מיקור חוץ QA – מה זה וכיצד זה יכול לשרת אותנו

אחד התחומים הבולטים ביותר בעולם ההייטק, ללא צל של ספק, הוא תחום QA. מדובר על ענף שנועד לבצע בדיקות אוטומציה ותוכנה לפני שהן יוצאות לשוק. כל חברה אשר מייצרת מוצרים, בין אם מדובר בתוכנות מחשב, אפליקציות, משחקים או כל דבר אחר, עובדות עם מומחי QA, בשביל לוודא שהמוצר אכן איכותי ואפשר להוציא אותו לשוק כמו שהוא. 

יותר ויותר חברות מעדיפות היום לא להעסיק עובדי QA מן המניין, כלומר כשכירים בחברה, אלא להשתמש בשירותיהם של גורמים חיצוניים, קרי לעשות מיקור חוץ QA לתחום. בצורה כזו הם יכולים לשכור עובדים וחברות שמתמחים בתחום של QA, ולהשתמש בשירותיהם מתי שהן צריכות. בין אם זה תוך כדי תהליך העבודה ובין אם זה בשלבים מאוחרים יותר, לפני שהן בוחרות להוציא את המוצר לשוק. 

מיקור חוץ באופן כללי ובפרט בתחום של QA, הוא מאוד פופולארי מסיבות שונות. כמובן שאם בוחרים לעבוד עם האנשים הנכונים, אפשר להשיג את התוצאות להן מייחלים. 

מדוע משתלם להשתמש בשירותי מיקור חוץ עבור QA?

שימוש במיקור חוץ עבור QA הוא משתלם מכמה סיבות. 

ראשית, תנאי העסקה הם הרבה יותר זולים ולא מחייבים. המעסיק לא מתחייב כלפי הגורם אותו הוא שוכר, להעסיק אותו לאורך תקופה ובוודאי שלא מתחייב לשלם לו פיצויים או כל דבר אחר, כפי שנהוג בהעסקה רגילה. 

שנית, מאחר וניתן לפנות אל גורמים שונים, כולל בחו"ל, שיבצעו את הבדיקות, אזי שאפשר ליהנות מידע רב ומגוון יותר מאשר אם שוכרים עובד מסוים. 

שלישית, זה חוסך באופן משמעותי הוצאות שונות, מאפשר תהליך עבודה הרבה יותר מהיר ונוח. בפרט אם מבצעים מיקור חוץ לחברות שפועלות בחו"ל ולא בהכרח בישראל. 

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי מערכת Power BI ולמי היא מתאימה?
מערכת Power BI היא כלי ה- BI של מיקרוסופט. ראשית, כדאי שנבין מהי בכלל BI? BI (=Business intelligence) זוהי למעשה בינה...
קרא עוד »
מרץ 16, 2017
עיצוב לוגו – כיצד תעשו זאת לבד
לוגו חברה הוא נדבך חשוב מאד וחלק אינטגרלי במיתוג של העסק שלנו. הלוגו מסמל את העסק שלנו והוא 'הולך' אתנו...
קרא עוד »
דצמ 27, 2016
Unity – פלטפורמה פופולארית לפיתוח משחקים
למי שלא מכיר, Unity היא פלטפורמה פופולארית לפיתוח משחקים הזוכה להצלחה רבה בעולם. בעזרתה חברות רבות,...
קרא עוד »
מאי 10, 2016