תוכנה לניהול לקוחות MAKEBOOK

תוכנה לניהול לקוחות MAKEBOOK

אין ספק כי המחשבים מקלים מאוד על החיים בכל הקשור בניהול עסקים. בעוד שבעבר כל בעל עסק היה צריך להחזיק כמויות של דפים, לסדר, לתייק אותם, ולגשת כל פעם לחפש מבין הררי החומר. כיום המחשב מבצע עבורנו את כל הפעולות המורכבות. אמנם, ישנם לא מעט תחומים שסבלו מפיגור יחסי בפתרונות התוכנה אשר מוצעים עבורם, כך שלא קיבלו מענה מספק עבור ניהול העסק. אחד מהמקצועות הללו הן הקוסמטיקאיות. בדיוק בשביל זה פותחה MAKEBOOK – תוכנה לניהול לקוחות אשר נותנת מענה מקיף ויעיל עבור על הצרכים הקשורים בניהול עסק קוסמטיקה.

מה אפשר לעשות באמצעות תוכנת MAKEBOOK?

המערכת כוללת כל מה שקוסמטיקאיות צריכות בשביל לייעל את העבודה שלהם. הדבר הראשון הוא כמובן יומן, הרי אי אפשר לקבל קליינטים מבלי שמחזיקים יומן מסודר היטב. במייקבוק מובנה יומן תורים מתקדם אשר מסונכרן בצורה טובה עם היומנים של אאוטלוק וגוגל, אשר אותו אפשר לנהל בכל זמן ומכל מקום. מייקבוק מאפשרת גם שליטה מלאה בכל תחומי העסק מכל מקום, כולל מעקב אחר ההוצאות וההכנסות, ניהול לוגיסטי של המלאי, וניהול וניתוח של הפעילות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם.

מערכת מייקבוק לניהול הקשר על הלקוחות 

לא צריך להיות איש שיווק בכדי לדעת ששמירת הקשר עם הלקוחות ואיכות המענה שהם מקבלים הם פקטור משמעותי בהחלטה לחזור ולקבל שירות מאיש המקצוע. גם כאשר מדובר על קוסמטיקאיות ישנה חשיבות רבה לשמירה על קשר טוב על הלקוחות בכדי שיהיו מרוצים. מערכת מייקבוק מאפשרת ניהול חכם ויעיל של הקשר הרציף עם הלקוחות, באמצעות מערכת מתקדמת דמוית צ'אט שפותחה במיוחד עבור מתן מענה לצרכים של קוסמטיקאיות (קראו אודות MAKEBOOK). המערכת מספקת את כל הדרוש עבור מענה מהיר ויעיל בכדי לספק מענה שישמור על הלקוחות מרוצים.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה המשמעות של כריית ביטקוין לבעלי המטבע הדיגיטלי
מאז שהמטבע הוירטואלי נכנס אל החיים, נראה כי הוא מחולל סערה שלמה מול מנגנונים שרגילים הם להיות אלה...
קרא עוד »
יול 17, 2018
דפי נחיתה לעסקים
דפי נחיתה הם דרך מצוינת להביא מבקרים לאתר. הם דרך מצוינת להביא את המבקרים שלך לאתר ולהמיר אותם...
קרא עוד »
יול 21, 2022
תוספים למג'נטו – איך זה עובד בפועל
כל מי שמכיר מעט את עולם התוכנות, האתרים, האפליקציות, יודע שיש שני מסלולים עיקריים לתכנות ופיתוח. מסלול...
קרא עוד »
מרץ 10, 2020