מוטי פלד והניסיון שלו בקידום אתרים

מוטי פלד והניסיון שלו בקידום אתרים

בין הדברים העיקריים שניתן לומר על מוטי פלד זה עצם היותו אדם שמבין על מה הוא מדבר כאשר הנושא הוא קידום אתרים. מוטי פלד מתעסק בתחום מזה לא מעט שנים ולאורך כל הדרך הוא יודע לספק ללקוחות שלו יחס אישי וליצור עבורם תכניות קידום מפורטת תוך כדי שהוא מספק דו״חות חודשיים מפורטים.

מקדם את מיטב החברות בארץ – מוטי פלד

במרוצת השנים צבר מוטי פלד מוניטין מרשים בתחום קידום האתרים וכך השיג אט אט לקוחות שהן חברות מן המובילות במשק הישראלי. כאשר מוטי פועל עם חברות מסוג זה, הוא יודע ליצור עבורן תכנית קידום מסודרת וזאת תוך כדי שהוא משיג עבורם את המקסימום בהינתן התקציב שקיים לחברה שצריכה את שירותי הקידום.

כך מוטי ממשיך לשפר נוכחות ברשת

כדי להמשיך לצבור לקוחות חדשים ולהגיע לשיאים חדשים עם עסק קידום האתרים שלו, מוטי פלד עושה כמיטב יכולתו וזאת כאשר הוא בוחר לשווק את עצמו בכל הפלטפורמות השונות שקיימות ברשת ומקפיד על בניית קישורים חכמה. בין אם מדובר על יוטיוב, פייסבוק או פרסום ממומן בגוגל, הוא יודע לעשות שימוש ממוקד וחכם בכל אלה וזאת כדי לקחת את עסק קידום האתרים שלו אל עבר שיאים חדשים.

לא רק זאת, הוא גם שומר על עיקרון אחד בסיסי ופשוט למדי. כאשר הוא מוצא לקוח חדש הוא דואג לספק לו שירות פנטסטי וחסר פשרות וזאת כדי להבטיח שאותו לקוח ירצה להמשיך לעבוד אתו לאורך שנים. כך הוא מצליח להגדיל את כמות הלקוחות שלו על בסיס קבוע ולאורך זמן הדבר משתלם לו במיוחד. בסופו של יום מוטי יודע לעשות את העבודה כאשר מדובר על ניהול עסק לקידום אתרים.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהו מודול?
  מערכת  ERP היא מערכת לניהול מידע בארגון או בעסק. זוהי מערכת המנהלת את המידע בארגון ודואגת לאסוף...
קרא עוד »
יונ 11, 2017
פרסום במגזר הערבי
פרסום במגזר הערבי הוא שוק מאוד תחרותי ודינמי. לכן, חשוב מאוד למשרדי פרסום השונים להיות מסוגלים...
קרא עוד »
נוב 14, 2022
מה עדיף? קידום אורגני או קידום ברשתות חברתיות?
לכל מטרה יש מספר רב של דרכים להשיגה, ולעיתים ניתן לבחור בדרך אחת, ואז להחליף לשנייה, או לבחור בשתי...
קרא עוד »
ספט 26, 2016