קידום ביוטיוב – קונים לייקים, קונים מעורבות

קידום ביוטיוב

סביר להניח שגם אתם שאלתם את עצמכם, למה בעלי עסקים, בעלי מקצוע, אישי ציבור, אושיות רשת, מתעסקים כל כך הרבה בכל מה שקשור ללייקים, שיתופים ברשתות חברתיות וכדומה. הרי, מספיק שאנשים יצפו בפוסט או בסרטון שלהם בשביל שהם ידעו מה בדיוק הם משווקים, מה בדיוק הם מציעים. בין אם מדובר ברעיון ובין אם מדובר במוצר או שירות. 

> הכירו את השירות של tuber

התשובה לכך היא מאוד פשוטה. ברגע שאנשים עושים לייק, משתפים או כל בר אחר, הם בעצמם מעורבים, ואז גם הפוסט נחשף בצורה הרבה יותר רחבה, הרבה יותר משמעותית לקהלים שונים, וגם יוצרים קשר הרבה יותר חזק בין הגולשים לבין הפוסט עצמו. 

למשל, אם אנחנו מעלים סרטון ביוטיוב ושיתפנו או כתבנו לו תגובה, אז אנחנו כבר מעורבים יותר, אחרים גם מעורבים, וזה כמובן יוצר תגובת שרשרת הרבה יותר משמעותית, הרבה יותר רחבה ומאפשר ליותר אנשים להיחשף אליו. בסופו של דבר זה יכול לעזור לנו בתהליך השיווק. 

כיצד אנחנו יכולים להגביר את המעורבות בסרטונים שלנו

אחת הדרכים הטובות ביותר להגביר את המעורבות בסרטונים ובכלל בפוסטים שאנחנו מעלים ברשתות החברתיות, היא באמצעות קניית עוקבים ביוטיוב. מה שעלינו לעשות, זה לבחור כמה עוקבים אנחנו רוצים לקנות ובהתאם לכך, אנחנו יכולים לייצר מצב שיהיו הרבה יותר צופים, הרבה יותר לייקים בסרטונים שלנו. 

אותם עוקבים שאנחנו "קונים" ייצרו מעורבות רבה יותר, זה כמובן ישפיע גם בשלבים הבאים, כלומר, זה ייצור מצב שהם ימשכו גולשים נוספים להיות מעורבים בתהליך, מה שיוביל בסופו של דבר לכך שאנחנו נהנה מחשיפה רבה יותר בהמשך, ועם הזמן זה יכול להשפיע עלינו, בין אם מבחינת שיווק ובין אם מבחינות אחרות. 

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 טיפים לבניית דפי נחיתה טובים יותר מהמתחרים
לא מעט עסקים בוחרים לשווק מוצר או שירות מסוים באמצעות דף נחיתה. למעשה, דפי נחיתה הם כלי מצוין כדי...
קרא עוד »
אפר 22, 2020
איך מכינים תוכן לאתרים
אחד החלקים החשובים ביותר שקיימים בנושא של תחזוקת אתרי אינטרנט, עדכון וקידום שלהם בגוגל, הוא כל מה...
קרא עוד »
יונ 02, 2021
איך בוחרים חברה לקידום אתרים שתתאים לדינמיקה של העסק שלכם?
חברות ועסקים רבים כיום, יודעים כי קידום אתרים הוא חלק בלתי נפרד משיווק ופרסום העסק. קידום אתרים, הנעשה...
קרא עוד »
מאי 25, 2016