למי מתאים קידום אורגני?

עסקים רבים משקיעים אלפי שקלים בחודש ויותר בקידום האורגני של האתר שלהם אולם לא באמת יודעים אם הם צריכים את זה או לא. יש בתי עסק שעדיף להם להשקיע בפרסום ממומן ואחרים שעדיף להם להשקיע בקידום האורגני. בעוד לקידום האורגני יש את היתרונות שלו הרי שלא כל עסק יכול להרשות לעצמו להשקיע בקידום אורגני מסיבות שונות. הבא נמנה את סוגי העסקים שעשוי להתאים להם קידום אורגני.

עסקים שיש חיפושים רלוונטיים סביב השירותים והמוצרים שלהם:

יש עסקים ותחומים, תאמינו או לא, שאומנם עובדים היטב במציאות שמחוץ לעולם הדיגיטל אולם אין להם הרבה חיפושים בגוגל. משום כך לא כדאי להשקיע סכומים גדולים וקבועים כל חודש על קידום אורגני בשביל כמה עשרות מבקרים בחודש באתר ואולי לקוח פוטנציאלי או שניים בחודש. לעומת זאת, במרבית התחומים אכן ניתן להרוויח אינספור לקוחות חדשים בחודש כדי להגדיל את העסק וזאת באמצעות מחקר מילות מפתח ובחירת הביטויים הנכונים לקידום.

עסקים בהתרחבות:

עסקים הרוצים להרחיב את החשיפה של המותג לקהל רחב יותר בארץ או בחו"ל יכולים לעשות זאת באמצעות קידום אורגני של האתר בגוגל. לדוגמה: אם הפכתם מחנות לרשת או שיש להם חנות מקומית ואתם רוצים למכור לכל חלקי הארץ זה יהיה רעיון טוב להקים אתר חנות אלקטרונית, למכור מוצרים אונליין ולשלוח אותם אל בית הלקוח. הלקוחות יכולים להגיע כמובן מקידום אורגני של אתר החנות בגוגל.

לעסקים עם תקציב:

אם אין לכם מספיק סבלנות וזמן להשקיע כמה אלפי שקלים בחודש לצורך הקידום האורגני של האתר שלכם ולאורך זמן – אל תשקיעו בקידום אורגני. אם יש לכם את האפשרות הזו היא תהיה האופציה הטובה ביותר עבורכם בטווח הארוך הן מבחינת מוניטין, אמינות ובניית המותג שלכם והן מבחינת כמות הגולשים באתר שלכם והלקוחות הפוטנציאליים לעסק. למידע נוסף מלך הקישורים

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קניית עוקבים באינסטגרם – החשיבות של הרשת והחשיבות של המספרים
כל מי שעוסק בקידום, פרסום ושיווק באינטרנט, יודע שבלי להשתמש ברשתות חברתיות זה בלתי אפשרי לקדם עסק,...
קרא עוד »
יונ 01, 2020
למה כדאי להשקיע ולערוך הסכם שותפים אצל עורך דין
במקרים רבים אנשים מקימים עסק יחדיו עם שותפים. השותפים יכולים להיות חברים או בני משפחה הנהנים מרמה...
קרא עוד »
מאי 23, 2016
מדפסת לייזר סמסונג – למה דווקא סמסונג
יש משהו במדפסות סמסונג שמבדיל אותן מכל השאר. אם זה במראה הראוותני שלהן, או באופן המהיר שבה הן מדפיסות....
קרא עוד »
אפר 12, 2020