מהי מערכת SAP?

סרטון תדמית

 

ישנם דברים חשובים רבים בעולם העסקים, מי הם המתחרים שלנו, מה הוא המוצר שלנו ומי הם העובדים שעובדים בעסק שלנו, אך נראה כי אחד הדברים החשובים ביותר בעולם העסקים הוא נושא הלקוחות שלנו. ככל שנכיר טוב יותר את הלקוחות שלנו כך ננהל איתם את הקשר בצורה טובה יותר ונרוויח יותר כסף ובכך אין ספק. מערכת SAP היא מערכת לניהול הקשר עם הלקוחות שלנו. המערכת מתמקדת במציאת לקוחות חדשים, כלומר בתחום השיווק ושימור לקוחות קיימים. זוהי מערכת מצוינת המיטיבה עם הארגון שלנו בכמה רמות ועוזרת לנו מאוד לבנות את הקשרים עם הארגון שלנו. כל לקוח צריך לקבל ערך שונה מכיוון שכל לקוח שווה אחרת בעיני הארגון ואת זאת עלינו לזכור כאשר אנחנו רוכשים מערכת SAP.

לשם מה אנחנו זקוקים למערכת הSAP?

מערכת הSAP עוזרת לנו לנהל את הקשרים עם הלקוחות בצורה הרבה יותר טובה וכך לשמר ולהשיג לקוחות חדשים. כיום יותר ויותר ארגונים מבינים כי הלקוח צריך להיות במרכז העסק ולאו דווקא המוצר של הארגון או המתחרים שלו, ההבנה הזאת גורמת לכך כי ההשקעה במערכת SAP היא מחויבת המציאות ויש לעשות הכול בכדי להטמיע אותה ברמה הגבוהה ביותר. כיום אם לא נאסוף מידע על הלקוח לא נוכל לקבל החלטות מושכלות על הלקוחות שלנו וניפול בדברים הקטנים והגדולים כאחד. אי התמקדות בלקוח יכולה להוביל לבעיות רבות ולגרום לנו לקשיים מרובים שאל לנו לזלזל בהם כלל וכלל ועלינו לזכור זאת כאשר אנחנו מטמיעים מערכת SAP.

מה הם היתרונות של מערכת הSAP?

היתרון הגדול ביותר של מערכת הSAP היא העובדה שאנחנו יכולים לשלוט בצורה הטובה ביותר בלקוחות שלנו. עובדה זו משיאה לנו את הרווחים בארגון ומובילה אותנו למקומות טובים ואיכותיים. המערכת מאפשרת לנו למלא אחר הצרכים של הלקוח והם בתורם יחזירו לנו בנאמנות גבוהה יותר לפעולות שלנו. כמו כן אנחנו יכולים למדוד פעולות שיווקיות שלנו ולדעת איזה פעילות עובדת ואיזה לא כמו גם מדידה של פעולות לשימור הלקוחות שלנו. כל אלו מהווים יתרונות עצומים שאין בלתם. המערכת תגרום לכך כי יהיו פחות תלונות מצד הלקוחות מה ששוב יוביל לכך שהם יהיו מרוצים יותר מהשירות הניתן להם ויחזרו לעבוד עם החברה שוב ושוב. מערכת הSAP משפרת מאוד את היכולות של הארגון שלנו ומאפשרת לנו לנהל את הקשר עם הלקוחות בצורה הרבה יותר טובה וכך גם להרוויח יותר כסף.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בניית חנויות וירטואליות – בחרו בחברה מקצועית
הליך בניית חנויות וירטואליות צריך להתבצע תוך כדי שחברת בניית האתרים יושבת עם הלקוח על מנת לאפיין את...
קרא עוד »
מרץ 29, 2022
שירותי ענן מתקדמים לייעול עסקים קטנים
עסקים קטנים ששואפים לצאת מחוץ לגבולות שלהם ולחפש אחר פתרונות שיביאו לגדילה שלהם, פשוט חייבים להביא...
קרא עוד »
אפר 04, 2018
האם כל עסק חייב קידום דף עסקי בפייסבוק?
לשמחתנו, עם השנים ועם הקדמה העולם מתפתח לכיוון דיגיטלי, הרבה יותר מוצלח, נוח ואפקטיבי, במיוחד כאשר...
קרא עוד »
פבר 08, 2017