5 כלים שכל מנהל שיווק חייב להכיר

5 כלים שכל מנהל שיווק חייב להכיר

מנהלי שיווק של עסקים כיום בוודאי יודעים שהזירה הכי רלוונטית כיום לצורך שיווק עסקים היא האינטרנט. שיווק באינטרנט הוא הדבר האידאלי לכל סוגי העסקים בכל סדר גודל. מדובר בשיטת שיווק המביאה את התוצאות הטובות ביותר בתחום השיווק, בעלות הכי נמוכה מבין כל דרכי השיווק האחרות המוצעות כיום לבעלי עסקים. באינטרנט ישנם מגוון כלים לאנשי דיגיטל שיכולים להשתמש בהם לצורך שיווק עסקים, אך ישנם 5 כלים בסיסיים שכל מנהל שיווק חייב להכיר על מנת לשווק את העסק העומד על הפרק בצורה האידאלית.

מהם 5 הכלים באינטרנט שמנהל שיווק חייב להכיר

  1. פרסום ושיווק בגוגל – מרבית האנשים כיום משתמשים במנוע החיפוש גוגל, לצורך חיפוש בנוגע לכל דבר הרלוונטי להם. כמובן שכאשר הם מחפשים מוצר או שירות כלשהו, הם יעשו זאת באמצעות חיפוש בגוגל. לכן, כל מנהל שיווק חייב להכיר את אופציית השיווק הממומנת בגוגל ואת אופציית השיווק האורגנית. פרסום ושיווק בגוגל באמצעות הדרכים הנכונות, תגרום לאתר האינטרנט של בעל העסק להופיע בתוצאות החיפוש הראשונות, בעת חיפוש של לקוח פוטנציאלי אחר מוצרים או שירותים הקשורים אל העסק באופן ישיר או עקיף. בקרו באתר https://digitalbox.co.il כדי להיחשף לכלים שיכולים לעזור לכם בתהליך.
  2. שיווק באמצעות רכישת מדיה של באנרים מובילים. הבנאר מוביל לאתר או דף והוא מפורסם בדרך כלל בכתבות שונות באתרים מובילים
  3. שימוש ברשתות החברתיות לצורך שיווק – הרשתות החברתיות מהוות כיום את אחת הפלטפורמות החזקות ביותר לצורך שיווק וזאת בשל העובדה שמיליוני גולשים מצויים בהן במהלך היומיום. כל מנהל שיווק צריך לדעת כיצד לפתוח דף פייסבוק עסקי לעסק ולהפוך אותו לפעיל ונפוץ
  4. שיווק באמצעות ניוזלטור – אם יש בידו של מנהל השיווק קבוצה גדולה של כתובות מייל, ניתן ליצור רשימת תפוצה ולעדכן אותה דרך קבע בחידושים בעסק, מבצעים, הטבעות ועוד
  5. הדבר האחרון והבסיסי ביותר הוא כמובן יצירת אתר אינטרנט פעיל לעסק. מכיוון שכל הכלים הללו מובילים אל האתר של העסק בסופו של דבר, על מנהל השיווק לדאוג שהאתר יהיה איכותי, מושך את העין ופעיל.
טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה IT בעצם? ומהי חשיבותו של ציוד זה?
הציוד שדרוש עבור מערכת טכנולוגיית המידע אשר אמור לעבד את הנתונים השונים ולנהל אותם נקרא ציוד...
קרא עוד »
ספט 30, 2020
פיתוח משחקים – איך זה עובד
התחום של פיתוח משחקים הוא תחום מרתק ומעניין במיוחד. זה מתחיל מהבסיס של המשחקים הכי פשוטים אבל זה מגיע...
קרא עוד »
דצמ 11, 2018
הדפסות תלת מימד: האם כל אחד יכול
מדפסות קיימות בעולמנו כבר עשרות שנים בעזרתן אנו מדפיסים מסמכים, שלטים ועוד דברים פשוטים למדי. ההדפסה...
קרא עוד »
יול 21, 2018