מחשבון שכר לעצמאים 2017

מחשבון שכר

העולם התעסוקתי כולל בו עובדים שכירים ועובדים עצמאיים. בעוד שעובדים שכירים מקבלים את תלוש השכר שלהם מדי חודש בחודשו ומי שדואג להפריש את הכסף הרלוונטי מהשכר שלהם לרשויות המס ולבטוח הלאומי הוא המעסיק, הרי שאדם העובד כעצמאי צריך לדעת מהו הסכום שעליו להפריש מדי חודש בחודשו לביטוח הלאומי ולמס הכנסה, על פי הכנסותיו. כל אדם העוסק במקצוע חופשי כלשהו ומעוניין לדעת מהו הסכום המדויק מהשכר החודשי שלו שעליו להפריש למס הכנסה, למע"מ ולביטוח הלאומי, יכול להיעזר במחשבון שכר לעצמאים.

מחשבון שכר

מהו מחשבון שכר לעצמאיים

כאמור, כאשר מדובר באיש מקצוע העוסק במקצוע חופשי, מדובר באדם אשר אחראי על כל הכנסותיו מהעסק העצמאי אשר בו הוא עוסק. אדם מעין זה, חייב לדעת כמה מהכסף אותו הוא מקבל מדי חודש בחודשו, עליו להפריש לביטוח הלאומי ולרשויות המס השונות. לרוב, אדם העוסק מקצוע חופשי, ייעזר בשירותיו של רואה חשבון, אשר יעסוק עבורו בכל מה שקשור לתשלום לרשויות המס ולביטוח הלאומי ודיווח שוטף מולם על הכנסותיו אל מול הוצאותיו. אולם, אם האדם מעוניין לדעת מהו השכר נטו החודשי שלו מעבודה עצמאית, הוא יכול להיעזר במחשבון שכר המיועד עבור עצמאיים, המחשב בהתאם לנתונים שונים מהו השכר החודשי של האדם העוסק במקצוע חופשי.

מהו מחשבון שכר לעצמאיים 2017?

מחשבון שכר לעצמאיים הוא מחשבון אשר מתפתח ומשתדריג במהלך השנים. כל שנה מוצע ברחבי האינטרנט מחשבון שכר חדש לעצמאיים. נכון לשנת 2017 מדובר במחשבון משוכלל, אשר מחשב בהתאם לכל הפרמטרים הרלוונטיים לאדם עצמאי, כמה כסף עליו להפריש לביטוח הלאומי ולרשויות המס וכמה כסף הוא מרוויח נטו מעבודתו.  אם אתם שואלים את עצמכם, היכן ניתן למצוא מחשבון מס לעצמאיים הרלוונטי לשנת 2017 ומעודכן בכל החידושים בתחום אדם העוסק במקצוע חופשי מבחינת גובה המיסים ודמי הביטוח שעליו לשלם, כדאי מאוד שתחפשו אותו באינטרנט בצורה ממוקדת, באתרים הרלוונטיים לחיפוש. סביר להניח שאתרים אשר עוסקים בכל הנוגע לעבודות עצמאיות שונות, יכילו בין היתר מחשבונים המיועדים באופן מיוחד עבור אנשים העוסקים במקצוע כלשהו באופן עצמאי.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שפות תכנות מובילות
היום ניתן למצוא לא מעט שפות תכנות מובילות, אשר יכולות לספק לכל מי שמכיר אותן מקומות עבודה מובטחים...
קרא עוד »
דצמ 08, 2020
5 התכונות שמעסיקים מחפשים במתכנת JAVA
מתכנת JAVA זו עבודה שיש לה דרישה גבוהה בתחום התכנות והפיתוח. JAVA היא שפת תכנות שמשתמשות בה חברות גדולות...
קרא עוד »
אוק 28, 2017
פתיחת חברה בע"מ
חברה בע"מ היא ישות משפטית שטומנת בחובה יתרונות רבים לבעליה. בעיקר נהנים בעלי חברה מאחריות מוגבלת, כך...
קרא עוד »
נוב 24, 2017