לינקדאין למגייסים – המקום בו עובדים מחפשים מעסיקים

לינקדאין למגייסים

אם אתם מחפשים אחר דרך לגייס עובדים לעסק או לחברה שלכם – חשוב שתדעו כי אחת הפלטפורמות המוצלחות לחיפוש עובדים בתחומים ספציפיים היא באמצעות לינקאדין.

אבל מהי לינקאדין? וכיצד ניתן לחפש עובדים ברשת החברתית הזאת? כל המידע בהמשך.

לפני הכל – מהי לינקאדין?

לינקאדין הינה רשת חברתית אשר בה רשומים 500 מיליון משתמשים, כאשר הרשת מטרתה העיקרית היא לייצר קשרים מקצועיים בין בעלי עסקים וחברות לבין עובדים ובעלי משרות בתחומים שונים. לאתר נילקאדין יכול להירשם כל בעל מקצוע, כאשר הדגש הינו על אנשים שעוסקים בתחומי המדיה, הפיננסיים, ההייטק, התוכן והעסקים השונים בארץ ובעולם.

בלינקדאין ניתן לבצע 'צייד ראשים' אחר עובדים בתחומים שוני,ם כאשר חברות אשר מעוניינות לגייס אנשי מקצוע בתחומים שונים, פונות אל הרשת כדי לאתר עובדים שמתאימים למשרות שלהם.

האם אפשר לפרסם מודעת דרושים בלינקאדין?

פרסום מודעת דרושים בלינקאדין אינה אפשרית וזאת משום שהרשת מושתתת על קשרים עסקיים ומקצועיים וקידומם. עם זאת, על מנת לגייס עובדים ניתן ליצור שלל קשרים דרך הרשת כאשר באמצעות הרשת ניתן למצוא אפשרויות העסקה דרך פנייה אל חשבונות של בעלי ארגונים וחברות שלעיתים מפרסמים בחשבון שלהם את הצורך של החברה או הארגון שהם מנהיגים בעובדים.

לינקדאין למגייסים

בנוסף על מנת להעצים את היכולת למצוא משרה נחשקות דרך רשת לינקאדין , מומלץ בחשבון המשתמש שלכם לתאר כמו שיותר את הידע והניסיון שלכם בתחום שבו אתם עוסקים, את הכישורים שלכם ואת ההתמחויות המקצועיות שלכם, וזאת על מנת שבחיפוש של חברות וארגונים אחר  עובדים ברשת לינקדאדין, אתם תהיו אלה ש'ציידי הראשים' מחפשים, ואלה שיוזמנו לראיונות עבודה על סמך הפרופיל המקצועי שפרסמתם בלינקאדין.

בנוסף באמצעות רשת חברתית זאת ניתן כל בכל זמן להרחיב מעגלי קשרים חברתיים ועסקיים, ובכלל לקבל יותר אינפורמציה על משרות נחשקות בחברות איכותיות.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המשמעות של רישום פטנט
משמעותו של המונח "פטנט", הינה למעשה הזכות המשפטית של האדם על המוצר או ההמצאה הנקראת "פטנט". זכות זו...
קרא עוד »
מאי 17, 2016
מנהל דיגיטל – מה הוא עושה?
בשנים האחרונות, אנחנו שומעים יותר ויותר את הביטוי, מנהל דיגיטל. לא מעט חברות מעסיקות איש מקצוע בתפקיד...
קרא עוד »
מאי 27, 2021
מה זה SAP C4C?
בעלי ארגונים רבים ומנהלים מחלקות מחפשים תוכנות שיכולות לסייע לנהל את כלל המחלקות בארגון. c4c היא מערכת...
קרא עוד »
נוב 29, 2016