כיצד סרטון תדמית יכול לסייע לכם עם קידום בגוגל?

סרטון תדמית לקידום העסק

תחום השיווק באינטרנט רק מתקדם ומתחדש בכל העת, כדי להיות נוכח וקיים צריך לעקוב אחר הטכנולוגיות ודרכי השיווק וכך להיות בקדמת הבמה. כולנו מחוברים לרשתות החברתיות ולמדיה כמעט ללא הפסקה ובשנים האחרונות אנו רואים יותר סרטוני תדמית לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים כאחד. אז מה זה אומר שפתאום כולם הפכו לשחקנים והם מצטלמים? לא בהכרח. כללי המשחק השתנו או יותר חישבו מסלול מחדש ובעלי עסקים מייצרים סרטוני תדמית על מנת לשפר את התנועה באתר שלהם מה שמוביל לסגירת עסקאות עם לקוחות פוטנציאלים.

האם קיים קשר בין סרטון תדמית לקידום בגוגל?

סרטונים תפסו נפח גדול במדיה והיום כל אחד יכול לערוך סרטון , אבל השאלה היא האם הסרטון עשוי נכון? האם הוא מדבר ישירות ללקוח? מה מוצג בסרטון חושבים שזה הכל ? אז זהו שלא גם אם יש לכם סרטון איכותי , יצירתי ומדהים אבל השיווק שלו מעט נשאר מאחור אז לא עשיתם בזה כלום, מעט מאד אנשים ייצפו בסרטון מה שחוסם באופן משמעותי את התנועה ולצרוך את המוצר או השירות שאתם מציעים וכפועל יוצא – השקעתם שעות רבות בצילום ועריכת הסרטון אבל אין תוצאות. בדיוק כמו בקידום אתרים כך גם בקידום סרטונים צריך לדעת לפנות לקהל היעד הנכון שמתאים לעסק, ליצור כותרת מעניינת ומסקרנת, תמונה שאפשר ללחוץ עליה, וחברים שיכולים לשתף את הסרטון.

ברגע שכל השלבים הללו נמצאים בסרטון התדמית ואכן עובדים כך ניתן להגיע לכמה שיותר לקוחות, שהסיכויים הם גדולים לרכישה. בסרטוני תדמית אין סיכון במקרה הגרוע ביותר הוא לא יעשה כלום ויישאר סטטי (שזה משהו שחבל שיהיה אבל זה במקרים קיצוניים). לכן כדאי לבדוק אפשרויות קידום גם בתחום סרטוני התדמית.

אתרים חברתיים לדוגמא יכולים להיות מינוף מצוין להטמעת סרטון התדמית , שמאפשרים פרסום ותגובות .כך יוצרים גם עניין בקידום בגוגל הרי מדובר באתרים לכל דבר, גם אינטראקציה עם הגולשים ובסופו של דבר עידוד לרכישת המוצר/ השירות.

הקידום עלה שלב ועם זה אי אפשר להתווכח רק להבין את המדיה ואיך להפיק מסרטוני תדמית את המקסימום. חשוב מאד להיעזר בבעלי מקצוע מומחים בתחום הקידום ובכך לספק ללקוח גם שירות מקצועי וגם טכנולוגי מתקדם.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
4 סיבות לגשת לסוכנות מקצועית לפני פגישה עסקית בסין
אם אתם חברה או אנשי עסקים, אשר מתנהלים באופן עסקי מול חברות או אנשי עסקים בסין, אתם וודאי מכירים כבר...
קרא עוד »
מאי 07, 2018
קניית לידים
כל עסק, כדי להתקדם, חייב לעשות הכל על מנת להביא לקוחות. לקוחות זה כל העסק וכל להיפך. הדרך להגיע ללידים...
קרא עוד »
אפר 24, 2022
הדרכה בשוק ההון לסקרנים ומתעניינים
היכן אפשר לקבל הדרכה בשוק ההון לאנשים שרוצים להתחיל לבצע מסחר בשוק? ומדוע כדאי לאחר הדרכה נכונה לבחור...
קרא עוד »
אוק 15, 2017