עורכי הדין טננבאום ווקנין: מקצועיים בליווי עסקאות ומיזמים בעולם ההיי-טק

ליווי עסקאות ומיזמים בעולם ההיי-טק

יחסית אל הגודל של המדינה ואל הוותק שלה, מדינת ישראל מצליחה בצורה מאוד יפה לפתח את הכלכלה שבה. הרבה מכך הוא הודות להון האנושי אשר קיים במדינה ומביא כל הזמן את כל הדרכים הכי יעילות לשמור על כלכלה מפותחת ואפילו על הביטחון ברמה מאוד גבוהה.

הפיתוחים של המוח הישראלי כבר מזמן חוצים את גבולות המדינה כאשר ארץ ישראל נמצאת במיקומים מאוד גבוהים מבחינה גלובלית ביחס אל ההצלחה הטכנולוגית שלה. כל הזמן שומעים על עוד חברה אשר ביצעה אקזיט לאחר שנמכרה אל חברה בינלאומית גדולה ולצד כל אלה יש עוד הרבה מאוד מיזמים טכנולוגיים אשר מנסים לפרוץ אל התודעה.

ליווי עסקאות ומיזמים בעולם ההיי-טק

עידן של חדשנות טכנולוגית

כאשר מסביב לכולם יש מחשבים וכולם חשופים אל מידע ממוחשב, זה נעשה זה ברור כי זו זירה שבה יכולים לצמוח ולהצליח עם מיזם שמועיל לתעשייה באופן ספציפי או אל כל האנשים שרוכשים את המוצר. דבר זה מביא אל יצירה של עוד ועוד חברות היי טק שמנסות לקצור את ההצלחה בצורה דומה לצד חממות טכנולוגיות רבות אשר מסובסדות על ידי המדינה ומנסות להביא את ישראל אל ההובלה של רמה חדשנית גבוהה.

במהלך של כל אלה חייבים לדעת כיצד יש לגבות את הכל מבחינה משפטית, כאשר העסק מתחיל וכאשר הוא מגיע אל הנקודה של המכירה או ההצגה שלו שתמיד יהיה עורך דין שמלווה כל שלב כדי לממש את הפוטנציאל של היזמות בתחום הטכנולוגי ללא פגיעה בהצלחה העסקית.

ניסיון עשיר בליווי וייצוג משקיעים

מידי פעם שומעים על חברה גדולה שרוכשת חברה יותר קטנה. מה שצריכים להבין הוא כי קיימים מיזמים טכנולוגיים לא מעטים שמנסים להגיע אל מצב כזה של רכישה(אקזיט), רק מה שלא ממש יודעים הוא כי על כל האחוז הקטנטן הזה שמצליח לבצע את המכירה בהון רב יש מאות של מיזמים שלא מצליחים ונמצאים במצב של חוסר מימון כספי והתקדמות אל עבר סגירה.

כאשר מקימים חברת הזנק חייבים לעשות זאת כאשר בוחנים את כל הסיכונים כראוי ועם ליווי של משרד עו"ד טננבאום ווקנין שבקיא בכל אלה. ככל שמבצעים עבודה על קרקע פורייה, כך יכולים להתקדם אל עבר קצירת הפירות, ועבודה של עורכי דין אשר יש להם את הבקיאות בכל סוגי היזמות כך יודעים יותר טוב כיצד להתנהל מול הבנקים, עריכת פרוטוקולים, הסכמי סודיות וכל השאר.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דיו למדפסת קנון – יכול להגיע במחיר אטרקטיבי
אם תרצו לרכוש דיו למדפסת קנון ולהשיג אותו במחיר אטרקטיבי במיוחד, תוכלו לגשת לחנות שמציעה דיו יחד עם...
קרא עוד »
דצמ 14, 2020
כיצד סרטון תדמית יכול לסייע לכם עם קידום בגוגל?
תחום השיווק באינטרנט רק מתקדם ומתחדש בכל העת, כדי להיות נוכח וקיים צריך לעקוב אחר הטכנולוגיות ודרכי...
קרא עוד »
פבר 14, 2017
סרטון תדמית – בכל מקום, בכל זמן
אחד היתרונות הבולטים של רשתות חברתיות, יוטיוב, אפליקציות ואתרי אינטרנט, בא לידי ביטוי בעובדה, שיש לנו...
קרא עוד »
מרץ 02, 2021