קידום באינסטגרם – איך זה יכול לעזור לעסקים קטנים

עסק קטן, במהות שלו, הוא עסק שאין לו תקציב גדול. לכן הוא צריך לפעול בגבולות מאוד קשיחים ועליו להסתדר עם מה שיש. הוא צריך למצוא דרכים כיצד להשתמש במערכות ובתנאים שעומדים לרשותו. זאת בהנחה שהוא לא יצליח להכפיל את כוחו כל כך מהר. 

אחת הדוגמאות הטובות לכך זה כך הנושא של פרסום ושיווק. עסק גדול, רציני, יכול לפרסם את עצמו בטלוויזיה, רדיו, שלטי חוצות ועוד. הוא יכול להחליט שהוא מפרסם את עצמו בכל אחד מהאמצעים והוא יכול להשקיע בכל אחד מהם סכום גדול באופן יחסי. עסק קטן לא יכול להרשות לעצמו פרסום בכל אחד מהמקורות שציינו וגם אם כן, זה יהיה במינון ובסכומים מאוד נמוכים. לכן הוא יחפש דרכים כיצד לפרסם את עצמו במקומות שדורשים עלויות נמוכות יותר. 

אחת האופציות העומדות לרשותו זה קידום באינסטגרם. כאן הוא יכול להשקיע סכומים נמוכים של מאות ואלפי שקלים בודדים וליהנות מפרסום אטרקטיבי ואפקטיבי. כלומר, פרסום שיגיע ישירות לקהל לקוחות אשר באמת יתעניין במוצר או בשירות שלו. 

למה פרסום באינסטגרם משתלם?

הפרסום באינסטגרם משתלם יותר מאשר במקורות אחרים מסיבות שונות. ראשית, מדובר על פרסום באמצעות תמונות וסרטונים. זה הרבה יותר מושך מאשר פרסום טקסטואלי כזה או אחר. 

שנית, אפשר להשתמש במערכת שאינסטגרם מציעה, בין אם זה לצורך מיקוד הפרסום ובין אם זה לצורך יצירת פרסומות ברמה גבוהה. 

שלישית, מדובר על רשת חברתית אשר מעוררת עניין רב בקרב קהל לקוחות גדול, בין אם הכוונה לצעירים שמתעניינים בנושא של קניית עוקבים ובין אם הכוונה למבוגרים, בין אם מדובר על מודעות בארץ או מודעות בחו"ל. 

מדובר על כלי הרבה יותר איכותי וטוב מאשר כל אמצעי פרסום אחר בו יכולים עסקים קטנים להיעזר. 

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כתיבה שיווקית
תוכן הוא מה שמדבר אל כולנו, למרות המדיה המתפתחת וההספד התמידי על העיתונות המודפסת. אומנם כיום אנחנו...
קרא עוד »
דצמ 22, 2016
איך חותמים על מסמך PDF?
מסמכי PDF משמשים כיום בתי עסק רבים בתחומים שונים: מחברות נדל"ן, דרך בנקים, רשות הדואר, דרך חברות בתחום...
קרא עוד »
אוק 30, 2022
איך מחפשים עבודה בהייטק ?
[caption id="attachment_192" align="alignleft" width="353"] המשרה הבאה שלך מחכה לך ברשת[/caption] רובנו כבר יודעים שעבודה בהייטק...
קרא עוד »
נוב 16, 2016