למה חשוב לאחסן אתר בשרת אמין?

שרת אמין

בניית אתר אינטרנט לא מסתכמת אך ורק בבנייה שלו או בכתיבת התוכן לאתר. חלק חשוב מאוד מהתהליך של בניית האתר שלנו הוא לבחור לאחסן אותו בשרת אמין. אחסון אתרים יכול לאפשר לנו לקדם טוב יותר את האתר שלנו ולשמור טוב יותר על המידע שיש בו. כאשר אנחנו מאחסנים את האתר שלנו חשוב לבחור לאחסן אותו בשרת אמין. ככל שהשרת או חוות השרתים בהם נאחסן את האתר שלנו יהיו איכותיים יותר ואמינים יותר (כלומר יאחסנו אתרים אמינים) כך התדמית הרשתית של האתר שלנו תהיה טובה יותר.

אחסון אתרים – איך זה יכול לסייע לנו לקדם את האתר שלנו?

אחסון אתרים יכול לסייע לנו מאוד לקדם את האתר שלנו. כאשר אנחנו מקדמים את האתר שלנו אנחנו צריכים לשים לב בין השאר למהירות הטעינה שלו. ככל שהשרת בו אנחנו מאחסנים את האתר הוא שרת חזק יותר כך האתר שלנו יוכל להיטען מהר יותר והקידום של האתר בגוגל יהיה יותר טוב. אחסון האתר שלנו יכול לתרום לקידום גם על ידי כך שנאחסן את האתר בשרת בו מאוחסנים אתרים בעלי דירוג גבוה בגוגל. הדירוג הגבוה של האתרים האחרים שמאוחסנים בשרת בו אנחנו מאחסנים את האתר שלנו יוכל להשפיע על הדירוג של האתר שלנו כך שהוא גם יהיה גבוה יותר.

אחסון אתרים – יתרונות של אחסון אתר בשרת פרטי

אחסון אתרים יכול לאפשר לנו לשפר את איכות הגלישה באתר שלנו. ככל שהגלישה באתר שלנו תהיה מהירה יותר כך יהיה חווית הגלישה באתר תהיה יותר נוחה. חשוב להשקיע במהירות הגלישה ובאחסון של האתר כי שני מרכיבים אלו חשובים גם לתדמית של האתר שלנו בעיני הגולשים וגם לאופן שבו גוגל ידרג את האתר שלנו ברשימת תוצאות החיפוש שלו. חשוב שהאחסון יעשה לפי כל הכללים וכדאי להקפיד שהוא יהיה מאובטח. אחסון אתר בשרת לא מאובטח יכול להפוך את האתר שלנו לפרוץ כך שהאקרים שונים יפרצו לאתר שלנו ויגרמו לבעיות לגולשים שלנו ולתפעול השוטף של האתר.

אולי יעניין אותך גם: שיווק עסקים קטנים באינטרנט – אילו אמצעים עומדים לרשותכם?

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בניית אתרים – למה חשוב לשים לב בעיצוב האתר?
כיום עסק שרוצה להיות עסק מודרני ומצליח חייב שיהיה לו אתר אינטרנט. ללא אתר אינטרנט יהיה לנו קשה מאוד...
קרא עוד »
מאי 26, 2017
מעבדה לתיקון מחשבים ניידים
במהלך השנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות מעבר משימוש במחשבים נייחים לשימוש במחשבים ניידים. יותר...
קרא עוד »
דצמ 20, 2019
בחירת מערכת ה-CRM הנכונה: תובנות מומחים
בתחום הדינמי של עסקים מודרניים, הבחירה במערכת המושלמת לניהול קשרי לקוחות (CRM) יכולה להיות החלטה של...
קרא עוד »
ינו 17, 2024