פיתוח אתרים – מה חשוב לדעת

פיתוח אתרים

כל מי שמבקר באתרי אינטרנט יכול לראות עם הזמן פיתוחים ושדרוגים שונים, כאלה שמשנים את תמונת המצב באתרים השונים, בין אם מדובר באתרי חדשות, ספורט, מוזיקה או כל סוג אחר של אתרים.

העולם של פיתוח אתרים השתנה מאוד מאז הופיע האתר הראשון ברשת הציבורית, ולפי הערכות של רבים, האתרים ימשיכו להשתנות, אף על פי שעם הזמן אנחנו יכולים לראות שנכנסו גורמים חדשים לתחום, בין אם אלו אפליקציות לסלולר ולטאבלט אשר לעיתים נוצרות יחד עם אתרים ולעיתים במקומם, וכן עמודים בפייסבוק, אשר בקרב עסקים קטנים תופסים את מקומם של האתרים, שנחשבים כבר ישנים.

פיתוח אתרים

פיתוח אתרים

הרעיון של פיתוח אתרים הוא מאוד ברור, לקחת את כל הנושא של אתרי אינטרנט ולקדם אותו בצורה כזו שיתאים לצרכים של הלקוחות, לצרכים של הגולשים. הרעיון הוא לספק לגולש את כל האפשרויות הקיימות בשוק כשהוא משתמש באתר, וכן לספק ללקוח, קרי לבעל העסק את כל האפשרויות הקיימות בשביל שהוא יוכל גם לקדם את העסק וגם לספק ללקוחות שלו מענה שלם דרך האתר.

כך למשל אנחנו מקבלים היום בתחום של פיתוח אתרים, אפשרויות להכניס סרטונים, ויתרה מזו, אפשרות להכניס שידור חי אל תוך האתר. כמו כן, אנחנו יכולים לראות אפשרות של חנויות וירטואליות עם הצגת מוצרים כמו בחנות פיזית, גלריות של תמונות וסרטונים, ועוד מגוון רחב של פונקציות ייחודיות אשר כאמור, בעבר לא היו.

אחד הדברים המעניינים שמתרחשים בתחום של פיתוח אתרים הוא, השילוב בין אתר אינטרנט לרשתות חברתיות ובפרט לפייסבוק. כיום כל בעל עסק יודע, הוא לא יכול להצליח לקדם את העסק שלו בלי להיות פעיל בפייסבוק, הדרך להיות פעיל היא לא רק באמצעות עמוד ברשת החברתית אלא גם באמצעות כלי שיתוף שונים.

כך למשל אם בעל עסק רוצה לקדם מוצר, שירות, מאמר או כל דבר אחר, הרי שאופציית השיתוף בפייסבוק מאפשרת לו לעשות זאת בצורה פשוטה וקלה, באופן כזה הוא יכול להגיע לכל אחד, וכל אחד יכול לקדם ולשתף את האתר שלו ולפרסם אותו.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קופירייטר – להתאים את המסר לקהל היעד
תחום הפרסום התפתח בשנים האחרונות ותפקידו של הקופירייטר הוא תפקיד מאוד מכובד, מלא ביצירתיות...
קרא עוד »
ספט 12, 2016
מחפשים מקום לפתוח משרד – למה דווקא ברחובות?
רבים בעלי העסקים שמחפשים אחר המקום האידאלי לפתוח בו משרד. כידוע, ברחבי הארץ קיימים אינספור משרדים...
קרא עוד »
מרץ 01, 2017
מה זה SAP C4C?
בעלי ארגונים רבים ומנהלים מחלקות מחפשים תוכנות שיכולות לסייע לנהל את כלל המחלקות בארגון. c4c היא מערכת...
קרא עוד »
נוב 29, 2016