איך תדע אם אתה צריך תמיכה מקוונת למחשבים במשרד

תמיכה מקוונת למחשבים

כל חברה, כך ארגון וכל עסק קטן או גדול עושה שימוש במחשבים; אפילו עסקים של אדם אחד כמו עורך דין או אדריכל עושים שימוש במחשבים וציוד היקפי. וכמובן שכל אלו עלולים להתקלקל או להיתקל בכל מיני בעיות המפריעות לעבודה השוטפת.

התלות במחשבים היא גדולה מאוד ולכן כל בעיה צריכה פתרון באופן מיידי. תארו לעצמכם אדריכל שצריך לעבוד עם אוטוקד אבל פתאום המחשב שלו קופא והוא מאבד את כל העבודה שהוא עשה מבלי לשמור; או אולי עסק קטן המנהל בצורה ממוחשבת את כל הנהלת החשבונות ומשום מה לא מצליח להדפיס חשבוניות; אולי משרד עורכי דין שצריך לסרוק מסמכים חשובים ולא מצליח לגרום לסורק לתקשר עם המחשב. לא חסרות דוגמאות למקרים בהם תקלות טכניות משבשות את פעולות העסק. אם העסק שלכם תלוי במחשבים אז ככל הנראה אתם צריכים חברה אשר תיתן לכם תמיכה מקוונות ותפתור לכם כל בעיה בכל עת, באמצעות פתרונות מחשוב זמינים לעסקים.

יותר קל להגיד מי לא צריך חברה לתמיכה מקוונת למחשבים במשרד. חברות גדולות המחזיקות מחשבים רבים בדרך כלל יעדיפו להעסיק איש סיסטם ואפילו צוות של אנשי סיסטם אשר יטפלו בכל ענייני המחשוב. מכיוון שמדובר בעסקים גדולים עם הרבה מאוד מחשבים זה יכול להיות משתלם עבורם. אך עבור רוב העסקים הקטנים והבינוניים מוטב להוציא את הנושא למיקור חוץ (אאוטסורסינג).

מכיוון שמדובר בעסקים עליכם לעשות את החישוב הכלכלי; מהי העלות החודשית של העסקת איש סיסטם לעומת העלות החודשית של תמיכה מקוונת. האמת שמדובר בהפרש ענק; העסקת עובד בתחום ה IT עולה כמה אלפי שקלים בחודש, בהשוואה לזה עלות של תמיכה מקוונת היא ממש במחיר מגוחך. גם אם נראה לכם שמסיבה זו או אחרת תרצו להעסיק איש סיסטם, האם הוא באמת יכול לפתור את כל הבעיות?

הבעיות איתן העסק מתמודד יכולות להיות בעיות שונות הקשורות לתחומי התמחויות שונות של עולם המחשבים. אלו הן יכולות להיות בעיות חומרה במחשבים, מדפסות ושאר ציוד היקפי הדורשות טכנאי מחשבים; אך אלו יכולות להיות גם בעיות רשת הדורשות מומחה רשתות. כלומר יתכן שגם אם מצאתם לנכון להעסיק איש מחשבים, הוא לא שולט בכל תחומי ההתמחויות ועדיין יהיו בעיות שיגרמו לכם להשקיע כספים נוספים…

מיקור חוץ של התמיכה הטכנית הוא בדרך כלל הפתרון הטוב ביותר. הוא מאפשר לכם לקבל שירות טוב במחיר משתלם ביותר ובהתאמה אישית לצרכים של העסק שלכם.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ככה ניתן לבצע שחזור הארד דיסק
המידע שהדיסק הקשיח שלנו מכיל הוא יקר ובעל חשיבות רבה. מציאות זו מעמידה אותנו לא פעם מול אתגר של אבדן...
קרא עוד »
יונ 07, 2019
סרטוני תדמית – כיצד לייצר סרטונים בצורה נכונה
כשאנחנו ניגשים לייצר סרטון תדמית לעסק שלנו, הרי שאנחנו צריכים לדעת מה בדיוק המסר שאנחנו רוצים להעביר....
קרא עוד »
אוג 31, 2020
קידום אתרים בגוגל – איך עושים את זה בצורה נכונה
אחד הכלים החשובים ביותר שעומדים לרשות בעלי אתרים באינטרנט, בין אם מדובר באתר עסקי, אינפורמטיבי, חנות...
קרא עוד »
דצמ 29, 2020