתרים.

טקסט העוגן של הקישור: טקסט העוגן הוא הטקסט בפועל המרכיב את ההיפר-קישור. לדוגמה, במשפט "לחץ כאן כדי ללמוד עוד על SEO", "כאן" יהיה טקסט העוגן. קישור באיכות גבוהה ישתמש בדרך כלל במילות מפתח רלוונטיות כטקסט העוגן (למשל, "שירותי SEO", "בניית קישורים לקידום" וכו'), בעוד שלעיתים קרובות קישור באיכות נמוכה ישתמש בטקסט עוגן גנרי כמו "לחץ כאן" או " למד עוד."

התוכן של דף הקישור: עיין בתוכן בדף שבו נמצא הקישור שלך. האם זה כתוב היטב ואינפורמטיבי? או שהוא מלא בשגיאות דקדוק ומשפטים חסרי היגיון? אם זה האחרון, רוב הסיכויים שזה לא דף איכותי.

סיכום:

קישורים חיצוניים חשובים מכיוון שהם מראים למנועי החיפוש שאתה אמין ואמין; עם זאת, לא כל הקישורים החיצוניים נוצרים שווים! על מנת שקישור חיצוני יועיל ל-SEO שלכם, ודאו שהוא מאתר איכותי עם דירוג דף טוב, יחסית מעט קישורים יוצאים, טקסט עוגן רלוונטי ותוכן כתוב היטב.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ביג שוט: שוק ההון הישראלי לעומת שוק ההון האמריקאי
לא צריך יותר גאון בכלכלה בשביל להבין את ההבדל בין שוק ההון הישראלי לשוק ההון האמריקאי. ההבדלים באים...
קרא עוד »
אפר 04, 2019
הכול על מעבדת שירות למחשבים שתרצו לפנות אליה בעת הצורך
המחשב שלכם לא עובד כמו שצריך ואתם תלויים בו מבוקר ועד ליל? אם כך, אין ספק שלא תוכלו לסבול את הסיטואציה...
קרא עוד »
אפר 30, 2018
שליטה מרחוק – איך ניתן לשלוט על מערכות ממוחשבות ממרחק?
אם אתם מחפשים את הדרך לשלוט מרחוק ולקבל תמיכה בסביבת העבודה דרך מערכת חכמה - חשוב שתדעו כי קיום ניתנת...
קרא עוד »
אוק 15, 2017