כתיבה שיווקית

כל בעל עסק יודע שללא פרסום של העסק שלו הוא יישאר במקום ואולי אפילו יסבול מנפילה בהכנסות. בעבר פרסום של עסק היה פשוט יותר, די היה בשלט חוצות, פרסומת בעיתון או פלייר ואנשים היו "קונים" את המידע ובאים בהמוניהם. כיום עסקים קטנים ובינוניים יודעים שצריך הרבה יותר מזה. עידן הרשתות החברתיות גרם לעליה במודעות של הצרכנים. הצרכן של עידן האינטרנט יכול להרשות לעצמו להיות הרבה יותר בררן ועומדת לרשותו טכנולוגיה שמאפשרת לו לבדוק באופן מדויק מה נמכר בעסק, באיזה מחיר ומאיפה הגיעה הסחורה.

מי צריך כתיבת תוכן שיווקי

כתיבת תוכן שיווקי מתבצעת על ידי כותבי תוכן מיומנים אשר לומדים את העסק, מבינים את קהל היעד שלו וכותבים בדיוק את מה שהצרכן הממוצע היה רוצה לשמוע.  כתיבה שיווקית היא לא קופירייטינג ולכן היא איננה מוגבלת לרעיון אחד מצומצם. ניתן באמצעותה להרחיב ולדבר על כל הרבדים השונים אשר מציע העסק, היתרונות שלו, השירותים  והניסיון הרב שבעל העסק מביא אתו.

זה ממש לא משנה עד כמה אתם בטוחים שהמוצר שלכם נחוץ. ללא כתיבה שיווקית סביר להניח שאף אחד לא ישמע על המוצא ועל יתרונותיו.  כמעט כל עסק זקוק לכתיבה שיווקית אשר מתבטאת בעיקר באתר האינטרנט שלו או בדף הפיסבוק . את הכתיבה מומלץ להפקיד בידיו של כותב תוכן ולא לנסות להתמודד לבד עם המשימה. הכתיבה צריכה להיות בשפה ברורה, משכנעת ומניעה לפעולה ולא כל אחד יודע כיצד לעשות זאת.

לשכנע את הגולשים

יתרון גדול נוסף לתוכן שיווקי מעולה הוא האפשרות להתקדם במנועי החיפוש השונים שנמצאים ברשת. כולם יודעים שמי שמחפש משהו פונה קודם כל לגוגל ורק אחר כך לכל מקום אחר. תוכן טובו נכון אשר גולל מילות מפתח נכונות שמשולבות במקומות הנכונים ימצב את העסק שלכם במקום גבוה בעמוד מנועי החיפוש. מדובר באמנות לכל דבר ורק פניה למשרד רציני ומנוסה תביא אתכם אל התוצאה הרצויה מבחינתכם.  כתיבת תוכן שיווקי הוא גם לא יקר כמו שירותי קופירייטינג ולכן משתלם מאוד לפנות לאפיק זה.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי תוכנה לניהול פרויקטים?
אם יש לכם פרויקט גדול שאתם צריכים להוציא לפועל, בין אם מדובר במשימה בארגון גדול עד עסק קטן, חשוב שתדעו...
קרא עוד »
נוב 06, 2018
עיצוב גרפי ותקשורת חזותית – אותה גברת בשינוי אדרת
מכל עבר אנחנו רואים כי אנחנו מוצפים במסרים של עיצוב גרפי אשר נועדו לשכנע אותה לבצע פעולה. פעמים רבות...
קרא עוד »
ספט 13, 2018
תיקון XBOX 360 – המדריך המלא
כולנו מכירים את התחושה הזו היטב, אלו שחיים את עולם משחקי המחשב. הריח הטוב הזה של אריזה חדשה, הפתיחה של...
קרא עוד »
פבר 16, 2022