איך אפשר להוציא המצאה לפועל?

המצאת ופטנטים יוצאים לעולם בכל יום על ידי אנשי טכנולוגיה, יזמים ואנשים יצירתיים, כאשר פטנטים והמצאות הם כאלה אשר מוגדרים כפורצי דרך בתחום הרפואה, הטכנולוגיה ואיכות החיים בכלל.

עם זאת לא תמיד כל אחד יכול להוציא לפועל את הרעיון שלו וזאת משום שיישנם לעיתים קשיים טכניים או מהמורות ומכשולים שלא מאפשרים להוציא את הפטנט או את ההמצאה לפועל.

אבל במי אפשר להיעזר כאשר יש לכם המצאה בתחום הרפואה או הטכנולוגיה? כל התשובות בהמשך.

אם יש לכם המצאת בתחום הרפואי, המדע והטכנולוגיה חשוב שאם אתם נתקלים במחסומים בפיתוח המוצר כמו גם בבירוקרטיה לא תאמרו נואש ותפעלו בדרכים הבאות:

פיתוח מכשור רפואי – כיום ישנם שלל חבורת המסייעות בתחום של פיתוח מכשור רפואי כאשר חברות אלה מקנות שלל שירותים ביניהם: מחקר ואפיון, פיתוח קונספט, פיתוח ממשקים, עיצוב המוצר, הדמיות מחשב, עיצוב תעשייתי של המוצר, אינטגרציה, הנדסת מערכות, תרמודינאמיקה, אלקטרוניקה ועוד. חברות אלה המסייעות בפיתוח מוצרים מכל סוג מקדמות את היזמים והממציאים והן עוסקות בתחום מא' עד ת' עד להשקה של המוצר. 

סיוע של משרד הפטנטים – דרך נוספת לקבל סיוע בפיתוח מוצר ומכשור רפואי היא קבלת סיוע של משרד הפטנטים. כיום כדי להגיש בקשה לרישום פטנט ואף לקבל סיוע בפיתוחו: יש לפנות אל משרד הפטנטים, להירשם, למלא את הטפסים כמו גם לבצע כתיבה טכנית של ההמצאה או הפטנט שלכם ומשם לעבור את השלבים הדרושים בפיתוח פטנט.

קבלת סיוע ליזמים – עוד מומלץ לפנות אל חברות ממשלתיות ועמותות אשר מסייעות ליזמים צעירים. בצורה זאת ניתן להתמודד בצורה טובה יותר עם שלל בירוקרטיות, לקבל סיוע בפיתוח מכשיר רפואי עד כמה שניתן ובצורה זאת גם לחסוך כסף, זמן ומשאבים.

לסיכום, אם אתם נמצאים רגע לפני הפריצה הגדולה – הסתייעו בחברות מקצועיות והמומחים בתחום על מנת להוציא את הפטנט שלכם באופן מושלם ולהגן עליו מול גניבת מוניטין אם מול מתחרים.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד שיווק ברשתות חברתיות יכול לסייע לך
שיווק ברשתות חברתיות, הוא דבר חשוב מאין כמותו עבור כל בעל עסק. בניגוד לשיווק בפלטפורמות אחרות...
קרא עוד »
נוב 24, 2016
הטמעת פריוריטי – החשיבות של הטמעה נכונה
כשאנחנו רוכשים תוכנה מסוימת לעסק, יש חשיבות לשלושה דברים עיקריים. ראשית, עצם התוכנה והאופי שלה, שנית,...
קרא עוד »
יול 11, 2022
בניית אתרים – תגיעו ישירות לקהל היעד שלכם
בנייה של אתר אינטרנט לעסקים מסייעת בהגעה ישירה לקהל היעד והגדלת הפוטנציאל העסקי של כל עסק. אם אתם...
קרא עוד »
מרץ 17, 2022