איך אפשר להוציא המצאה לפועל?

המצאת ופטנטים יוצאים לעולם בכל יום על ידי אנשי טכנולוגיה, יזמים ואנשים יצירתיים, כאשר פטנטים והמצאות הם כאלה אשר מוגדרים כפורצי דרך בתחום הרפואה, הטכנולוגיה ואיכות החיים בכלל.

עם זאת לא תמיד כל אחד יכול להוציא לפועל את הרעיון שלו וזאת משום שיישנם לעיתים קשיים טכניים או מהמורות ומכשולים שלא מאפשרים להוציא את הפטנט או את ההמצאה לפועל.

אבל במי אפשר להיעזר כאשר יש לכם המצאה בתחום הרפואה או הטכנולוגיה? כל התשובות בהמשך.

אם יש לכם המצאת בתחום הרפואי, המדע והטכנולוגיה חשוב שאם אתם נתקלים במחסומים בפיתוח המוצר כמו גם בבירוקרטיה לא תאמרו נואש ותפעלו בדרכים הבאות:

פיתוח מכשור רפואי – כיום ישנם שלל חבורת המסייעות בתחום של פיתוח מכשור רפואי כאשר חברות אלה מקנות שלל שירותים ביניהם: מחקר ואפיון, פיתוח קונספט, פיתוח ממשקים, עיצוב המוצר, הדמיות מחשב, עיצוב תעשייתי של המוצר, אינטגרציה, הנדסת מערכות, תרמודינאמיקה, אלקטרוניקה ועוד. חברות אלה המסייעות בפיתוח מוצרים מכל סוג מקדמות את היזמים והממציאים והן עוסקות בתחום מא' עד ת' עד להשקה של המוצר. 

סיוע של משרד הפטנטים – דרך נוספת לקבל סיוע בפיתוח מוצר ומכשור רפואי היא קבלת סיוע של משרד הפטנטים. כיום כדי להגיש בקשה לרישום פטנט ואף לקבל סיוע בפיתוחו: יש לפנות אל משרד הפטנטים, להירשם, למלא את הטפסים כמו גם לבצע כתיבה טכנית של ההמצאה או הפטנט שלכם ומשם לעבור את השלבים הדרושים בפיתוח פטנט.

קבלת סיוע ליזמים – עוד מומלץ לפנות אל חברות ממשלתיות ועמותות אשר מסייעות ליזמים צעירים. בצורה זאת ניתן להתמודד בצורה טובה יותר עם שלל בירוקרטיות, לקבל סיוע בפיתוח מכשיר רפואי עד כמה שניתן ובצורה זאת גם לחסוך כסף, זמן ומשאבים.

לסיכום, אם אתם נמצאים רגע לפני הפריצה הגדולה – הסתייעו בחברות מקצועיות והמומחים בתחום על מנת להוציא את הפטנט שלכם באופן מושלם ולהגן עליו מול גניבת מוניטין אם מול מתחרים.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחשב נייד אסוס, מדוע הוא משתלם?
המחשב הנייד של Asus עוצב תוך מחשבה על המשתמש, ומספק עיצוב אלגנטי וביצועים באיכות גבוהה. המחשב הנייד של...
קרא עוד »
מרץ 05, 2023
מאיזו חברה כדאי לקבל שירותי אבטחת מידע
עולם הסייבר של היום גורם לארגונים וחברות להיות פגיעים יותר מאי פעם. אם בעבר העברת המידע נעשתה על ידי...
קרא עוד »
מאי 26, 2019
מה כדאי לדעת על מיקור חוץ?
יעילות, פריון ותפוקה גבוהה הם המפתח להצלחה של כל עסק. אלו הם הדברים המבדלים עסקים מצליחים אל מול עסקים...
קרא עוד »
פבר 08, 2018