איך עושים קידום בפייסבוק לעסק שלי

קידום בפייסבוק

אחד הכלים הפופולאריים והטובים ביותר לקידום העסק שלנו באינטרנט, הוא פייסבוק. רשת החברתית המובילה בעולם, היא איננה רק מקום בו אנחנו יכולים לכתוב פוסטים על מחשבות ותחושות, והיא איננה רק מקום בו אנחנו יכולים לפרסם שירים ותמונות, או כל קישור אחר, אלא בראש ובראשונה, זו רשת שבנויה על עסקים אשר מבקשים לקדם את עצמם, לקדם מוצרים, שירותים, אירועים ועוד שורה ארוכה של דברים.

על מנת לעשות קידום בפייסבוק, רצוי להיעזר באהוד טייץ https://taitz.co.il איש מקצוע שמתמחה בנושא זה. אומנם אנחנו יכולים לעשות את זה בעצמנו ללא צורך באחרים, אך עדיף לעשות זאת באמצעות אנשי מקצוע שזה העבודה שלהם. הם ידעו לבצע את המחקר המקדים, לבחון כיצד אלינו לפנות אל הלקוחות שלנו, מי הם הלקוחות שלנו, מה בדיוק הם מעוניינים למצוא כאשר הם מחפשים אותנו ועוד. ככל שנעשה מחקר מעמיק וטוב יותר, כך גדל הסיכוי שנצליח להגיע אליהם בצורה טובה יותר.

קידום בפייסבוק מתבסס על כמה וכמה פרמטרים. ראשית, עלינו לייצר עמוד עסקי שיוביל את העסק ברשת. דרך עמוד זה אנחנו נוכל לספק את כל המידע לגולשים שלנו, בין אם זה על מוצרים, שירותים, אירועים, מבצעים והנחות. דרך עמוד זה אנחנו גם נוכל לייצר ולשמור על קשר עם הלקוחות שלנו.קידום בפייסבוק

שנית, אנחנו צריכים בכל עת להציג נוכחות ברשת החברתית. זה אפשרי באמצעות פוסטים, תמונות, סרטים ועוד. כל דבר שנעלה ונציג אותו לאורך זמן, אנחנו נוכל לייצר נוכחות וכך גם נוכל לייצר באז רציני.

שלישית, פרסום ממומן. הרעיון הוא לייצר מודעות אשר יופיעו על הוואל של גולשים אשר יכולים להתאים לקהל אליו אנחנו רוצים להגיע. זה נכון בהקשר של פילוח על פי גיל, מין, מיקום מגורים, עניין ועוד.

ארבע, אנחנו יכולים לקדם את העסק שלנו בפייסבוק, לא רק דרך פרסום של מוצר או שירות, אנחנו יכולים גם לקדם את האתר שלנו, כך אנחנו למעשה מאפשרים לקדם חזית אחרת משמעותית עבורנו, דרך עמוד הפייסבוק שלנו ודרך קהל יעד חדש שיכול להיחשף אלינו.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדוע נכון לנו לעשות קידום אתרים אורגני
בתור בעלי עסקים, בעלי מקצוע, אנחנו הרבה פעמים רוצים להשיג פרסום וחשיפה, כמה שיותר מהר. אנחנו לא יכולים...
קרא עוד »
מרץ 03, 2020
התפרצות הקורונה ועולם אבטחת מידע
מאז תחילת מגיפת ה- COVID-19, ארגון הבריאות העולמי ראה עלייה דרמטית במספר התקפות הסייבר שהופנו לצוות...
קרא עוד »
יול 20, 2020
פרסום דיגיטלי לעסקים – דברים שחשוב לתת את הדעת
פרסום דיגיטלי מתייחס לפרקטיקה של קידום מוצרים, שירותים או מותגים באמצעות ערוצים מקוונים שונים. זה...
קרא עוד »
יונ 27, 2023