מדוע נכון לנו לעשות קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני

בתור בעלי עסקים, בעלי מקצוע, אנחנו הרבה פעמים רוצים להשיג פרסום וחשיפה, כמה שיותר מהר. אנחנו לא יכולים לבנות על תהליכים ארוכים, ממושכים, כאלה שדורשים משאבים והרבה סבלנות. 

העניין הוא, שכמו בלא מעט דברים בחיים. תהליך קצר מוביל גם לתוצאות קצרות, תהליך ארוך, ממושכות, הרבה יותר יעיל לאורך זמן ויכול לייצר תוצאות אפקטיביות יותר. בוודאי כשמדובר על פרסום ושיווק, שכן זה אומר, שאפשר ליהנות מלקוחות שחוזרים שוב ושוב, אפשר להגדיל את סך הלקוחות לאורך זמן, ולא רק בנקודה ספציפית. 

דוגמא טובה לכך אפשר לראות במסגרת תהליכי קידום אתרים אורגני. כידוע, בתחום קידום אתרים יש שתי אפשרויות. קידום אתרים ממומן וקידום אתרים אורגני. קידום ממומן, זה רכישת מודעות בגוגל, במטרה לייצר טראפיק דרך אותך מודעות שיופיעו בביטויים שונים, על בסיס מה שנשלם לגוגל.

זה יאפשר לנו לקבל חשיפה נרחבת במנוע החיפוש, במקום אטרקטיבי, אך מנגד, זה יגבה מאיתנו עלויות מסוימות, וכן זה לא יוצר בהכרח טראפיק איכותי כפי שאנחנו רוצים לייצר לאתר שלנו. 

אל מול זה, יש קידום אתרים אורגני, כאן הרעיון הוא, שאנחנו עובדים על פי תוכנית מסודרת, על פי כללים, לאורך זמן, על מנת להביא את האתר למיקומים גבוהים במנוע החיפוש, בביטויים שונים בהם הגולשים יחפשו אותנו. 

> קראו גם על קידום עסקים שומרי שבת – הכיצד?

מדוע משתלם יותר לעשות קידום אתרים אורגני

ראשית, מדובר בתהליך שנמשך זמן מה אך גם מייצר תוצאות ארוכות טווח. ברגע שאתר מגיע לעמוד הראשון בגוגל ובוודאי למיקומים הראשונים, הוא נהנה מחשיפה לאורך זמן והוא יכול להישאר שם כל עוד הוא מקבל ליהנות מקידום איכותי. זה הרבה יותר אפקטיבי, הרבה יותר חכם. 

שנית, הטארפיק הוא יותר איכותי. הגולשים שנכנסים הם כאלה באמת שמקליקים את הביטוי ורוצים למצוא אתרים בתחום. לא מדובר על טראפיק של סקרנים או מתחרים. 

שלישית, גם מבחינה כלכלית זה הרבה יותר משתלם. התשלום על מודעות בגוגל נעשה גם על פי דרישה של אחרים, מתחרים, והוא יכול להגיע לסכומים גבוהים מאוד מבלי לספק יחס המרה איכותי בהכרח. לעומת זאת, קידום אתרים אורגני, עולה הרבה פחות ויחס ההמרה שלו הרבה יותר טוב.

ארבע, קידום אתרים אורגני חכם יוצר אתר הרבה יותר אפקטיבי, הרבה יותר סמכותי, יותר חוויתי לגולש (עם קישורים פנימיים למשל), וזה מתבטא בין היתר בכך שהוא מגיע למיקומים גבוהים בגוגל. לכן זה משתלם יותר ממודעה שמופיעה במקום כזה או אחר במנוע החיפוש.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איזה רקע נדרש על מנת להתחיל ללמוד את מקצועות הסייבר?
אם אתם שוקלים קריירה כאנשי סייבר ולא בטוחים אם יש לכם את הרקע המתאים או הכישורים המתאימים, חשוב מאוד...
קרא עוד »
נוב 28, 2021
גוגל אדוורדס מדריך קצר למתחילים
אתם תוהים איך תוכלו לגרום לעוד אנשים להיכנס לאתר שלכם? רוצים שהוא יתחיל להתקדם אל ראש תוצאות החיפוש...
קרא עוד »
דצמ 11, 2017
שיווק באינטרנט
היום כבר אין שום ספק כי שיווק באינטרנט מהווה את אחד הכלים החשובים ביותר, עבור כל עסק וכל חברה...
קרא עוד »
מרץ 23, 2021