הפקות פרסומות לאינטרנט – איך זה עובד?

כל מי שנכנס ליוטיוב, פייסבוק או אפילו אתרי אינטרנט רגילים, יודע שבשלב מסוים, הוא ימצא את עצמו מול סרטוני פרסומות שונים. לצד פרסומות רגילות, באנרים ופרסומות ממומנות בגוגל, אנחנו נחשפים יותר ויותר לסרטוני פרסומות מסוגים שונים.

כיום כל חברה שמכבדת את עצמה ורוצה לשווק את עצמה, הן בפני הקהל הצעיר והן פני קהל מבוגר, דואגת להפיק סרטוני פרסומות שיכולים להתאים לאינטרנט. עבור חברות רבות מדובר על זירה הרבה יותר משמעותית ונוחה מאשר הטלוויזיה המסחרית בישראל. עוד על הפקת פרסומות וסרטים.

יש לכך כמה הסברים, ראשית, קיים מבחר גדול יותר של אתרים בהם ניתן להציג פרסומות, שנית, טווח הזמן איננו מוגבל (בטלוויזיה יש ברייקים לפרסומות, מה שנקרא יציאה לפרסומת, באינטרנט זה לא קיים), שלוש, בישראל יש מספר ערוצים מסחריים בודדים מאוד, ולכן גם מחיר הפרסום בטלוויזיה הוא יקר מאוד, ארבע, הפרסום בטלוויזיה פחות משתלם בסופו של דבר, מאחר והוא לא פרסום ממוקד ובכל מקרה הרייטינג נמצא בירידה, בגלל ריבוי ערוצים ומסיבות אחרות.

אז איך מפיקים פרסומות לאינטרנט?

כעת עולה שאלה, כיצד מפיקים פרסומת לאינטרנט? התשובה היא מאוד פשוטה, להבדיל מפרסום בטלוויזיה, הרי שפרסום באינטרנט, יכול להיות הרבה יותר ממוקד, ולכן אפשר לעשות פרסומות שמתאימות ספציפית לקהל מסוים, כמו כן, ניתן ליהנות מטווח זמן הרבה יותר גדול במובן הזה, שהפרסומת יכולה להיות ארוכה, צריך לקחת בחשבון את הקשב של הגולשים במצב כזה.

כאן המקום להזכיר נקודה נוספת, כאשר אנחנו רוצים לעשות פרסומת באינטרנט, עלינו לבחור את הפלטפורמה בה אנחנו רוצים לפרסם אותה, אנחנו יכולים לעשות את זה באתר שלנו, ואז אין בעיה פשוט להריץ את הפרסומת בלי הפסקה, אנחנו יכולים להציג את זה ביוטיוב ואז אנחנו צריכים להיאבק מול מפרסמים אחרים על משך הזמן, וכן אנחנו יכולים להציג את הפרסומת באתרים שונים, וכאן אנחנו צריכים לקוות שאין חברה אשר מציעה מחיר גבוה משלנו.

הפקת פרסומת באינטרנט היא חיונית לכל מי שרוצה להגיע לכמה שיותר גולשים, צריך לעשות את זה חכם מושכל, לבחור בדמויות הנכונות שיובילו את הפרסום, ולדעת להשתמש במילים ובתסריט הנכון.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרטוני תדמית – כיצד לייצר סרטונים בצורה נכונה
כשאנחנו ניגשים לייצר סרטון תדמית לעסק שלנו, הרי שאנחנו צריכים לדעת מה בדיוק המסר שאנחנו רוצים להעביר....
קרא עוד »
אוג 31, 2020
קורס קידום אתרים – הדרך הבטוחה להצלחה
קורס קידום אתרים הוא אמצעי מצוין, לא יקר מדי ולא קשה מדי ללמידה, שיאפשר לכם לקדם את העסק שלכם במבחר...
קרא עוד »
מאי 21, 2016
איך אפשר להשתמש בטכנולוגיה לניהול משאבי אנוש?
בעולם המודרני, אנשים אינם מסוגלים לחיות ללא טכנולוגיה. הטכנולוגיה משמשת לכל מה שאנחנו עושים. זה מספק...
קרא עוד »
אוק 01, 2022