מדפסות – להחליף טונר או לקנות מדפסת חדשה?

כיום בכל בית ובכל משרד יש מדפסת. ניתן למצוא מדפסות רבות במחירים אטרקטיביים מאוד, לעתים כאלה שעולות ממש מעט מעל המחיר של טונר דיו. המדפסת משמשת אותנו להדפסת מסמכים שונים, חלקם בצעוני וחלקם בשחור לבן (תלוי בסוג המדפסת, סוג ההדפסה, הטונר והצרכים של המשתמש). בדרך כלל מדפסות עם טונר צבעוני יהיו יקרות יותר לתפעול שוטף מאשר מדפסות בהדפסת לייזר שחור לבן. בשל מחירי הטונר לעומת מחירי המדפסות שהולכים ויורדים אנשים באמת מתלבטים גם לא כדאי לרכוש מדפסת חדשה.

כמה עולה טונר וכמה עולה מדפסת חדשה?

חשוב להבדיל בין טונר למדפסת שפועלת בשיטת הזרקת דיו לבין טונר של מדפסת לייזר. טונר בשיטת לייזר מדפיסה בצבעי שחור לבן (וגווני אפור שונים) ולכן ההדפסה שלה מהירה יותר ומוזלת יותר. הטונר עולה בערך כ-250 שח לטונר שמספיק ל3000-3500 דפים בדרך כלל בממוצע. לעומת זאת טונר רגיל של מדפסת דיו, בין אם מדובר בטונר שחור או טונר צבעוני, אלה יעלו בסביבות 100-150 שח לאחד ויספיקו לכמה מאות דפים בדרך כלל. מדפסת לייזר חדשה יכולה לעלות 200-250 שח בלבד כיום ואילו מדפסת הזרקת דיו תעלה בסביבות 400-600 שח. מדפסות גדולות, מתקדמות ומשולבות יותר יעלו בסביבות 1000-1200 ₪ בממוצע. כמובן שיש גם מדפסות יקרות ויוקרתיות יותר.

שימוש במדפסת עם טונר לטווח ארוך:

ההמלצה שלנו היא לא לזרוק מדפסות בכל פעם שנגמר להן הטונר אלא להשתמש פשוט במדפסת איכותית יותר לאורך שנים ולחדר לה טונר דיו בכל פעם שהוא נגמר. אם אתם מחפשים משהו חסכוני יותר תוכלו לרכוש מדפסת לייזר פשוטה ומוזלת ולקנות טונר לכמה אלפי דפים מה שיהיה האופציה הטובה והזולה ביותר להדפסות באופן שוטף.

צרו קשר עם חברת נוף טק.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך אפשר להשתמש בטכנולוגיה לניהול משאבי אנוש?
בעולם המודרני, אנשים אינם מסוגלים לחיות ללא טכנולוגיה. הטכנולוגיה משמשת לכל מה שאנחנו עושים. זה מספק...
קרא עוד »
אוק 01, 2022
מעבדת תיקונים מומלצת לאייפון במרכז
כל מי ששבר את האייפון היקר שלו, חייב למצוא לעצמו מעבדת תיקונים מומלצת לאייפון במרכז הארץ. חשוב לזכור...
קרא עוד »
אפר 15, 2018
בניית אתרים – למה חשוב לשים לב בעיצוב האתר?
כיום עסק שרוצה להיות עסק מודרני ומצליח חייב שיהיה לו אתר אינטרנט. ללא אתר אינטרנט יהיה לנו קשה מאוד...
קרא עוד »
מאי 26, 2017