קורות חיים לרואה חשבון – איך מצליחים למצוא עבודה בתחום?

קורות חיים לרואה חשבון

אחד המקצועות הקשים ביותר שקיימים בשוק, יחד עם זאת אחד האיכותיים והמבוקשים, הוא ראיית חשבון. מדוע על מקצוע שהדרישות אליו מאוד גבוהות, עוד בשלב הלימודים, וכמובן גם לאחר מכן כאשר מבקשים להשתלב בתחום ולהיות רואי חשבון מן המניין, בין אם זה כעצמאי וכן כשכיר. 

כל מי שמעוניין לעבוד כרואה חשבון צריך לדעת כיצד להציע את עצמו למשרדים שעוסקים בתחום. לשם כך, עליו לכתוב קורות חיים לרואה חשבון באופן מתאים ולספק אותם למשרדים השונים אליהם הוא פונה, בין אם זה מתוך כוונה שהם יגייסו אותו ובין אם כי הם מחפשים לשכור רואי חשבון. 

צריך לציין, רואי חשבון בדומה לעורכי דין הם אנשי מקצוע שיכולים לעבוד גם בתור שכירים במשרד שמתעסק בתחום זה ומספק שירותים ללקוחות שונים, וכן הם יכולים לעבוד בחברה או ארגון ספציפי כשכירים ולעבוד אך ורק עבורם. בשני המקרים, יש חשיבות לאופן בו מציגים קורות חיים ומה מציינים בהם. 

כיצד עושים את זה נכון?

בשביל להציג קורות חיים בצורה נכונה למשרת של רואי חשבון, חשוב לציין היכן למדנו, עם איזה ציון סיימנו, כמה תארים יש לנו, במה אנחנו מתמחים וכן אם יש לנו ניסיון בתחום. מעבר לכך, אם הועסקנו בעבר בפירמות גדולות ועסקנו בפרויקטים משמעותיים, חשוב להדגיש זאת. 

מעבר לכך, חשוב מאוד לספק רשימה של תוכנות וכלים שאנחנו מתמחים בהם, חשוב גם לספק רשימה של ממליצים, על מנת שמקום העבודה החדש יוכל לפנות אליהם ולשמוע מהם כיצד הם התרשמו מאיתנו ועד כמה אנחנו יכולים להתאים להם. 

בסופו של דבר, קורות החיים אמורים לעזור לנו להרשים את המגייסים ולהוכיח להם שאנחנו מתאימים לעבודה. 

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אתרי מכירות – דגשים חשובים
אתרי מכירות הפכו לנפוצים ביותר בשנים האחרונות, היות ורוב האנשים מעדיפים לבצע את הרכישות שלהם...
קרא עוד »
מאי 24, 2020
פיתוח תוכנה OUTSOURCING
ככל שהשימוש במחשבים הפך להיות דרך הפעולה העיקרי של עסקים וחברות, הצורך בפיתוח של תוכנות מתאימות אשר...
קרא עוד »
דצמ 12, 2021
סדרות שילדים אוהבים
בעידן שבו אנחנו חיים זה כבר ברור יותר מאי פעם: אנחנו לא באמת יכולים לחיות בלי טלוויזיה ואנחנו לא...
קרא עוד »
נוב 20, 2016