מהו וורדפרס?

יותר מתמיד בניית אתרים נדרשת כיום למגוון רחב של עסקים. אם אתה לא נמצא באינטרנט הרי שאתה לא קיים ועל כן כל עסק רוצה לבנות אתר. כמובן גם שהוא רוצה לבנות את האתר היפה ביותר שיבטיח לו תנועה איכותית של גולשים. ככל שהגולשים יגיעו יותר כך העסק יהיה מצליח יותר ועל כן נדרשים אתרי אינטרנט איכותיים. כיום יותר ויותר עסקים בוחרים לבנות אתר אינטרנט באמצעות וורדפרס.  וורדפרס היא מערכת לניהול תוכן אשר נכתבה בשפת PHP, כך ניתן לבנות אתרים בקלות רבה וללא בעיות. מערכת וורדפרס הינה חינמית כאשר כל מני תוספים שלה יכולים לעלות קצת כסף. כמעט 20% מהאתרים בעולם היום נבנים באמצעות וורדפרס ללמדנו על איכות המערכת הזאת ועל היתרונות הרבים שהיא מחזיקה בהם. אך אל תטעו גם בכדי לבנות בוורדפרס צריך להחזיק במומחיות רבה והבנה עמוקה של  המקצוע.

האם עדיף קורס לבניית אתרים בוורדפס או בHTML?

אז האם כדאי לי ללמוד וורדפרס או שמא דווקא עדיף לי ללמוד HTML  ו-PHP. זוהי שאלת המפתח, התשובה היא שבהחלט ניתן להתפרנס בצורה יפה רק מלמידה של וורדפרס והבנה של תחום זה. עם זאת, אתם יכולים להחליט ללמוד גם וורדפרס וגם שפות תכנות וכך לתת שירותים לכמה סוגים של לקוחות. אם אתם הולכים לקורס עדיף שתתמקדו בקורס בשפה אחת לדוגמא בוורדפרס מכיוון שרק ללמוד אותה דורש תשומת לב מרבית והשקעה לא קטנה. וורדפרס היא מערכת מעולה אשר עסקים רבים בוחרים לבנות איתה ואין כל ספק כי לא יחסרו לכם לקוחות אם תבחרו ללמוד רק אותה.

קורס לבניית אתרים – האם אפשר לוותר עליו וללמוד לבד?

 

שאלה מרכזית נוספת היא האם כדאי לי ללמוד לבד וורדפרס או HTML, חשוב להבין כי בהחלט ניתן ללמוד את השפות הללו לבד, אך אז אתם יכולים להיתקל בבעיות ולא לדעת כל מה שצריך על שפות אלו. בנוסף, אם אתם לומדים בקורס אתם מקבלים תעודה שסיימתם את קורס בניית האתרים. תעודה זו תעזור לכם במידה גדולה להשיג לקוחות חשובים הרואים בתעודה דבר הכרחי. 

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פיתוח משחקים – איך זה עובד
התחום של פיתוח משחקים הוא תחום מרתק ומעניין במיוחד. זה מתחיל מהבסיס של המשחקים הכי פשוטים אבל זה מגיע...
קרא עוד »
דצמ 11, 2018
כל המשחקים החדשים לXBOX ONE באתר VGS
בתור הורים לילדים מתבגרים אתם מכירים בוודאי את המאבק המתמיד במשחקים כמו XBOX ONE וכדומה. עם זאת, כולנו גם...
קרא עוד »
אוג 28, 2018
מהם המקצועות שחובה ללמוד עבורם תואר ראשון?
בעבר, אם היינו רוצים להתקבל למקצועות מסוימים, לעבוד בתפקידים ספציפיים, הרי שהיה מספיק לנו לפעמים...
קרא עוד »
מאי 10, 2020