שיווק באינטרנט: הערוצים החזקים ביותר

שיווק באינטרנט

עולם השיווק באינטרנט כבר שנים עומד בראש תכניות השיווק והפרסום של מרבית החברות בשוק. באמצעות האינטרנט ניתן להגיע כיום לקהל רב, בין אם באמצעות המחשב ובין אם באמצעות גלישה בסמארטפון. לא כל טכניקת פרסום שלומדים עליה באינטרנט עשויה להתאים לכל עסק וכדאי להיוועץ עם מומחה לשיווק באינטרנט על מנת לבנות אסטרטגיית שיווק אינטרנטית המתאימה לעסק שלכם. כדי לסייע לכם בהרחבת הידע והכרת ערוצי השיווק המובילים כיום – הכנו עבורכם סיקור קצר למספר ערוצי השיווק המובילים כיום.

שיווק באינטרנט

שיווק בפייסבוק

הפייסבוק נחשב לאחד מכלי הפרסום החזקים ביותר ביחד עם גוגל. כיום יש מספר ערוצי שיווק אפשריים באמצעות הפייסבוק והם: הפרופיל האישי, דפים עסקיים, קבוצות וכמובן מערכת הפרסום הממומן של פייסבוק. בכל אחד מאלה צריך להשקיע זמן ומשאבים כדי להתקדם ולהצליח לבנות קהל אוהדים/עוקבים נאמן ובעל ערך שאף ירצה לרכוש מאתנו שירותים/מוצרים שונים. באמצעות הפרסום הממומן בפייסבוק ניתן לפלח את קהל היעד לפי תחומי עניין, גיל, מיקום גיאוגרפי ועוד.

פרסום בגוגל

הפרסום בגוגל מתחלק בגדול ל-2 חלקים עיקריים: הקידום האורגני והפרסום הממומן. בדף התוצאות של גוגל מופיעות 10 תוצאות אורגניות ועוד מספר תוצאות של מודעות ממומנות לידן תופיע המילה "מודעה". הקידום האורגני הוא קידום שפועל בדרך כלל לטווח הארוך ונותן תוצאות טובות ורווחיות יותר לטווח הארוך, אולם בטווח הקצר הוא בעיקר נחשב כהשקעה. למי מכם שירצה תוצאות מהירות יותר ויש לו יותר כסף להשקיע יוכל לבחור בטכניקת הפרסום הממומן ובאמצעותה להביא תנועה רבה לאתר ולשלם עבור התנועה המגיעה, תוך שיפור ביצועי האתר והקמפיין ליצירת קמפיין רווחי.

קידום ברשתות החברתיות

מלבד פייסבוק ישנן מספר רב של רשתות חברתיות, אולם מעט מהן באמת רלוונטיות לקהל הישראלי. כיום מה שהולך טוב בישראל הם האינסטגרם, הפייסבוק ולעתים גם טוויטר ולינקדין. בכל אחת מהרשתות החברתיות הללו כדאי לפתוח פרופיל ולתחזק אותו. למעשה לא אמורה להיות עבודה קשה במיוחד לתחזק פרופיל בכמה רשתות חברתיות שונות שכן אותו תוכן שאתם מייצרים עבור רשת חברתית אחת, תוכלו לפרסם בהעתק הדבק ברשתות האחרות. מומלץ לשלב תמונות וסרטונים ליצירת תכנים מגוונים ומעניינים עבור העוקבים שלכם כדי שאלה ימשיכו לעקוב אחריכם, להתעניין במה שיש לכם להגיד ולהציע ובהמשך גם לרכוש מכם.

קידום ברשתות החברתיות

בניית רשימת תפוצה

אחת הטכניקות המוכרות יותר בעולם הפרסום ועדיין האפקטיביות ביותר כבר שנים היא בניית רשימת תפוצה. רשימת התפוצה היא למעשה "חבר מועדון" של העסק שלכם באינטרנט. תוכלו לבנות רשימת תפוצה של מיילים או רשימת תפוצה של מספרי טלפון לשליחת SMSים. באמצעות בניית רשימת תפוצה איכותית ניתן להגדיל משמעותית את כמות הלקוחות בחברה, כמעט בכל תחום. מומלץ להיוועץ עם מומחה לשיווק באינטרנט כדי לבדוק אם כדאי לכם להשקיע בבניית רשימת תפוצה וכיצד ניתן לעשות זאת בצורה אפקטיבית.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כתיבה שיווקית – איך זה עובד?
שיווק תוכן הוא מרכיב מרכזי בכל אסטרטגיה עסקית. חיוני לחברות להיות מסוגלות ליצור תוכן שעוזר להן...
קרא עוד »
פבר 20, 2023
התפרצות הקורונה ועולם אבטחת מידע
מאז תחילת מגיפת ה- COVID-19, ארגון הבריאות העולמי ראה עלייה דרמטית במספר התקפות הסייבר שהופנו לצוות...
קרא עוד »
יול 20, 2020
עיצוב גרפי ותקשורת חזותית – אותה גברת בשינוי אדרת
מכל עבר אנחנו רואים כי אנחנו מוצפים במסרים של עיצוב גרפי אשר נועדו לשכנע אותה לבצע פעולה. פעמים רבות...
קרא עוד »
ספט 13, 2018