רוצים לפתוח חברת סטארט אפ? קחו כמה טיפים יעילים 

בשביל להיות יזם (או יזמית) טכנולוגי מצליח לא חייבים להיות בעלי ההשכלה הטכנולוגית הרחבה ביותר. מה שכן צריך, זה הרבה מוטיבציה, תוכנית פעולה, סדר, ארגון ועדיף שגם יכולת ניהול. אם אתם בתחילת הדרך כיזמים טכנולוגיים, אנו בטוחים שתמצאו תועלת רבה בדברים הבאים. כעת, על מנת לפתוח חברת סטארט אפ, אלה הטיפים שיאפשרו למקד אתכם בנתיב הנכון ולהימנע מתקלות. 

רעיון? טוב, מה זה בעצם אומר

כדי לפתוח חברת סטארט אפ יש צורך ברעיון טוב. יש המון הגדרות לרעיונות טובים, קבלו את ההגדרה הכי יעילה מבחינה מעשית. רעיון טוב זה רעיון ויישום חדש, אך גם כזה שמספיק אנשים יהיו מוכנים לשלם בעבורו כסף. לחלופין, חייבים מודל הכנסות חלופי (שבו לא כל המשתמשים משלמים, אלא למשל מפרסמים). 

צוות? מנצח, שרעב להצלחה 

כדי לפתוח חברת סטארט אפ בעלת פוטנציאל תצטרכו לבנות משהו חשוב, עוד לפני בניית אלגוריתם כזה או אחר. עוד קודם לכן, תצטרכו לבנות צוות מנצח. צוות מאוזן, שבו הגדרת התפקידים תאפשר ליצור שלם שעולה על סך חלקיו. 

גיוס משקיעים שיאפשרו להתרומם גבוה 

כבר מתחילת הדרך חשוב שתהיה לכם אסטרטגיה לגיוס הון שיעזרו לכם בכל מה שקשור לפיתוח אב טיפוס, ייצור, שיווק ועוד. טיפ חשוב ביותר לגבי משקיעים הוא להעדיף משקיעים עם ערך מוסף. משמעות הדבר היא שעדיפים משקיעים שמכירים את התחום או בעלי קשרים שיוכלו לסייע לכם ליצור יותר מהר תזרים מזומנים. 

קרנות וחממות 

סביר להניח שהחלום שלכם יהיה להשתלב באחת מקרנות ההון סיכון הגדולות ביותר. יחד עם זאת, סביר גם להניח שבתחילת הדרך יהיה לכם קשה ליצור עניין בקרב קרנות הון סיכון. עדיף להתמקד במשקיעים מסוג אנג'לים או לפנות לחממה טכנולוגית שתיתן לכם תשתית טובה מאוד להתבססות. 


למידע נוסף על הקמת חברת סטרט אפ היכנסו לאתר של any app

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בית דפוס – כיצד בוחרים את המקום הנכון
כל מי שמחפש היום בית דפוס, בין אם זה לצורך עבודה חד פעמית, כמו למשל הדפסה של הזמנות לאירוע, הדפסה של...
קרא עוד »
יונ 17, 2018
כרטיס סים לגלישה בלבד, גולשים כמה שצריך
כרטיס סים לגלישה בלבד הוא דרך מצוינת להישאר מחובר תוך כדי תנועה. זה מאפשר למשתמשים לגשת לאינטרנט מבלי...
קרא עוד »
מאי 04, 2023
קידום באינסטגרם – איך זה יכול לעזור לעסקים קטנים
עסק קטן, במהות שלו, הוא עסק שאין לו תקציב גדול. לכן הוא צריך לפעול בגבולות מאוד קשיחים ועליו להסתדר עם...
קרא עוד »
פבר 09, 2022