רושם ראשוני הוא קריטי, אתר תדמית מרהיב הוא הפתרון

אתר תדמית מהווה חלק מרכזי באסטרטגיית השיווק של כל חברה. זוהי נקודת הקשר הראשונה עבור הלקוחות שלהם והלקוחות הפוטנציאליים שלהם. לכן לאיך נראה ומתנהג האתר יש חשיבות גדולה באיך יתפסו את העסק שלכם. אתר שנראה מרשים ומציע חווית משתמש טובה ישאיר רושם חיובי על הגולשים שמדובר באתר רציני.

האתר הוא הפנים של החברה ויש חשיבות מכרעת לחברה להציג את המותג שלה בצורה מקצועית ומושכת. זה אומר שהם צריכים שיהיה להם אתר אינטרנט שמשקף את התדמית שלהם ועוזר להם להגיע לקהל שלהם. פנו אל אושרי ביטון בניית אתרי תדמית לבניית האתר החדש שלכם.

לא ניתן להדגיש מספיק את החשיבות של אתר אינטרנט, מכיוון שזה הרושם הראשוני שרוב האנשים מקבלים מהחברה שלך. חשוב גם שלחברות תהיה נוכחות חזקה באינטרנט כדי שיוכלו להגיע לקהל היעד שלהן ביתר קלות.

אתר תאגידי אמור להיות מסוגל להציג את ערכי החברה, הצהרת המשימה, ההיסטוריה, המוצרים/שירותים ופרטי ההתקשרות של החברה בבת אחת.

איך לבנות אתר תדמית?

על מנת לבנות אתר תדמית מרהיב יש צורך קודם כל באפיון אתר. בשלב אפיון האתר תידרשו להציג את החזון שלכם, לספר על העסק שלכם ובמה הוא מתמחה – האם הוא מוכר מוצרים או שירותים. לאיזה קהל יעד הוא מיועד – האם לשוק הפרטי או למגזר המסחרי או הציבורי.

מלבד זאת תידרשו להציג את לוגו החברה שלכם, ללוגו יש חשיבות מכרעת בעיצוב האתר שלכם, הלוגו יקבע את פלטת הצבעים של האתר שלכם.

לאחר שלב האפיון, מגיע שלב UX/UI בשלב זה, יתכננו המעצבים כיצד האתר שלכם יתנהג, איך יראו הכפתורים וכיצד יוצג האתר. שלב זה קריטי כדי ליצור חווית משתמש טובה. חוויות משתמש טובה יוצרת אמון!

לאחר שלב UX/UI מגיע שלב העיצוב והפיתוח ולבסוף יתקבל אתר.

אם אתם רוצים אתר תדמית רציני כזה שישאיר אחריו רושם ראשוני טוב עליכם, שימו לב כי אתם פונים לחברה או בעל מקצוע שמומחה בבניית אתרים ולו יש את הידע והניסון בתחום של בניית אתרי וורדפרס תדמיתיים, התרשמו תחילה מתיק עבודות לפני שאתם סוגרים איתו!

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרטי תדמית סייבר – לשפוך קצת אור על התחום האפל של הרשת
סייבר זה תחום שצובר תאוצה רבה בשנים האחרונות בעקבות פיתוחים טכנולוגיים בהם עושים חברות וארגונים...
קרא עוד »
מאי 14, 2022
איך לרשום פטנט בין לאומי?
כיום רבים שואפים ליצור המצאה – משהו חדש שלא קיים בעולם, שנותן מענה לצורך כלשהו, מציג טכנולוגיה חדשה...
קרא עוד »
פבר 20, 2017
רוצים לפתוח חברת סטארט אפ? קחו כמה טיפים יעילים 
בשביל להיות יזם (או יזמית) טכנולוגי מצליח לא חייבים להיות בעלי ההשכלה הטכנולוגית הרחבה ביותר. מה שכן...
קרא עוד »
אפר 06, 2022