מיקור חוץ QA – מה זה וכיצד זה יכול לשרת אותנו

אחד התחומים הבולטים ביותר בעולם ההייטק, ללא צל של ספק, הוא תחום QA. מדובר על ענף שנועד לבצע בדיקות אוטומציה ותוכנה לפני שהן יוצאות לשוק. כל חברה אשר מייצרת מוצרים, בין אם מדובר בתוכנות מחשב, אפליקציות, משחקים או כל דבר אחר, עובדות עם מומחי QA, בשביל לוודא שהמוצר אכן איכותי ואפשר להוציא אותו לשוק כמו שהוא. 

יותר ויותר חברות מעדיפות היום לא להעסיק עובדי QA מן המניין, כלומר כשכירים בחברה, אלא להשתמש בשירותיהם של גורמים חיצוניים, קרי לעשות מיקור חוץ QA לתחום. בצורה כזו הם יכולים לשכור עובדים וחברות שמתמחים בתחום של QA, ולהשתמש בשירותיהם מתי שהן צריכות. בין אם זה תוך כדי תהליך העבודה ובין אם זה בשלבים מאוחרים יותר, לפני שהן בוחרות להוציא את המוצר לשוק. 

מיקור חוץ באופן כללי ובפרט בתחום של QA, הוא מאוד פופולארי מסיבות שונות. כמובן שאם בוחרים לעבוד עם האנשים הנכונים, אפשר להשיג את התוצאות להן מייחלים. 

מדוע משתלם להשתמש בשירותי מיקור חוץ עבור QA?

שימוש במיקור חוץ עבור QA הוא משתלם מכמה סיבות. 

ראשית, תנאי העסקה הם הרבה יותר זולים ולא מחייבים. המעסיק לא מתחייב כלפי הגורם אותו הוא שוכר, להעסיק אותו לאורך תקופה ובוודאי שלא מתחייב לשלם לו פיצויים או כל דבר אחר, כפי שנהוג בהעסקה רגילה. 

שנית, מאחר וניתן לפנות אל גורמים שונים, כולל בחו"ל, שיבצעו את הבדיקות, אזי שאפשר ליהנות מידע רב ומגוון יותר מאשר אם שוכרים עובד מסוים. 

שלישית, זה חוסך באופן משמעותי הוצאות שונות, מאפשר תהליך עבודה הרבה יותר מהיר ונוח. בפרט אם מבצעים מיקור חוץ לחברות שפועלות בחו"ל ולא בהכרח בישראל. 

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בניית אתרים – תגיעו ישירות לקהל היעד שלכם
בנייה של אתר אינטרנט לעסקים מסייעת בהגעה ישירה לקהל היעד והגדלת הפוטנציאל העסקי של כל עסק. אם אתם...
קרא עוד »
מרץ 17, 2022
מהו וורדפרס?
יותר מתמיד בניית אתרים נדרשת כיום למגוון רחב של עסקים. אם אתה לא נמצא באינטרנט הרי שאתה לא קיים ועל כן...
קרא עוד »
ספט 24, 2017
איך לשמור על המוניטין שלך באינטרנט
לפני שנים המושג של מוניטין באינטרנט בכלל לא הקיים כי האינטרנט רק עשה את צעדיו הראשונים בעולמנו. עם...
קרא עוד »
ספט 26, 2017