כתיבה שיווקית

כל בעל עסק יודע שללא פרסום של העסק שלו הוא יישאר במקום ואולי אפילו יסבול מנפילה בהכנסות. בעבר פרסום של עסק היה פשוט יותר, די היה בשלט חוצות, פרסומת בעיתון או פלייר ואנשים היו "קונים" את המידע ובאים בהמוניהם. כיום עסקים קטנים ובינוניים יודעים שצריך הרבה יותר מזה. עידן הרשתות החברתיות גרם לעליה במודעות של הצרכנים. הצרכן של עידן האינטרנט יכול להרשות לעצמו להיות הרבה יותר בררן ועומדת לרשותו טכנולוגיה שמאפשרת לו לבדוק באופן מדויק מה נמכר בעסק, באיזה מחיר ומאיפה הגיעה הסחורה.

מי צריך כתיבת תוכן שיווקי

כתיבת תוכן שיווקי מתבצעת על ידי כותבי תוכן מיומנים אשר לומדים את העסק, מבינים את קהל היעד שלו וכותבים בדיוק את מה שהצרכן הממוצע היה רוצה לשמוע.  כתיבה שיווקית היא לא קופירייטינג ולכן היא איננה מוגבלת לרעיון אחד מצומצם. ניתן באמצעותה להרחיב ולדבר על כל הרבדים השונים אשר מציע העסק, היתרונות שלו, השירותים  והניסיון הרב שבעל העסק מביא אתו.

זה ממש לא משנה עד כמה אתם בטוחים שהמוצר שלכם נחוץ. ללא כתיבה שיווקית סביר להניח שאף אחד לא ישמע על המוצא ועל יתרונותיו.  כמעט כל עסק זקוק לכתיבה שיווקית אשר מתבטאת בעיקר באתר האינטרנט שלו או בדף הפיסבוק . את הכתיבה מומלץ להפקיד בידיו של כותב תוכן ולא לנסות להתמודד לבד עם המשימה. הכתיבה צריכה להיות בשפה ברורה, משכנעת ומניעה לפעולה ולא כל אחד יודע כיצד לעשות זאת.

לשכנע את הגולשים

יתרון גדול נוסף לתוכן שיווקי מעולה הוא האפשרות להתקדם במנועי החיפוש השונים שנמצאים ברשת. כולם יודעים שמי שמחפש משהו פונה קודם כל לגוגל ורק אחר כך לכל מקום אחר. תוכן טובו נכון אשר גולל מילות מפתח נכונות שמשולבות במקומות הנכונים ימצב את העסק שלכם במקום גבוה בעמוד מנועי החיפוש. מדובר באמנות לכל דבר ורק פניה למשרד רציני ומנוסה תביא אתכם אל התוצאה הרצויה מבחינתכם.  כתיבת תוכן שיווקי הוא גם לא יקר כמו שירותי קופירייטינג ולכן משתלם מאוד לפנות לאפיק זה.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כתיבת עבודה אקדמית בתשלום – איך זה עובד
כתיבת עבודה אקדמית בתשלום היא דרך עבור אקדמאים להרוויח כסף בזמן שהם עובדים על מחקר . זוהי הזדמנות...
קרא עוד »
יול 10, 2022
פרסום בגוגל
בשנות ה-2000 התפוצצה בועת הדוט קום ואנשים האמינו כי זה הסוף של האינטרנט וכי השקעה בחרות שאינן עוסקות...
קרא עוד »
אוג 20, 2018
מהו ERP ולמה עם מערכת פריוריטי?
מערכת פריורטי היא מערכת שכבר יותר מ 30 שנה משמשת ארגונים רבים ועסקים לשליטה בעסק ובארגון שלהם. באמצעו...
קרא עוד »
יונ 29, 2017