איך תדע אם אתה צריך תמיכה מקוונת למחשבים במשרד

תמיכה מקוונת למחשבים

כל חברה, כך ארגון וכל עסק קטן או גדול עושה שימוש במחשבים; אפילו עסקים של אדם אחד כמו עורך דין או אדריכל עושים שימוש במחשבים וציוד היקפי. וכמובן שכל אלו עלולים להתקלקל או להיתקל בכל מיני בעיות המפריעות לעבודה השוטפת.

התלות במחשבים היא גדולה מאוד ולכן כל בעיה צריכה פתרון באופן מיידי. תארו לעצמכם אדריכל שצריך לעבוד עם אוטוקד אבל פתאום המחשב שלו קופא והוא מאבד את כל העבודה שהוא עשה מבלי לשמור; או אולי עסק קטן המנהל בצורה ממוחשבת את כל הנהלת החשבונות ומשום מה לא מצליח להדפיס חשבוניות; אולי משרד עורכי דין שצריך לסרוק מסמכים חשובים ולא מצליח לגרום לסורק לתקשר עם המחשב. לא חסרות דוגמאות למקרים בהם תקלות טכניות משבשות את פעולות העסק. אם העסק שלכם תלוי במחשבים אז ככל הנראה אתם צריכים חברה אשר תיתן לכם תמיכה מקוונות ותפתור לכם כל בעיה בכל עת, באמצעות פתרונות מחשוב זמינים לעסקים.

יותר קל להגיד מי לא צריך חברה לתמיכה מקוונת למחשבים במשרד. חברות גדולות המחזיקות מחשבים רבים בדרך כלל יעדיפו להעסיק איש סיסטם ואפילו צוות של אנשי סיסטם אשר יטפלו בכל ענייני המחשוב. מכיוון שמדובר בעסקים גדולים עם הרבה מאוד מחשבים זה יכול להיות משתלם עבורם. אך עבור רוב העסקים הקטנים והבינוניים מוטב להוציא את הנושא למיקור חוץ (אאוטסורסינג).

מכיוון שמדובר בעסקים עליכם לעשות את החישוב הכלכלי; מהי העלות החודשית של העסקת איש סיסטם לעומת העלות החודשית של תמיכה מקוונת. האמת שמדובר בהפרש ענק; העסקת עובד בתחום ה IT עולה כמה אלפי שקלים בחודש, בהשוואה לזה עלות של תמיכה מקוונת היא ממש במחיר מגוחך. גם אם נראה לכם שמסיבה זו או אחרת תרצו להעסיק איש סיסטם, האם הוא באמת יכול לפתור את כל הבעיות?

הבעיות איתן העסק מתמודד יכולות להיות בעיות שונות הקשורות לתחומי התמחויות שונות של עולם המחשבים. אלו הן יכולות להיות בעיות חומרה במחשבים, מדפסות ושאר ציוד היקפי הדורשות טכנאי מחשבים; אך אלו יכולות להיות גם בעיות רשת הדורשות מומחה רשתות. כלומר יתכן שגם אם מצאתם לנכון להעסיק איש מחשבים, הוא לא שולט בכל תחומי ההתמחויות ועדיין יהיו בעיות שיגרמו לכם להשקיע כספים נוספים…

מיקור חוץ של התמיכה הטכנית הוא בדרך כלל הפתרון הטוב ביותר. הוא מאפשר לכם לקבל שירות טוב במחיר משתלם ביותר ובהתאמה אישית לצרכים של העסק שלכם.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גניבה ממעסיק – מהו העונש על כך?
מה ההבדל בין עבירת גניבה "רגילה" לבין עבירת גניבה ממעסיק? חוק העונשין מגדיר את העבירה גניבה כ- "נטילה...
קרא עוד »
יול 11, 2019
5 טיפים לבניית דפי נחיתה טובים יותר מהמתחרים
לא מעט עסקים בוחרים לשווק מוצר או שירות מסוים באמצעות דף נחיתה. למעשה, דפי נחיתה הם כלי מצוין כדי...
קרא עוד »
אפר 22, 2020
מערכת ניהול לידים
ליד הוא אדם המשאיר לכם פרטים באתר או במקום אחר שלכם ברשת ומתעניין בשירות/במוצר שלכם. כאשר אדם שם את...
קרא עוד »
ינו 13, 2021