רוצים לפתוח חברת סטארט אפ? קחו כמה טיפים יעילים 

בשביל להיות יזם (או יזמית) טכנולוגי מצליח לא חייבים להיות בעלי ההשכלה הטכנולוגית הרחבה ביותר. מה שכן צריך, זה הרבה מוטיבציה, תוכנית פעולה, סדר, ארגון ועדיף שגם יכולת ניהול. אם אתם בתחילת הדרך כיזמים טכנולוגיים, אנו בטוחים שתמצאו תועלת רבה בדברים הבאים. כעת, על מנת לפתוח חברת סטארט אפ, אלה הטיפים שיאפשרו למקד אתכם בנתיב הנכון ולהימנע מתקלות. 

רעיון? טוב, מה זה בעצם אומר

כדי לפתוח חברת סטארט אפ יש צורך ברעיון טוב. יש המון הגדרות לרעיונות טובים, קבלו את ההגדרה הכי יעילה מבחינה מעשית. רעיון טוב זה רעיון ויישום חדש, אך גם כזה שמספיק אנשים יהיו מוכנים לשלם בעבורו כסף. לחלופין, חייבים מודל הכנסות חלופי (שבו לא כל המשתמשים משלמים, אלא למשל מפרסמים). 

צוות? מנצח, שרעב להצלחה 

כדי לפתוח חברת סטארט אפ בעלת פוטנציאל תצטרכו לבנות משהו חשוב, עוד לפני בניית אלגוריתם כזה או אחר. עוד קודם לכן, תצטרכו לבנות צוות מנצח. צוות מאוזן, שבו הגדרת התפקידים תאפשר ליצור שלם שעולה על סך חלקיו. 

גיוס משקיעים שיאפשרו להתרומם גבוה 

כבר מתחילת הדרך חשוב שתהיה לכם אסטרטגיה לגיוס הון שיעזרו לכם בכל מה שקשור לפיתוח אב טיפוס, ייצור, שיווק ועוד. טיפ חשוב ביותר לגבי משקיעים הוא להעדיף משקיעים עם ערך מוסף. משמעות הדבר היא שעדיפים משקיעים שמכירים את התחום או בעלי קשרים שיוכלו לסייע לכם ליצור יותר מהר תזרים מזומנים. 

קרנות וחממות 

סביר להניח שהחלום שלכם יהיה להשתלב באחת מקרנות ההון סיכון הגדולות ביותר. יחד עם זאת, סביר גם להניח שבתחילת הדרך יהיה לכם קשה ליצור עניין בקרב קרנות הון סיכון. עדיף להתמקד במשקיעים מסוג אנג'לים או לפנות לחממה טכנולוגית שתיתן לכם תשתית טובה מאוד להתבססות. 


למידע נוסף על הקמת חברת סטרט אפ היכנסו לאתר של any app

טכנולוגיה ו- IT לימודי אינטרנט ומחשבים סלולר וגאדג'טים קידום אתרים קריירה שיווק באינטרנט שיווק ברשתות חברתיות תוכנה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לקנות ספר חדש אונליין
רכישת ספר באינטרנט היא תהליך פשוט. ישנם שלבים בסיסיים כיצד אפשר לעשות את זה מתוך כוונה לייצר תהליך...
קרא עוד »
ספט 19, 2023
חיפוש עובדים חינם – הכיצד?
כל חברה או כל ארגון שמעוניינים לגייס עובדים חדשים, מעדיפים כמובן לעשות זאת תוך השקעה מינימלית של זמן...
קרא עוד »
אוק 16, 2017
רשיונות תוכנה זולים
ישנם יישומי תוכנה רבים הזמינים בחינם או בעלות נמוכה. חלק מהיישומים הללו כוללים את Microsoft Office, Adobe Photoshop,...
קרא עוד »
יונ 26, 2022