מחשבון שכר לעצמאים 2017

מחשבון שכר

העולם התעסוקתי כולל בו עובדים שכירים ועובדים עצמאיים. בעוד שעובדים שכירים מקבלים את תלוש השכר שלהם מדי חודש בחודשו ומי שדואג להפריש את הכסף הרלוונטי מהשכר שלהם לרשויות המס ולבטוח הלאומי הוא המעסיק, הרי שאדם העובד כעצמאי צריך לדעת מהו הסכום שעליו להפריש מדי חודש בחודשו לביטוח הלאומי ולמס הכנסה, על פי הכנסותיו. כל אדם העוסק במקצוע חופשי כלשהו ומעוניין לדעת מהו הסכום המדויק מהשכר החודשי שלו שעליו להפריש למס הכנסה, למע"מ ולביטוח הלאומי, יכול להיעזר במחשבון שכר לעצמאים.

מחשבון שכר

מהו מחשבון שכר לעצמאיים

כאמור, כאשר מדובר באיש מקצוע העוסק במקצוע חופשי, מדובר באדם אשר אחראי על כל הכנסותיו מהעסק העצמאי אשר בו הוא עוסק. אדם מעין זה, חייב לדעת כמה מהכסף אותו הוא מקבל מדי חודש בחודשו, עליו להפריש לביטוח הלאומי ולרשויות המס השונות. לרוב, אדם העוסק מקצוע חופשי, ייעזר בשירותיו של רואה חשבון, אשר יעסוק עבורו בכל מה שקשור לתשלום לרשויות המס ולביטוח הלאומי ודיווח שוטף מולם על הכנסותיו אל מול הוצאותיו. אולם, אם האדם מעוניין לדעת מהו השכר נטו החודשי שלו מעבודה עצמאית, הוא יכול להיעזר במחשבון שכר המיועד עבור עצמאיים, המחשב בהתאם לנתונים שונים מהו השכר החודשי של האדם העוסק במקצוע חופשי.

מהו מחשבון שכר לעצמאיים 2017?

מחשבון שכר לעצמאיים הוא מחשבון אשר מתפתח ומשתדריג במהלך השנים. כל שנה מוצע ברחבי האינטרנט מחשבון שכר חדש לעצמאיים. נכון לשנת 2017 מדובר במחשבון משוכלל, אשר מחשב בהתאם לכל הפרמטרים הרלוונטיים לאדם עצמאי, כמה כסף עליו להפריש לביטוח הלאומי ולרשויות המס וכמה כסף הוא מרוויח נטו מעבודתו.  אם אתם שואלים את עצמכם, היכן ניתן למצוא מחשבון מס לעצמאיים הרלוונטי לשנת 2017 ומעודכן בכל החידושים בתחום אדם העוסק במקצוע חופשי מבחינת גובה המיסים ודמי הביטוח שעליו לשלם, כדאי מאוד שתחפשו אותו באינטרנט בצורה ממוקדת, באתרים הרלוונטיים לחיפוש. סביר להניח שאתרים אשר עוסקים בכל הנוגע לעבודות עצמאיות שונות, יכילו בין היתר מחשבונים המיועדים באופן מיוחד עבור אנשים העוסקים במקצוע כלשהו באופן עצמאי.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האינטרנט בבית ובמשרד
בעידן שבו אנחנו חיים אף אחד מאיתנו לא באמת יוכל לקחת בחשבון את האופציה של חיים ללא אינטרנט. אנחנו...
קרא עוד »
דצמ 07, 2016
קידום אתרים
היום כבר ברור מעבר לכל צל של ספק, כי כל עסק וכל חברה חייבים להחזיק באתר אינטרנט. עסק ללא אתר אינטרנט, לא...
קרא עוד »
מאי 19, 2020
מחפשים מקום לפתוח משרד – למה דווקא ברחובות?
רבים בעלי העסקים שמחפשים אחר המקום האידאלי לפתוח בו משרד. כידוע, ברחבי הארץ קיימים אינספור משרדים...
קרא עוד »
מרץ 01, 2017