מדוע כדאי לעבוד עם בית תוכנה המציע מחירון פיתוח אפליקציות אונליין?

אנחנו משוכנעים שהשאלה המופיעה בכותרת מפתיעה אתכם (ואולי אפילו מאד). בהנחה שכבר הצצתם במדריכי "כך תבחר את בית התוכנה שלך", יתכן שהומלץ לכם לבסס את בחירתכם בהתאם לתיק העבודות, ניסיון המפתחים, זמינות ועמידה בזמנים וכן הלאה. כל אלו חשובים וראויים להיכלל בסל השיקולים שלכם.

עם זאת, בסופו של דבר תגיעו לנקודה הספציפית בה תבקשו לקבל הצעת מחיר עבור פיתוח אפליקציה. ומה תגלו אז? שלרוב בתי התוכנה מתנים את מתן הצעת המחיר בפגישת עבודה-היכרות פרונטלית. אז שניה לפני שאתם מדלגים לכם בין פגישות, חכו. לקריאה אודות חברה לבניית אתרים

מחירון פיתוח אפליקציות: הרבה מעבר למחשבון

לכאורה, מדובר אך ורק על מחשבון המאפשר לכם להזין את פרטי הפרויקט ולקבל הצעת מחיר. בפועל, עצם העובדה כי המחשבון הזה פותח ומוצע לכם, מעידה המון (!) על בית התוכנה. אז מה תוכלו להסיק מחברה המעניקה לכם את האפשרות לקבל הצעת מחיר אונליין, ללא שורות קטנות והתניות?

  • החברה פועלת בשקיפות – מחשבונים לא טועים ומספקים תמיד את אותה התשובה, וזו עובדה. ומדוע העובדה הזו אמורה בכלל לעניין אתכם? משום שחברה המציעה מחשבון המחשב את מחיר פיתוח האפליקציה, היא חברה אמינה שפועלת בשקיפות והגינות. הצעת המחיר מצד אחד אישית (הרי לכל פרויקט מאפיינים שונים), אך באותה הנשימה – כל הפתרונות מתומחרים בעלות זהה, קבועה והוגנת לכל הלקוחות. 
  • החברה בטוחה במוצר שלה – מכירים את זה שחברות מתנות את הצעת המחיר בספיץ' מכירה ארוך ומייגע? אז זהו, שאפשר גם אחרת. מחירון פיתוח אפליקציות מפקיד את השליטה בידיים שלכם, ובנוסף גם מעיד על כך שהחברה בטוחה באיכות המוצר שהיא מציעה, כך שאין לה צורך להצדיק את עלויות הפיתוח בפניכם.
  • החברה מכירה בחשיבות החוויה – מדוע המחשבה על מחירון פיתוח אפליקציות בדמות מחשבון מלהיבה אתכם כל כך? משום שאתם מקבלים את מה שאתם רוצים להעניק למשתמשים שלכם: חוויה! בתי תוכנה המציעים את האפשרות לחשב את עלות הפרויקט אונליין, עושים זאת מתוך ההבנה כי חווית הלקוח-משתמש הינה מרכיב קריטי במסע המשותף. מכאן, אתם יכולים להסיק שהדגש האדיר על החוויה ילווה גם את תהליך העבודה המשותף שלכם – משלב האפיון ועד הרגע בו האפליקציה תוטמע בחנויות. ועל חוויה מושלמת? אין לכם כוונה להתפשר. למידע בנושא בניית אתרים גדולים
טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דעה: מה הופך מקדם אתרים לטוב? בכור גולן מספר
במהלך העסקים שעשיתי בחיי גיליתי שיש אנשי מקצוע מכול הסוגים: יש את הסובלני עד אין קץ, יש את זה שתמיד...
קרא עוד »
נוב 27, 2020
מסך הולוגרמה – מציגים מודלים תלת ממדיים
הצגה של מודלים תלת ממדיים יכולה להתאים לפרסום בסביבת העסק ואפילו להצגה של מידע בכנסים בצורה שמושכת...
קרא עוד »
פבר 28, 2022
פרה סמינריון ניהול הפרסום
ניהול הפרסום בעבודה סמינריונית הינו קורס מאוד נפוץ באוניברסיטאות. ניתן לקיים בו גם עבודת סמינריון...
קרא עוד »
דצמ 31, 2020