מערכת סליקה לאתרי אונליין – איך זה עובד?

מערכת סליקה לאתרי אונליין

כיום בעידן הדיגיטלי אנשים מבצעים לא מעט פעולות באמצעות המחשב או הסמארטפון. בין הפעולות הנפוצות ביותר כיום היא רכישת מוצרים אונליין עם משלוח עד בית הלקוח. הזמנת מוצרים אונליין כיום תקפה גם ללקוחות קצה המעוניינים להזמין נעליים, בגדים או כל דבר אחר מהאינטרנט ועד לבעלי עסקים המבצעים הזמנות מספקים דרך אתר הספק אונליין. התשלום עבור ההזמנה מתבצע באמצעות מערכת סליקה צד שלישי המבצעת את הליך הסליקה בין הלקוח לבין חברת האשראי בפעולה פשוטה המתבצעת אונליין בקלות ובפשטות. 

סליקת אשראי אונליין עם מערכת סליקה – אז איך זה עובד?

ובכן התשובה לכך פשוטה מאוד. כאשר לקוח קצה (הגולש) נכנס לאתר חנות חיות וירטואלית לדוגמא (שעושה קידום חנות חיות למשל) עם מוצרים שונים המאפשרת רכישה אונליין הוא יכול לדפדף בין המוצרים בחנות ולהוסיף את המוצרים שהוא רוצה לקנות ל"עגלת קניות וירטואלית". מדובר בעמוד המרכז את רשימת המוצרים שהלקוח רוצה לרכוש באתר והוא הוסיף לעגלה. בעמוד זה הוא יוכל לערוך את העגלה ולעדכן כמויות, לערוך או להסיר מוצרים וכן לשתול קוד שובר במידה ויש לו לטובת קבלת הטבה כלשהי שהוצעה לו על ידי בית העסק. לאחר שהלקוח סגור על הקניה שהוא רוצה לבצע הוא לוחץ על כפתור התשלום ומועבר אוטומטית לעמוד התשלום. עמוד זה מבקש מהלקוח למלא את פרטי האשראי שלו ולרוב יהיה עמוד מאובטח היטב. לאחר מילוי ושליחת הפרטים באישור התשלום מתבצע הליך של כמה שניות בו חברת הסליקה "מבקשת" מחברת האשראי אישור לחייב את הכרטיס וכל עוד יש לו מסגרת פנויה והוא אינו חסום לרכישה אונליין האישור יתקבל אוטומטית והליך התשלום יושלם.

חיבור אתר למערכת סליקה:

בדרך כלל עמוד התשלום יהיה עמוד מאובטח חיצוני לאתר והוא יבוצע דרך מערכת סליקה חיצונית אותה יש להטמיע באתר. זוהי עבודה של בונה האתרים לביצוע ויש לוודא שהכול מתבצע כראוי במהלך בניית האתר.

> קבלו מידע נוסף חשוב בלינק https://shopseo.co.il/ecommerce

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות פנימיות: עובדות מפתיעות על שיווק עסקי עם אנימציה
האם אתה מודע להיבטים הפחות מוכרים של שימוש באנימציה בשיווק עסקי? אנימציה היא יותר מסתם ויזואליה...
קרא עוד »
מרץ 04, 2024
NFT – מה חשוב לדעת, ניב נינבורג? 
ה-NFT הוא סוג חדש של אסימון שנוצר כדי לעזור להקל על תהליך המסחר, אך חשוב לדעת מה חשוב לדעת על ה-NFT....
קרא עוד »
ספט 28, 2022
מיקור חוץ QA
מיקור חוץ היא דרך מצוינת להפחית עלויות, לשפר את האיכות ולהרוויח יותר זמן. עם זאת, בסביבת העבודה המהירה...
קרא עוד »
דצמ 12, 2022