מהו קורס מובייל למתכנתים

קורס מובייל למתכנתים

עד שהתרגלנו לכך שמתכנתים עוסקים בתכנות תוכנות, מערכות הפעלה ומשחקים עבור מחשבים ביתיים ועסקיים, הרי שבעשור האחרון נוצר מסלול חדש עבור מתכנתים שמעוניינים ליהנות מדרך חדשה, אפשרות נוספת והכוונה למסלול תכנות עבור מכשירי מובייל.

אם היינו צריכים לחלק את עולם המובייל לתקופות אז כנראה שהיינו מחלקים אותו לשלושה תקופות עיקריות. עד שנות התשעים כאשר המכשיר שימש בעיקר לכניסה והוצאה של שיחות, משנות התשעים עד העשור הראשון של שנות האלפיים, חלה התקדמות בזכות העובדה שמכשירי הסלולר החלו לכלול אפשרות חיבור לאינטרנט, היו בהם פונקציות שונות (מובנות) וכן המכשירים הפכו להיות הרבה יותר קטנים. התקופה השלישית היא מסוף העשור הקודם ועד היום וכנראה עוד הרבה זמן, השלב בו מכשירי הסלולר הפכו לסמארטפונים, והחלו לכלול אפליקציות, תוכנות מובנות ומגוון שירותים ייחודים, רגילים, מבוססי GPS, ועוד.

מן הסתם, מתכנתים שרצו ורוצים להשתלב היום בתחום, לומדים כמובן על השלב האחרון, כלומר במסגרת קורס מובייל הם לומדים כיצד לפתח אפליקציות ותוכנות מובנות כפי שהם באים לידי ביטוי במכשירי הסלולר בימנו. זה אומר גם להכיר את כל הנושא של דור שלישי ודור רביעי, תקשורת נתונים ועוד.

מתכנתים רבים חולקים את שתי העולמות גם יחד, כלומר את עולם המחשבים הניידים והנייחים ואת עולם המובייל, אך יש לא מעט שבוחרים להתמחות בעולם ה Mobile מתוך הנחה ששם העתיד בסופו של דבר. יותר אנשים משתמשים במכשירי מובייל צרכים שונים, חברות משקיעות הרבה יותר כסף באפליקציות, השימוש במובייל בין אם זה לפנאי ובין זה לעבודה עולה כל הזמן, כבר עכשיו הצורך שלנו במחשבים רגילים יורד.

קורס מובייל למתכנתים

קורס מובייל פותח דלתות עבור כל מי שרוצה להתמחות בעולם זה ולשלב במסגרת העבודה שלו אפשרויות נוספות של פיתוח. במקרים רבים זה אולי דומה, באופן טכני, לפיתוח תוכנות וכלים אחרים עבור מחשבים רגילים, אך בכל מה שקשור למאפיינים וחווית שימוש, אין ספק שקיים הבדל גדול בין השניים ולכן אנחנו גם יכולים לראות את השינוי אשר ניכר בתחום ואת עצם זה שמתכנתים בוחרים לעבור לעולם זה.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תוכנה למסחר יומי במניות
אם אתם סוחרים במניות ,בין אם בארץ או בין אם במניות בוול סטריט – חשוב שתדעו כי כיום ישנם כלים טובים...
קרא עוד »
אוק 19, 2017
הדפסה על קאפה – כמה זה עולה ולמי זה מתאים?
מאמר זה סוקר את עלות ההדפסה על קאפה ולמי היא מתאימה. קאפה הוא תהליך הדפסה דו-צדדי מבוסס נייר. הוא פותח...
קרא עוד »
אפר 23, 2023
קורסים מקצועיים אונליין
קורסים מקוונים הם דרך מצוינת ללמוד ולהתקדם. בנוסף, הם יעילים יותר מקריאת ספר או צפייה בסרטון. עלייתם...
קרא עוד »
יונ 21, 2022