קורס C# – חלק בלתי נפרד מפיתוח תוכנה

קורס C#

אנשים רבים מעוניינים ללמוד את שפת התכנות C# ולכן הם מחפשים קורס לימודי ייעודי שעיקרו לימוד C#. אם בעבר הלא רחוק ניתן היה להירשם אל קורסים ללימוד שפות תכנות כאלו ואחרות, כמו למשל ה- סי שארפ, כיום מכללות מוכרות, כמו למשל HackerU מודעות לכך שחייב להיות בסיס נכון שבמסגרתו תילמד גם שפת תכנות זאת ועל כן היא מציעה לימוד C# במסגרת קורס פיתוח תוכנה.

קצת על ה- C#

שפת תכנות זאת פותחה על ידי חברת מיקרוסופט העולמית ורבים טוענים שהיא מהווה את התשובה של חברת מיקרוסופט לשפת ה- JAVA המוכרת כל כך. נכון להיום הסי שארפ היא אחת משפות התכנות הפופולאריות ביותר ומיועדת לפיתוח תוכנות ויישומים שונים. ידיעת שפה זו חיונית לכל אדם שמעוניין לפתח תוכנות שונות עם ממשק גרפי באמצעות WPF, פיתוח של תוכנות קונסול, פיתוח מערכות שונות לאתרי אינטרנט וזאת באמצעות שפת ה- HTML5 ו- ASP.NET ואנשים שמעוניינים לפתח אפליקציות למערכת ההפעלה של ווינדוס 8 ולטלפונים בהם יש מערכת הפעלה של ווינדוס. שפה זו של C# כוללת תכנות מונחה עצמים, תכנות פונקציונאלי, מונחה אירועים, ויזואלי, דינאמי וגנרי. למידע נוסף על קורס C# במרכז האקריו.

C# כחלק מפיתוח תוכנה

אי אפשר להתעלם מהעובדה שפת ה- C# מהווה כלי חשוב ביותר אך היא תמיד תהווה כלי לכל מיני פרוייקטים שונים של פיתוח תוכנה. מסיבה זו חשוב מאוד ללמוד שפה זו כחלק בלתי נפרד מכל הקשור אל פיתוח תוכנה. נכון לשנת 2016, ישנן חברות רבות בישראל שמשתמשות בסביבה המחשובית של חברת מיקרוסופט ולכן קיים גם ביקוש רב למתכנתי דוט נט שמכירים את אותה סביבת פיתוח. מסיבה זו משתלם לבחור ולהירשם אל קורס פיתוח תוכנה שבמסגרתו תלמדו גם את כל הקשור אל שפת ה- C#. המלצות על האקריו ניתן לקבל באתר Loanme.

קורס פיתוח תוכנה דוט נט

קורס הכשרת מפתחי דוט נט כמפתחי תוכנה השולטים באופן המקצועי ביותר גם בשפת התכנות של ה- C# יעניק לנרשמים יותר מאשר הרשמה אל קורס C# בלבד. למעשה, אין קורס ייעודי לתוכנה אלא במסגרת לימודי קורס פיתוח תוכנה ב- HackerU. קורס זה שמכין גם לבחינה ההסמכה של MCSD של מיקרוסופט וגם כולל את כל הקשור אל פלטפורמת ה- דוט. נט נחלק לשני שלבים. בשלב המיון הראשוני של הקורס הסטודנט ילמד את הבסיס של שפת התכנות ובשלב השני, השלב המורחב הסטודנט ילמד את כל תכני הליבה החשובים ביותר של שפת תכנות C# , שעומדים בקנה מידה אחד עם החומרים הנלמדים בקורס C# ייעודי.

הנושאים הנלמדים – בהרחבה

פיתוח אפליקציות יעשה בשפת הסי שארפ ולכן הסטודנטים ילמדו את השפה. כבר בשלב המיון הסטודנטים ילמדו את יסודות השפה, לאחר מכן הם ילמדו 20 שעות לימוד של תכנות/פיתוח באמצעות שפת סי שארפ, אובייקטים מונחה עצמים ועוד. שעות הלימוד שכוללות את כל הקשור אל שפת התכנות סי שארפ יהיו 40 שעות לימוד בשלב הראשוני של המיון, 20 שעות של תכנות בשפה זו, 50 שעות בכל הקשור אל תכנות מתקדם באמצעות שפה זו. סה"כ כ- 100 שעות בהם תלמדו את כל הקשור אל השפה. דבר שמשתלם לאין ערוך בהשוואה אל לימודי קורס ייעודי שעיקרו לימודי C#.

בהצלחה!

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מערכת להפקת מסמכים – הקלה משמעותית על חיינו
בין אם צריך לחתום על חוזה של הזמנת שירות או מוצר חדש ובין אם צריך להפיק הצעת מחיר או הזמנת עבודה מדובר...
קרא עוד »
אפר 12, 2021
קורס פייתון לילדים, איפה נרשמים?
רוב ספרי הילדים כתובים בשפה האנגלית. עם זאת, ישנם גם ספרים רבים שנכתבו בשפות אחרות. בספרים האלה יש...
קרא עוד »
אפר 24, 2023
הדפסת צ'קים ממוחשבים לחברות דיגיטל
אם אתם חברת דיגיטל ואתם רוצים למתג את העסק שלכם, אתם בוודאי יודעים כי כיום ישנם שלל אמצעי מיתוג, החל...
קרא עוד »
אוק 13, 2018