איך חותמים על מסמך PDF?

מסמכי PDF משמשים כיום בתי עסק רבים בתחומים שונים: מחברות נדל"ן, דרך בנקים, רשות הדואר, דרך חברות בתחום הפיננסיים, בתחום הרפואה, בתחום הביטוח ואינספור תחומים אחרים. באמצעות טכנולוגיה,  ניתן לחסוך זמן ומאמץ לכל הצדדים ולפשט את התהליכים עבורם. על כן, אותם גופים, אנשים או חברות עושים שימוש במסמכי PDF על מנת להחתים לקוחות, שותפים, מעסיקים וגופים אחרים באמצעות מסמך דיגיטלי וחתימה דיגיטלית פשוטה ונינוחה. 

מה זה חתימה על מסמך PDF?

מסמך PDF הינו מסמך אלקטרוני המכיל תכנים מסוגים שונים. ישנן מערכות המאפשרות לשלוח את מסמך ה PDF למילוי פרטים וחתימה לגורם אחר באמצעים שונים: דרך המייל, SMS, וואטסאפ, באמצעות קישור ואפילו לפתוח את הקובץ באופן ישיר דרך המערכת מול אותו גורם שצריך לחתום עליו. השימוש במסמכים אלה מאוד שכיח כיום, נוח ויעיל לכל הצדדים. לרוב הוא חוסך את הצורך בפגישה פיזית, חוסך בזמן, בהוצאות מיותרות ומשפר את חוויית התקשורת בין הצדדים. גם הלקוח נהנה מיתרונות אלו ולכן שמח לקבל אליו את המסמכים בצורה נוחה (לדוגמה בקישור בSMS), ללחוץ על הקישור, לחתום דיגיטלית על המסמך ולהחזירו בלחיצת כפתור אל השולח. 

מי משתמש במסמכי PDF וחתימות דיגיטליות כיום?

כפי שציינו קודם לכן; חברות רבות עושות שימוש במסמכי PDF וחתימות דיגיטליות כיום. לדוגמה: חברת ביטוח השולחת מסמכים ללקוח במייל או בSMS עליהם הוא צריך לחתום – או לחילופין סיכום מסמכי הביטוח שלו. חברת פיננסיים המעוניינת להחתים לקוח על הלוואה או אפילו חברת נדל"ן המחתימה את הלקוח במקום על כך שהראתה לו את הנכס ותזכה בעמלה שסוכמה בין הצדדים במקרה של רכישה/מכירה. כמו כן, בתחום המשפטים, ייעוץ מס, ראיית חשבון, שיווק ומכירות, משאבי אנוש, רפואה, תיירות, מכללות אקדמיות, בתחום הרכב ואפילו פרילנסרים יכולים לעשות שימוש במערכת זו.

כיצד הלקוח יכול לחתום על מסמך הPDF בקלות ובמהירות?

החתימה הינה מאוד פשוטה ומהירה. לאחר פתיחת המסמך באמצעות הקישור שנשלח אל הגורם האמור לחתום נפתח המסמך. באמצעות מערכת powerdoc ניתן ליהנות מיצירת טפסים דיגיטליים על בסיס מסמכי PDF עם וויזארד חכם שמלווה את הלקוח ומציג לו היכן הוא צריך לחתום. למידע נוסף בנושא חתימה על מסמך pdf

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תוכנת הקראה – תסייע לכם בהתמודדות עם דיסלקציה
בעזרת תוכנת הקראה כל אחד מכם יוכל לראות כי הוא יהיה במצב מצוין וזאת כל עוד מדובר על התמודדות עם...
קרא עוד »
אפר 22, 2022
שיווק באינטרנט: הערוצים החזקים ביותר
עולם השיווק באינטרנט כבר שנים עומד בראש תכניות השיווק והפרסום של מרבית החברות בשוק. באמצעות האינטרנט...
קרא עוד »
מאי 13, 2018
מהי מרכזיה וירטואלית?
הנושא של תקשורת רלוונטי בהרבה מאוד חברות, בעיקר כאלו שיש בהם מספר עובדים אשר כחלק מהצרכים הארגוניים...
קרא עוד »
דצמ 28, 2021