סרטוני תדמית – כיצד לייצר סרטונים בצורה נכונה

סרטוני תדמית

כשאנחנו ניגשים לייצר סרטון תדמית לעסק שלנו, הרי שאנחנו צריכים לדעת מה בדיוק המסר שאנחנו רוצים להעביר. המטרה של כל סרטון כזה, בין אם הוא סרטון של חמש דקות ובין אם הוא סרטון של רבע שעה, הרי שאנחנו צריכים להבין מה המטרה שעומדת מאחוריו, מה אנחנו רוצים להשיג בעזרתו. 

הפקת סרטוני תדמית זה תהליך שתחילתו בנקודה, מה אנחנו רוצים להשיג בעזרתו. כל אחד בוחר לעצמו מטרות אחרות על פי הצרכים שלו. יש מי שיבחר להשתמש בסרט תדמית בשביל לשווק מוצר או שירות מסוים, יש מי שיבחר בסרט בשביל לשווק את העסק עצמו. ישנם בעלי עסקים שישתמשו בסרטוני תדמית בשביל להגיע לקהל מקומי ויש מי שישתמש בהם לצורך קהל בינלאומי. הכל שאלה, מה רוצים להשיג ומה המטרה של הסרט. 

לפני שנסביר כיצד ניגשים להכין סרטוני תדמית, צריך להדגיש, תהליך העבודה חייב לקחת בחשבון לא רק את המטרה ולא רק את קהל היעד, אלא גם צריך לקחת בחשבון את העובדה, שכל אחד אשר יצפה בסרט, ירצה לקבל את המסר ברורה, פשוטה ומהירה. לכן צריך לזקק אותו באופן מדויק, בלי שהצופה יצטרך "לעבוד" קשה על מנת להגיע אליו. 

כיצד ניגשים להפקת סרטוני תדמית

כאמור, תחילה יש לקבוע מה המטרה, מה היעד של הסרטון, מה הוא אמור לשמש. לאחר מכן, יש לבחון כיצד אפשר להשיג אותה. בין אם זה דרך תמונות מהעבר, תמונות מההווה, ראיונות, אנימציה (ראו דוגמאות של סרטי אנימציה לעסקים), מסרים מהירים וקליטים. כאן צריך גם להבין מי הקהל שאמור לצפות בסרטון ומה הוא מצפה לקבל מאיתנו. 

יש לאסוף מספיק חומר איכותי בו ניתן לעשות שימוש לצורך הכנת הסרטון. ברגע שאוספים מספיק חומר מצולם, אז אפשר להתחיל לייצר סרטון ובסופו של דבר לערוך אותו, כך שכל מה שלא יהיה רלוונטי לא יישאר בו. 

נקודה אחרונה, צריך גם לדעת איפה להציג את הסרטון. זה לא מספיק רק לייצר מוצר איכותי אלא גם צריך לדעת איך ואיפה להציג אותו, בשביל שיגיע לקהל הרלוונטי.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בועז דקל מדבר על שיווק
בועז דקל הינו איש עסקים ישראלי מוכר וידוע, אשר יזם והקים לא מעט חברות מוצלחות ואיכותיות. היום בועז...
קרא עוד »
אוק 27, 2020
איך אפשר להשתמש בטכנולוגיה לניהול משאבי אנוש?
בעולם המודרני, אנשים אינם מסוגלים לחיות ללא טכנולוגיה. הטכנולוגיה משמשת לכל מה שאנחנו עושים. זה מספק...
קרא עוד »
אוק 01, 2022
רשימת ציוד חובה למדפסת תלת מימד
כאשר רוכשים מדפסת תלת מימד יש לוודא כי מחזיקים בציוד אשר יאפשר את הפעלתה התקינה של המדפסת. הציוד הזה...
קרא עוד »
ספט 15, 2016