איך לוודא שחברת הקידום עושה עבודה כמו שצריך?

בחירת חברת קידום אתרים בגוגל היא אחת ההחלטות החשובות שתקבלו בהיבט השיווקי של העסק שלכם. בחירה שגויה של חברת קידום, כזו שלא תספק לכם עבודה ראויה, עשויה להיות בזבוז תקציב העסק המיועד לשיווק ולכן אתם רוצים לוודא שהכספים מושקעים כהלכה. חשוב לציין כמובן שבקידום מילות מפתח תחרותיות מאוד ייתכן וחברת הקידום תעשה עבודה נפלאה ונקייה בקידום שלכם אולם לא תראו תוצאות בחודשים הראשונים ולכן יש לשפוט כל מקרה לגופו.

חשוב לדעת – זה שמילת המפתח לא קודמה כפי שציפיתם בטווח הזמן שציפיתם אין זה אומר שהחברה לא ביצעה עבודתה כראוי, אלא שהתהליך לוקח יותר זמן בשל התחרות הגבוהה לאותו ביטוי מפתח, המתחרים שלכם לאותו ביטוי ועוד. לכן כאשר אתם בוחנים את עבודתה של חברת הקידום אין ספק שקבלת תוצאות בשטח היא דרך נפלאה לראות שהחברה עושה עבודה כמו שצריך, אולם אם התוצאות מאחרות לבוא יש לשפוט המקרה לפי גופו.

אז איך נוודא שחברת הקידום עושה עבודה טובה?

  1. דוח חודשי – הדוח החודשי מסייע במעקב אחר תוצאות בשטח. אין הוכחה טובה יותר לכך שהחברה עובדת כמו שצריך לצד הוכחות בשטח. למרות זאת, יש לקחת זאת בעירבון מוגבל וכמעקב לטווח ארוך מכיוון שישנן חברות שפועלות בשיטות קידום לא אתיות אשר במוקדם או במאוחר גוגל תעלה עליהן ותזרוק את האתר המקודם לארגז החול. לכן מכאן שאתם רוצים לוודא כי פעולות הקידום מבוצעות כמו שצריך ולטווח ארוך. הדוח החודשי יקנה להם את המבט הזה.
  2. החזר השקעה – בסופו של יום זה כמות הכסף שאתם מוציאים מול זו שאתם מכניסים מאותה שיטת שיווק. התנועה האורגנית ממנועי החיפוש הנה איכותית ביותר אך עשוי לקחת לעתים זמן רב עד לקבלת תוצאות משמעותיות. אפשרו לעצמכם זמן של שנה לעבודה עם חברת הקידום ולראות התקדמות עם מילות המפתח המבוקשות. כמו כן בחירת מילות המפתח מלכתחילה יהיה גם אלה שישפיעו על כמות המבקרים באתר בהמשך.
  3. שיטת עבודה – למדו מעט מידע מקדים באינטרנט על עולם קידום האתרים ושאלו את החברה כיצד היא מתכוונת לקדם את האתר שלכם. אותה חברה לעולם לא תחשוף את שיטת העבודה שלה אבל בהתאם לתשובותיה תוכלו לשמוע האם השיטות שלה מיושנות או אפקטיביות לצרכי קידום האתר שלכם.
  4. "עד כאן" – אמרנו שלמילות מפתח מסוימות ייקח יותר זמן כדי לקבל תוצאות משמעותיות. עם זאת לכל אחד יש פתיל קצר יותר מהשני ולכן כאשר תחליטו שעד כאן – נמאס לכם לשלם לקידום מילת מפתח שאינה מתקדמת – בחנו אפשרות להפסיק השירות או להתחיל בקידום מילת מפתח פחות תחרותית.
טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה QA, למי זה מתאים ואיך מתחילים לעבוד בתחום?
אחד הכלים החשובים ביותר בתהליך של פיתוח תוכנות, מערכות ניהול, אתרי אינטרנט ולמעשה כל מוצר או שירות...
קרא עוד »
יול 27, 2021
קידום בגוגל לעומת קידום בפייסבוק
המאמר באדיבות silverbull קידום אתרים נכון להיום כל עסק חייב לעצמו וללקוחות שלו את האופציה הזו של הופעה...
קרא עוד »
מאי 19, 2019
טיפים לפרסום באנימציה
סרטוני האנימציה לעסקים התחילו כבר לפני כמה שנים לתפוס תאוצה רבה ולעשות דברים נפלאים בכל מה שקשור...
קרא עוד »
אוק 22, 2019