סרטון אנימציה לעסק

אנשים עייפים כיום מלראות פרסומות בכל מקום. האדם הממוצע נחשף לאלפי פרסומות בכל יום, באינטרנט, בשלטי חוצות, ברדיו, בטלוויזיה, בטלפון הנייד ואפילו בהמתנה בתחנת האוטובוס או בתור בקופת חולים. סרטון אנימציה לעסק יכול בהחלט לסייע לכם להתבלט על פני עסקים אחרים ולייצר דרך יצירתית ואטרקטיבית יותר להעביר את המסרים שלכם.

הכלי השיווקי שיקפיץ את המכירות שלכם לחלל

מחקרים בנושא מציגים נתונים מדהימים. בדפי נחיתה שנבדקו עם סרטון מכירה וללא סרטון מכירה נמצאו הפרשים של בין עשרות למאות אחוזים במכירות. על פי תוצאות אלו סרטוני מכירות הוכחו ככלי שיווקי יעיל ואפילו עוצמתי במיוחד. כמובן שיש סוגים רבים ושונים של סרטונים שאפשר לצלם, ליצור ולהפיק אולם השניים הנפוצים ביותר הם סרטוני אנימציה וסרטונים ריאליסטיים.

סרטון אנימציה או סרטון מציאותי?

סרטון אנימציה יהיה בעצם סרטון עם הצגת גרפיקה מצוירת/מאוירת היכולה להיות במגוון רמות וסגנונות בהתאם לרצון הלקוח וההכשרה המקצועית של מפיק הסרטון. סרטונים אלה גורמים לאנשים להתחבר יותר לסרטון ולמסרים כיוון שבאופן טבעי אנשים נוטים להתחבר יותר לסרטוני אנימציה, מה שמזכיר להם סרטים וסדרות שהיו צופים בהם בילדות, בתקופה שהרגישו מוגנים ותמימים ופשוט נהנו מהצפייה בהם ללא התניות. אלה משפיעים פסיכולוגית גם בגיל בוגר יותר ומקנים יתרון משמעותי על פני סרטונים מסוגים אחרים. סרטון מציאות עשוי להיות יקר יותר להפקה, פחות גמיש בתיקונים וצרכים שונים והיתרון העיקרי שלו הוא שניתן להציג ללקוחות את שטח העבודה בעסק או אפילו דמויות מפתח מהחברה ובכך לשדרג מעט את האמינות.

לסיכום; סרטון אנימציה לעסק יכול להוסיף לכם המון ולשדרג משמעותית את הביצועים של הקמפיין שלכם, בין אם הוא יושתל בדף הנחיתה, באתר שלכם, בקמפיין שלכם ברשת החברתית ועוד.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צילום לחנויות אינטרנט – משפיע על המכירות
דבר כמו צילום מוצרים לחנויות אינטרנט יכול להיות בעל השפעה עצומה על היקף המכירות של כל חנות אינטרנטית....
קרא עוד »
דצמ 18, 2021
5 סיבות לבנות אתר בוורדפרס
וורדפרס היא פלטפורמה נוחה לקידום העסק שלכם ברשת האינטרנט במטרה לקבל תשומת לב ולהעלות את המכירות או...
קרא עוד »
אוק 22, 2018
קורס קידום אתרים – הדרך הבטוחה להצלחה
קורס קידום אתרים הוא אמצעי מצוין, לא יקר מדי ולא קשה מדי ללמידה, שיאפשר לכם לקדם את העסק שלכם במבחר...
קרא עוד »
מאי 21, 2016