האם קידום אתרים עם התחייבות לתוצאות הוא ריאלי?

קידום אתרים עם התחייבות לתוצאות

קידום אתרים הוא תחום די מסתורי לרבים, ולמען האמת, מלבד כמה חוקים וידע על מה שעובד בשטח, אף אחד לא יודע באמת כיצד עובד האלגוריתם של גוגל. הדבר היחיד שיודעים הוא שקידום חוקי ותקין של אתרים לוקח זמן ויש לתחום אותו בגבולות הסביר. מעבר לכך, קידום אתרים ריאלי דורש עבודה נכונה של קידום בגוגל בצורה אורגנית, והתבוננות מפוכחת על התחום ותוצאות החיפוש. אם אתם עסק חדש שמנסה להגיע לראש תוצאות החיפוש ללא קידום ממומן או קידום שאינו חוקי, הרי שעליכם להיות מציאותיים בנוגע למשך הזמן שלוקח להגיע לתוצאות הראשונות בפרט ולתוצאות סבירות בכלל. החומר שגוגל סורק בעזרת הרובוטים שלו עצומה. השיטות והעקרונות שבעזרתן הוא עושה זאת ידועות רק במקצת ולכן מקדמי אתרים עובדים לפי החוקים שכן מוכרים להם. קידום מטאורי בתוך זמן קצר הוא כמעט אינו אפשרי בשיטות שמוכרות לנו, המקדמים, כאמור.
קידום אתרים עם התחייבות לתוצאות

קידום אורגני ותוצאות

תהליך העבודה של קידום אורגני הוא ממושך למדי, כך שהבנייה שלכם כעסק מקודם בתוצאות החיפוש חייב להישען על כמה וכמה אמצעי שיווק וקידום דיגיטליים. כשהם חלק מארגז הכלים החוקי יש לכם עם מי לעבוד בצורה אמינה, במיוחד כאשר אתם תוחמים זאת בתקופת זמן מתקבלת על הדעת. חשוב להבין שלאף אחד אי שליטה על גוגל. אין קשרים עם גוגל ואין עם מי לדבר בגוגל מלבד מה שעושים הרובוטים ומלבד רכישת מודעות, כמובן. כל שאר הפעולות שעושים נשענים על הסתברויות וניסיון ממושך של עבודה עם האלגוריתמים הספציפיים שקוראים אתרים ומקדמים אותם לפי החוקים שלהם. זה הזמן לומר שאין ביסוס לכל הבטחה לקדם אתר בתוך זמן קצר. ההסבר לעיל, ונחזור עליו שוב – לאף אדם אין שליטה על גוגל והאלגוריתמים שלו. ואם הצלחתם לתעתע בהם להקפיץ אתר בתוך זמן קר בשיטות לא ראויות, הרי שמנגנון גוגל יתעשת גם הוא באיזשהו שלב ויתקן את עצמו.
קידום אתרים בגוגל
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך:
שיווק עסקים קטנים באינטרנט – אילו אמצעים עומדים לרשותכם?
איך בוחרים חברה לקידום אתרים שתתאים לדינמיקה של העסק שלכם?

קידום אתר בתוך שנה

קידום אתר בתוך שנה הוא אפשרי ואף סביר. אם אתם מוכרים שירות או מוצר פופולרי ויש לכם חיפושים רבים או דרכים נוספות לפרסם זה אף יכול להתקצר למספר חודשים. כשיש תחרות בין אתרים רבים מאותו התחום, אפילו למקדם אתרים מנוסה מאוד ייקח זמן להגיע לתוצאות ראשונות. יש דברים שאינם תלויים אף בגוגל. כשאתם פונים למקדם אתרים בדקו למה היו ההבטחות ואם מדובר במיקום ספציפי או רק מקומות ראשונים בטווח מסוים והגיוני.

לשאלות ותשובות נוספות בנושאים כמו שיווק באינטרנט וקידום אתרים כדאי לבקר בAskNet

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדוע מערכת CRM צריכה להיות מותאמת אישית?
מערכת CRM היא המערכת הטובה ביותר לניהול קשרי לקוחות, זוהי למעשה מערכת שמשפיעה על כלל היכולות של ארגון...
קרא עוד »
מרץ 01, 2017
שרת פרטי
לטובת אחסון ואירוח אתרים או לטובת ניהול מסדי נתונים, לטובת צרכי העסק ולטובת גיבוי, ניתן לעשות שימוש...
קרא עוד »
פבר 01, 2022
ככה ניתן לבצע שחזור הארד דיסק
המידע שהדיסק הקשיח שלנו מכיל הוא יקר ובעל חשיבות רבה. מציאות זו מעמידה אותנו לא פעם מול אתגר של אבדן...
קרא עוד »
יונ 07, 2019