קידום אתרים אורגני: מדוע מדובר באפיק השיווק המשתלם ביותר?

קידום אתרים אורגני
קידום אתרים אורגני

אם צריך לבחור ענף אחד שצמח באופן משמעותי במיוחד בשנים האחרונות ובמיוחד מאז עלייתה של רשת האינטרנט, אין ספק שכל הקשור בקידום ברשת הוא הענף הזה. יותר ויותר בעלי עסקים מקימים אתרים ומנסים לקדם את האתר שלהם כאשר לרוב זה נעשה דרך מימון ברשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם או קידום ממומן דרך גוגל. למרבה האירוניה, רבים לא משכילים לבחור באחד מהאפיקים היותר משתלמים של קידום אתרים אורגני. בואו ננסה להבין על מה מדובר ולמה דווקא האפיק הזה הוא משתלם ביותר.

פרסום טבעי ואותנטי

כשאנחנו מקדמים מודעות ממומנות של האתר שלנו ברשתות השונות, הקורא הממוצע שכבר מיומן בהבחנה שבין קידום ממומן לאורגני, ידע מייד שמדובר בתוכן ממומן מה שברוב המקרים ירחיק אותו מהפרסום. לעומת זאת, קידום אורגני שאינו נשען על מימון נתפס על פי מחקרים רבים כהרבה יותר אותנטי. לחברת הקידום "ריגו מרקטינג" יש מאמרים מקצועיים בתחום וניתן להעמיק ולקבל את כל המידע על האפיק הזה.

קידום לטווח הארוך

עוד הבדל משמעותי בין קידום ממומן לקידום אורגני, הוא העובדה כי האפיק האורגני הוא כזה שמשאיר חותם לטווח הארוך ולא מדובר בפרסום נקודתי בלבד. כשאנחנו מממנים מודעה או משלמים לגוגל בשביל שהאתר שלנו יופיע באופן ממומן בדירוג גבוה בחיפוש, אנו למעשה משלמים על פרסום נקודתי. ברגע שנפסיק לשלם התוצאות יחזרו לקדמותן. לעומת זאת הקידום האורגני ישאיר את האתר שלכם תמיד במיקום טוב למעלה בלי תלות במימון.

יצירה של מאגרי מידע

על רגל אחת, הקידום האורגני נשען על כמות גדולה של מאמרים באתר שלמעשה נחשבים לפי גוגל כרלוונטיים לתחום שלו וכך מבטיחים את המיקום הגבוה שלו. מאמרים כאלו בכל אתר הם באופן כללי ובלי קשר לקידום, דבר מה חיוני ונחוץ מאד שכן זו הדרך הטובה ביותר להראות לגולשים שאתם יודעים בדיוק מה אתם עושים.

קידום אורגני איכותי הוא הדרך הטובה ביותר לשמור על תוצאות טובות לאורך זמן ולהפוך את האתר שלכם לאינפורמטיבי יותר ומוכוון מטרה. בהחלט שווה לבחון את הדברים ולהתמקד באפשרות ללכת על האפיק הזה.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד שיווק ברשתות חברתיות יכול לסייע לך
שיווק ברשתות חברתיות, הוא דבר חשוב מאין כמותו עבור כל בעל עסק. בניגוד לשיווק בפלטפורמות אחרות...
קרא עוד »
נוב 24, 2016
עיצוב גרפי ותקשורת חזותית – אותה גברת בשינוי אדרת
מכל עבר אנחנו רואים כי אנחנו מוצפים במסרים של עיצוב גרפי אשר נועדו לשכנע אותה לבצע פעולה. פעמים רבות...
קרא עוד »
ספט 13, 2018
קידום אתרים – מקפצה לעתיד ורוד
עשרות קורסים והדרכות המיועדים לאנשים העומדים בפני פתיחת עסק או ניהול חברה פועלים בישראל. בין הקורסים...
קרא עוד »
ינו 18, 2017