מרכזיות בענן

מרכזיות בענן

שירותי מרכזיה הם שירותים חיוניים בכל עסק או ארגון כלשהו היום, החל מעסקים קטנים עם כמה עובדים בודדים ועד תאגידים וחברות גדולות עם מאות ואלפי עובדים, סניפים שונים ועוד. המרכזייה היא למעשה מערכת התקשורת המרכזת את התקשורת בתוך החברה ועם הלקוחות וגופים אחרים. היא מחברת בין המחשבים, הטלפונים והמכשירים השונים בעסק, מאפשרת לכל העובדים לעבוד ממערכת אחת מקצועית ואיכותית וכיום עם שירותי מרכזיות בענן זה אפילו קל יותר, זול יותר ומשתלם יותר.

מהן מרכזיות בענן?

מרכזיות בענן אלו שירותי מרכזייה המנוהלים על ידי שרתי החברה המארחת (לדוגמה מרכזיה בענן של פייקול) כאשר הלקוח מתחבר באמצעות טכנולוגית IP מתקדמת למערכת. הלקוח יכול לחבר עשרות אלפי מכשירי קצה למערכת, לדבר עם אלפי לקוחות בו זמנית וליהנות ממגוון רחב של יתרונות וכלים שונים של המרכזייה. מה הכוונה מרכזיה בענן? הכוונה היא שהיום תוכלו להתחבר למרכזיה באמצעות האינטרנט ולא באמצעות הקמה של תשתיות פיזיות יקרות ומיותרות בתוך משרדי החברה. כלומר לא תצטרכו לתחזק שרתים בעצמכם, לשכור עובד לתפעול המרכזייה ותיקון תקלות ועוד. הכול מנוהל דרך מערכת המגובה בענן ומאפשרת לכם לחבר מכשירי קצה מכל סניף ומרכזייה של החברה וליהנות מהיתרונות הרבים של המערכת.

היתרונות הבולטים של מרכזיית ענן של פייקול?

  • שליטה מלאה על כל הקשור במערכת, הכלים והמאפיינים השונים שלה, התאמה אישית לצרכי העסק וממשק ידידותי נוח וקל לשימוש.
  • מגוון רחב של אופציות שונות לשימוש כמו קבלת דוחות למייל, הקלטת שיחות, האזנות, שיחות ועידה, ניתוב שיחות ועוד.
  • מחירים נוחים ואטרקטיביים לכל עסק לפי מידותיו וצרכיו – עסקים קטנים הצריכים כלים מסוימים ומתחברים לפחות מכשירי קצה יוכלו לשלם בהתאם לצרכים שלהם וגם ליהנות משירותי המרכזייה בענן של פייקול.

לסיכום; מרכזיות בענן הן דבר שכיח בכל ארגון היום ובכל עסק. עסקים הגדלים כבר לכמה עובדים ומעלה מתחילים להשקיע בקידום מרכזיה בענן לעסק והספקת שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר. כעת כל עסק יכול לאפשר לעצמו חיבור מהיר, מאובטח ונוח למרכזיה בענן וליהנות משירותים מתקדמים שבלעדיהם אתם פשוט קופאים על השמרים ונותנים למתחרים שלכם לספק ללקוחות שירות טוב, זמין ונגיש יותר.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בחינת גישות חלופיות למקסום מערכת MONDAY
בנוף ההולך ומתפתח של ניהול פרויקטים ושיתוף פעולה בצוות, מערכת Monday ללא ספק הטביעה את חותמה. יכולת...
קרא עוד »
פבר 06, 2024
קורות חיים לרואה חשבון – איך מצליחים למצוא עבודה בתחום?
אחד המקצועות הקשים ביותר שקיימים בשוק, יחד עם זאת אחד האיכותיים והמבוקשים, הוא ראיית חשבון. מדוע על...
קרא עוד »
נוב 27, 2021
ניהול עמוד עסקי ומקצועי בפייסבוק
כל עסק שמכבד את עצמו ולוקח את עצמו ברצינות צריך להבין כי ניהול דף פייסבוק עסקי עם קמפיין ממומן מניב,...
קרא עוד »
יונ 21, 2021