סרטון אנימציה לעסק

אנשים עייפים כיום מלראות פרסומות בכל מקום. האדם הממוצע נחשף לאלפי פרסומות בכל יום, באינטרנט, בשלטי חוצות, ברדיו, בטלוויזיה, בטלפון הנייד ואפילו בהמתנה בתחנת האוטובוס או בתור בקופת חולים. סרטון אנימציה לעסק יכול בהחלט לסייע לכם להתבלט על פני עסקים אחרים ולייצר דרך יצירתית ואטרקטיבית יותר להעביר את המסרים שלכם.

הכלי השיווקי שיקפיץ את המכירות שלכם לחלל

מחקרים בנושא מציגים נתונים מדהימים. בדפי נחיתה שנבדקו עם סרטון מכירה וללא סרטון מכירה נמצאו הפרשים של בין עשרות למאות אחוזים במכירות. על פי תוצאות אלו סרטוני מכירות הוכחו ככלי שיווקי יעיל ואפילו עוצמתי במיוחד. כמובן שיש סוגים רבים ושונים של סרטונים שאפשר לצלם, ליצור ולהפיק אולם השניים הנפוצים ביותר הם סרטוני אנימציה וסרטונים ריאליסטיים.

סרטון אנימציה או סרטון מציאותי?

סרטון אנימציה יהיה בעצם סרטון עם הצגת גרפיקה מצוירת/מאוירת היכולה להיות במגוון רמות וסגנונות בהתאם לרצון הלקוח וההכשרה המקצועית של מפיק הסרטון. סרטונים אלה גורמים לאנשים להתחבר יותר לסרטון ולמסרים כיוון שבאופן טבעי אנשים נוטים להתחבר יותר לסרטוני אנימציה, מה שמזכיר להם סרטים וסדרות שהיו צופים בהם בילדות, בתקופה שהרגישו מוגנים ותמימים ופשוט נהנו מהצפייה בהם ללא התניות. אלה משפיעים פסיכולוגית גם בגיל בוגר יותר ומקנים יתרון משמעותי על פני סרטונים מסוגים אחרים. סרטון מציאות עשוי להיות יקר יותר להפקה, פחות גמיש בתיקונים וצרכים שונים והיתרון העיקרי שלו הוא שניתן להציג ללקוחות את שטח העבודה בעסק או אפילו דמויות מפתח מהחברה ובכך לשדרג מעט את האמינות.

לסיכום; סרטון אנימציה לעסק יכול להוסיף לכם המון ולשדרג משמעותית את הביצועים של הקמפיין שלכם, בין אם הוא יושתל בדף הנחיתה, באתר שלכם, בקמפיין שלכם ברשת החברתית ועוד.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה קישורים חיצוניים
קישורים חיצוניים: כל מה שאתה צריך לדעת אם אתה חדש בעולם קידום אתרים, ייתכן שנתקלת במונח "קישורים...
קרא עוד »
נוב 25, 2022
קידום אתרים בגוגל – איך עושים את זה בצורה נכונה
אחד הכלים החשובים ביותר שעומדים לרשות בעלי אתרים באינטרנט, בין אם מדובר באתר עסקי, אינפורמטיבי, חנות...
קרא עוד »
דצמ 29, 2020
הדפסות תלת מימד: האם כל אחד יכול
מדפסות קיימות בעולמנו כבר עשרות שנים בעזרתן אנו מדפיסים מסמכים, שלטים ועוד דברים פשוטים למדי. ההדפסה...
קרא עוד »
יול 21, 2018