שפות תכנות מובילות

שפות תכנות מובילות

היום ניתן למצוא לא מעט שפות תכנות מובילות, אשר יכולות לספק לכל מי שמכיר אותן מקומות עבודה מובטחים בחברות ההייטק המובילות ביותר בארץ, בתפקיד הנדסאי תוכנה למשל. מדובר על שפות פופולאריות ונפוצות, אשר משמשות את מפתחי התוכנה לצורך עבודה שוטפת בחיי היומיום שלהם. שפות אלו כדאי ללמוד כבר מההתחלה, היות ואין שום צורך להתעמק בשפות ישנות, שכבר כמעט ולא משמשות את המפתחים של היום. כדאי לדעת כי ניתן היום למצוא כמות אדירה של שפות תכנות שונות, אך החוכמה היא לבחור בשפת תכנות שימושית ומבוקשת, אשר משמשת את רוב מקומות העבודה שתרצו להתקבל אליהם. מעבר לכך, ישנם פרמטרים נוספים שכדאי לבחון, כמו למשל רמת הקושי של השפה, היות ושפות קשות מידי אינן מתאימות לרוב למתחילים.

שפות תכנות מובילות שכל אחד חייב להכיר

אחת מהשפות הנפוצות ביותר בשנים האחרונות, היא כמובן פייתון. מדובר על שפת תכנות קלה יחסית ללמידה, ולכן היא מושלמת למתחילים גם במהלך לימודי הנדסאים. כמו כן, מדובר על שפה מבוקשת במיוחד בשוק העבודה העכשווי, היות ולא מעט תוכנות כגון יוטיוב ואינסטגרם פותחו בפייתון. שפה זו אידיאלית ליישומים שונים הקשורים לבינה מלאכותית, ניתוח טקסט וכדומה, ולכן אין ספק כי מדובר בשפה ששווה ללמוד.

מעבר לכך, ישנן שפות וותיקות יותר, כגון ג'אווה, שכל אחד חייב להכיר. מדובר על שפה פופולארית כבר משנות ה- 90, היות והיא יכולה לשמש לכל מערכת ולכל פלטפורמה. מדובר על שפה מבוקשת ברוב חברות ההייטק והסטרטאפ, היות והיא מאפשרת לרדת לעומק הדברים והיא נחשבת ליציבה ולאמינה במיוחד. שפה זו משמשת בעיקר למערכות הפעלה של אנדרואיד ולאפליקציות השונות. כמו כן, כדאי ללמוד גם את שפת C#, אשר מבוססת על שפת C++. מדובר על שפה פופולארית במיוחד, המשמשת לפיתוח משחקים ואפליקציות לנייד.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה עדיף? קידום אורגני או קידום ברשתות חברתיות?
לכל מטרה יש מספר רב של דרכים להשיגה, ולעיתים ניתן לבחור בדרך אחת, ואז להחליף לשנייה, או לבחור בשתי...
קרא עוד »
ספט 26, 2016
למה חשוב שהדומיין יהיה רשום על שם בעל האתר?
נניח ואתם נותנים לקבלן לבנות את הבית שלכם, הוא בונה אותו כמו שאתם רוצים, אך כשאתם מקבלים את הבית בסיום...
קרא עוד »
ינו 25, 2016
מערכת דיוור – הכלי האפקטיבי ביותר לשיווק
בעבר, אם היינו רוצים להעביר מסר לקהל רחב, אזי שהפתרון שלנו היה, לפרסם בטלוויזיה, ברדיו, לשים פליירים...
קרא עוד »
מרץ 03, 2020