מיקור חוץ QA – מה זה וכיצד זה יכול לשרת אותנו

אחד התחומים הבולטים ביותר בעולם ההייטק, ללא צל של ספק, הוא תחום QA. מדובר על ענף שנועד לבצע בדיקות אוטומציה ותוכנה לפני שהן יוצאות לשוק. כל חברה אשר מייצרת מוצרים, בין אם מדובר בתוכנות מחשב, אפליקציות, משחקים או כל דבר אחר, עובדות עם מומחי QA, בשביל לוודא שהמוצר אכן איכותי ואפשר להוציא אותו לשוק כמו שהוא. 

יותר ויותר חברות מעדיפות היום לא להעסיק עובדי QA מן המניין, כלומר כשכירים בחברה, אלא להשתמש בשירותיהם של גורמים חיצוניים, קרי לעשות מיקור חוץ QA לתחום. בצורה כזו הם יכולים לשכור עובדים וחברות שמתמחים בתחום של QA, ולהשתמש בשירותיהם מתי שהן צריכות. בין אם זה תוך כדי תהליך העבודה ובין אם זה בשלבים מאוחרים יותר, לפני שהן בוחרות להוציא את המוצר לשוק. 

מיקור חוץ באופן כללי ובפרט בתחום של QA, הוא מאוד פופולארי מסיבות שונות. כמובן שאם בוחרים לעבוד עם האנשים הנכונים, אפשר להשיג את התוצאות להן מייחלים. 

מדוע משתלם להשתמש בשירותי מיקור חוץ עבור QA?

שימוש במיקור חוץ עבור QA הוא משתלם מכמה סיבות. 

ראשית, תנאי העסקה הם הרבה יותר זולים ולא מחייבים. המעסיק לא מתחייב כלפי הגורם אותו הוא שוכר, להעסיק אותו לאורך תקופה ובוודאי שלא מתחייב לשלם לו פיצויים או כל דבר אחר, כפי שנהוג בהעסקה רגילה. 

שנית, מאחר וניתן לפנות אל גורמים שונים, כולל בחו"ל, שיבצעו את הבדיקות, אזי שאפשר ליהנות מידע רב ומגוון יותר מאשר אם שוכרים עובד מסוים. 

שלישית, זה חוסך באופן משמעותי הוצאות שונות, מאפשר תהליך עבודה הרבה יותר מהיר ונוח. בפרט אם מבצעים מיקור חוץ לחברות שפועלות בחו"ל ולא בהכרח בישראל. 

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עבודה כעצמאי לעומת עבודה כשכיר – מה עדיף?
  האם התלבטת פעם מה עדיף, האם עדיף להיות שכיר או בכלל עצמאי? זאת שאלה שהרבה אנשים שואלים את עצמם,...
קרא עוד »
אוק 19, 2016
מכירות באמזון – איך עושים זאת נכון?
בכדי להצליח ולבצע מכירות באמזון אתם חייבים לשים לב למספר דגשים עיקריים. במאמר נזכיר את הדגשים...
קרא עוד »
אוק 12, 2016
דיו חלופי או מקורי למדפסת, מה כדאי?
כל בית וכל עסק המכבד את עצמו מחזיק מדפסת צמודה. ההבנה היא כי ללא הדפסה אנחנו נתקשה לנהל את חיינו...
קרא עוד »
ספט 26, 2018