בניית אתרים לעסקים

בניית אתרים לעסקים

אנו מאמינים כי כל עסק כיום צריך אתר אינטרנט. באמצעות האינטרנט ניתן להגיע לקהלי יעד רבים ושונים, גם בארץ וגם בחו"ל, כדי לפתח את שירותי העסק, להגדיל את המכירות, לחבר אלינו את הקהל ולהגדיל בסופו של דבר גם את ההכנסות כדי לפתח את העסק. בניית אתרים בוורדפרס לעסקים תיעשה על ידי חברת בניית אתרים מקצועית בדרך כלל שתסייע לכם לבנות אתר אינטרנט בדיוק מהסוג שאתם צריכים.

סוגים שונים של אתרי אינטרנט ומה העסק שלכם צריך?

ישנם סוגים שונים של אתרי אינטרנט לעסקים הבנויים בצורה שונה ומבוססים על מאפיינים שונים וצרכים שונים של בית העסק. אתר תדמית למשל יהיה אתר המציג את החברה ושירותיה, אתר גלריה יתאים בעיקר לעצמאיים או עסקים הקשורים בעיצובים כמו אדריכלים, צלמים, מעצבים גרפיים וכו'. אתרי חנות אלקטרונית יאפשרו הזמנה ותשלום על מוצרים אונליין דרך האתר ויהיו בנויים אחרת וכך הלאה. 

בחירת מערכת ניהול תוכן, אחסון ושם מתחם:

לאחר שתבחרו את סוג האתר שאתם צריכים ותאפיינו עם בונה האתר שלכם את מבנה האתר, העיצובים, התפריטים וכל מה שתצטרכו תוכלו לבחור ביחד עם בונה האתר שלכם גם את מערכת ניהול התוכן עמה תעבדו. יש כמה כאלה הנחשבות לטובות יותר מאחרות כאשר מערכת וורדפרס נמצאת כיום מעל כולן. לאחר בחירת המערכת תבחרו אחסון ושם מתחם שיתאימו לאתר שלכם ותתקדמו לבניית האתר עצמו.

עיצוב ובניה של האתר עם דגש על חווית משתמש ברמה גבוהה:

כעת בונה האתר שלכם יתחיל לבנות את האתר בהתאם לאפיון ולתוכנית שיווק דיגיטלי שנסגרה ביניכם. חשוב להתאים את האתר לגלישה רספונסיבית כבר משלבי הבניה הראשונים שלו, לדאוג למהירות טעינה גבוהה, תפריטי ניווט נוחים וטובים, התקנת תוסף נגישות, הוספת אפשרויות שונות ליצירת קשר עם בית העסק ועוד.

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כך תגנו על ההמצאה שלכם!
תתארו לעצמכם את המצב הבא. אתם מגיעים למשרד או למעבדה, מתחילים לעבוד על משהו שחשבתם עליו אתמול בלילה,...
קרא עוד »
פבר 04, 2019
בניית אתרים – למה חשוב לשים לב בעיצוב האתר?
כיום עסק שרוצה להיות עסק מודרני ומצליח חייב שיהיה לו אתר אינטרנט. ללא אתר אינטרנט יהיה לנו קשה מאוד...
קרא עוד »
מאי 26, 2017
סרטון אנימציה לעסקים קטנים – כיצד הוא יכול לעזור להם
עסקים קטנים, באופן טבעי, נדרשים לא פעם להתמודד עם מצבים מסוימים באמצעות מעט מאוד כלים שעומדים לרשותם....
קרא עוד »
פבר 23, 2021