מה זה קישורים חיצוניים

קישורים חיצוניים: כל מה שאתה צריך לדעת

אם אתה חדש בעולם קידום אתרים, ייתכן שנתקלת במונח "קישורים חיצוניים" ולא ידעת מה המשמעות שלו. במילים פשוטות, קישורים חיצוניים הם קישורים באתר האינטרנט שלך שמפנים לאתרים אחרים. בפוסט זה בבלוג, נדון בכל מה שאתה צריך לדעת על קישורים חיצוניים, כולל כיצד הם יכולים להשפיע על SEO שלך לחיוב או לרעה.

מהם קישורים חיצוניים?

כפי שהזכרנו לעיל, קישורים חיצוניים הם פשוט קישורים באתר האינטרנט שלך שמפנים לאתרים אחרים. לדוגמה, אם יש לך פוסט בבלוג על מסלולי ההליכה הטובים ביותר באזור שלך ואתה מקשר לאתר שיש בו מידע מפורט על אחד מאותם מסלולים, זה יהיה קישור חיצוני.

קישורים חיצוניים חשובים מכיוון שהם מראים למנועי החיפוש שהאתר שלך אמין ואמין. אחרי הכל, אם אתה מקשר לאתרים אחרים, זה אומר שאתה לא מנסה לאגור את כל המידע לעצמך! עם זאת, חשוב לציין שלא כל הקישורים החיצוניים נוצרים שווים. על מנת שקישור חיצוני יועיל לקידום אתרים שלכם, הוא צריך להיות קישור איכותי מאתר איכותי. נדון במה זה אומר ביתר פירוט להלן.

כיצד קישורים חיצוניים יכולים להשפיע על SEO שלך

כפי שהזכרנו לעיל, קישורים חיצוניים יכולים להשפיע לטובה על קידום האתרים שלך על ידי כך שהם מראים למנועי החיפוש שהאתר שלך אמין ואמין. עם זאת, יש צד הפוך למטבע הזה; אם יש לך יותר מדי קישורים חיצוניים באיכות נמוכה המצביעים לאתר שלך, זה באמת יכול לפגוע ב-SEO שלך. הסיבה לכך היא שמנועי חיפוש יראו את האתר שלך כפחות אמין אם הוא מקושר על ידי הרבה אתרי ספאמי. אז איך אתה יכול לדעת אם הקישור הוא באיכות גבוהה או באיכות נמוכה? יש כמה גורמים שכדאי לקחת בחשבון:

דירוג הדף של האתר המקשר: PageRank הוא מדד שפותח על ידי גוגל הקובע את איכות האתר. ככל שה-PageRank של אתר גבוה יותר, כך האיכות שלו נחשבת לאיכותית יותר. אתה יכול לבדוק את דירוג הדף של כל אתר באמצעות כלים מקוונים בחינם כמו SmallSEOTools.com.

מספר הקישורים היוצאים (או ה"יוצאים") בדף המקשר: אם לדף יש יותר מדי קישורים יוצאים (100+), סביר להניח שהקישורים האלה לא כולם באיכות גבוהה. הסיבה לכך היא שהדף מפזר את "מיץ הקישורים" שלו דק מדי על ידי קישור ליותר מדי אתרים.

טקסט העוגן של הקישור: טקסט העוגן הוא הטקסט בפועל המרכיב את ההיפר-קישור. לדוגמה, במשפט "לחץ כאן כדי ללמוד עוד על SEO", "כאן" יהיה טקסט העוגן. קישור באיכות גבוהה ישתמש בדרך כלל במילות מפתח רלוונטיות כטקסט העוגן (למשל, "שירותי SEO", "בניית קישורים לקידום" וכו'), בעוד שלעיתים קרובות קישור באיכות נמוכה ישתמש בטקסט עוגן גנרי כמו "לחץ כאן" או " למד עוד."

התוכן של דף הקישור: עיין בתוכן בדף שבו נמצא הקישור שלך. האם זה כתוב היטב ואינפורמטיבי? או שהוא מלא בשגיאות דקדוק ומשפטים חסרי היגיון? אם זה האחרון, רוב הסיכויים שזה לא דף איכותי.

סיכום:

קישורים חיצוניים חשובים מכיוון שהם מראים למנועי החיפוש שאתה אמין ואמין; עם זאת, לא כל הקישורים החיצוניים נוצרים שווים! על מנת שקישור חיצוני יועיל ל-SEO שלכם, ודאו שהוא מאתר איכותי עם דירוג דף טוב, יחסית מעט קישורים יוצאים, טקסט עוגן רלוונטי ותוכן כתוב היטב.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מקורות מידע על העולם הפיננסי
כל אדם המעוניין לקבל החלטות כלשהן הנוגעות לתחום פיננסי כלשהו, חייב לקבל את כלל המידע הרלוונטי על אותו...
קרא עוד »
פבר 26, 2020
התקנת sap לשיפור ביצועי הארגון
כל ארגון, קטן או גדול, מחפש כל הזמן דרכים כיצד לשפר את הביצועים שלו. לעיתים זה בא לידי ביטוי באמצעות...
קרא עוד »
יול 29, 2018
רגע לפני קידום אתרים, האם אתם בשלים לתהליך?
כיום עסק אשר לא מסתכל על העולם הדיגיטלי הוא עסק אשר ייקלע לקשיים עצומים וספק גדול אם הוא יוכל לזכות...
קרא עוד »
מרץ 18, 2019